Şimdi Ara

Veri Kurtarma Sirketi hakkinda önerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kusura bakmayin cünkü yazdigim konu icin uygun baslik bulamadim.Bu forumda cok tecrübeli ve cok bilgili üyeler var.
    Umarim yardimci olursunuz.Ben yurt disinda yasiyorum yillardir is ariyorum ama maalesef bulamadim.2 diplomam olmasina ragmen olumsuz sonuclarla karsilasiyorum.
    Veri kurtarma sirketi acmayi hayal ediyorum.Sunmak istedigim hizmet veri kurtarma/kopyalama Örnegin ssd,hdd,usb bellek...
    Bu is icin uc secenek var aklimda.
    1)Burda personel bulup büro acmak.
    2)Tayland´da bir firma ile anlasip burdan bellekleri göndermek.Sadece araci olarak calismak.
    3)Hem büroda aktif hem de tayland ile ortak calismak.

Arkadaslar cok fazla yazdigimi biliyorum ama gercekten yardiminiza ihtiyacim var.
    Her türlü olumlu/olumsuz elestiriye acigim.
    Kimse yorum yazmasa dahi sorun degil caniniz sagolsun

Iyi günlder dilerim

• Hocam merhaba, sorulariniza çözüm olmaz belki ama ben şu anda yaşadığım durumu aktarayım.

Belki ufakta olsa olaylara müşteri gözünden bakış açısı kazandirabilirim.

-Eşimin micro sd karti var. İçinde yeni doğan kizimin ilk fotoğrafları var. Ve ne yaptiysam nereyi okuduysam bi çare bulamadim. Formatlanmiyor raw dosyasina mi dönüşmüs çözemedim.

Eşim kızımızın fotoğraflar için o kadar üzülüyor ki daha önce hiç bir şeye bu kadar üzüldüğünü hatırlamıyorum.

Neyse bende beceremedigim için başladım sizin kurmayi düşündüğunuz sirketleri arastirmaya...

Bursa da yasiyorum tabi ilk önce yuz yüze görusebilecegim yakin çevremde şirketlere baktim güven vermedikleri için

Google da en üstte çıkan sol tarafinda reklam yazmayan

firmalara baktim.

Aklimda su soru isaretleriyle;

1- Sonucta 3. Kişiye verilerimi teslim ediyorum verilerim gizli kalacakmi ?

2- Acaba bu sirket verilerimi kurtarabilecek kadar güvenilirmi teknik bilgiye sahipmi ? Gerekli olursa yapilmaz ise yurt dışından bağlantıya geçip işimi cozmeye calisirlarmi?

3- Hangi kurumsal sirketlerden referanslari var?

4- Tabi ki fiyat ama net fiyat yani minimum şu kadar maksimum şu kadar.Ve zaten bu insan bu verilere muhtaç deyip hak etmedikleri paralari isterlermi?

5-Ola ki işi çözduler verilerimi kurtardilar benden isteyecekleri fiyat astronomik olursa ve ben o parayı odeyemiyecek gibi olursam verilerime sonsuza kadar elveda dermiyim? Sd kartimi eski haliyle geri yollarlarmi?

Sonuç olarak bugün telefon ile bir firma ile görüştüm 100$ - (~) dolardan başladigini ve yapılan işe göre fiyatin arttigini söylediler. Kizimin resimleri için dünyalar feda ama şimdi benim için bu rakkamlar benim için yüksek. Şu anda ne yapacağımı bilemiyorum...

Umarim size ufak ta olsa müşteri gözünden bir fikir verebilmisimdir. Kuracağıniz işte size başarılar diliyorum.

Bence en önemli olan müsterilerinize her açıdan bir sekilde güven verebilmeli ve firmanizi inşa ederken temelini bu esasa göre oturtmalısınız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracı olmaktan bahsediyorsunuz. Tabela üzerinde onlarca firma partner sistemi ile çalışmakta zaten. Gizlilik, gerekli alt yapı, eğitimli personel, donör bankası vs bir laboratuvar için oldukça maliyetli ve temini zor olduğu için bilişim firmaları bu şekilde çalışıyor. Zaten Türkiye'de partner sistemi ile çalışan firmalar var iken Taylan'da gönderme düşüncesi nerden esti. Yurtdışına ürün göndermekten bahsediyorsunuz. İnsanların hayati değere sahip kişisel veya ticari bilgileri büyük risk altına girecektir. Biri kaybolsa gümrükte takılsa taşıma sırasında problemi olduğundan daha kötü duruma ulaşsa altından kalkamayacağınız tazminatlarla yüzleşmek zorundasınız. Oturduğum yerden para kazanayım istiyorsanız yerel firmalar ile iletişime geçin. Google reklam vererek bizden üste çıkan fakat ürünleri bize gönderen firmalar bile var. Fizibilite olarak yanlış başlangıç seçmişsiniz.

• Hocam bence bu konuda uzman kişilerle gorusebilirsiniz. Verikurtarma.com ne vardi ankara veri kurtarma sirketi vardi. İlgili kisilere ulasirsaniz iletisime gecerler. Hayirlisi olsun. ;-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.