Şimdi Ara

'Vergiler Nerede Diyenlerin Soyları Belli Değildir' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
19.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
156 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sadece gezi mi ? ERgenekon yalanı- balyoz yalanı- askerlerin içeri atıldığı her yalanda akp-fetö ortaktı.
  • Vergiler nerede demek vatandaşlık görevidir. Bunu diyene soyları belli değil demek suçtur.Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçu işliyor. Neden işlem yapılmıyor?
  • Bi de Dinardan bahsetmiş, 1995 yılında oldu Dinar depremi. Bizden önce Zonguldakta üniversite var mıydı işine dönmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Ifade size abartili gelebilir ancak adam haksiz mi simdi?

Vergi vermekten rahatsiz olan, surekli devlete hakaret eden kim?

Vergi vermemek icin durmadan kacak yollar arayan, yurt disindan kacak mal sokmaya calisan kim?

Turkiye'de vergi veren zaten ummettir. Burada da ne yazik ki dine, peygambere(tovbe hasa) kufur edenler mi vergi verenler? Hic sanmiyorum. Vergiden kacip, sacma bir hayat tarzlari da oldugu icin paralarinin bereketi yok. Alayi mutsuz, uzgun.
    Sorularının cevabı belli...
    Yandaş akpliler?

• quote:

Orijinalden alıntı: UML

Bi de Dinardan bahsetmiş, 1995 yılında oldu Dinar depremi. Bizden önce Zonguldakta üniversite var mıydı işine dönmüş
    Coca-Cola fabrikaso açılışında bizden önce üniversite varmıydı ıspartada Süleyman Demirel Üniversitesini biz açtık demişti

• Ekonomisi, haliyle de vergiyi en çok veren illerin seçim sonuçları ortada..

Kaldı ki ülkede düzgün vergi veren malum kesimden insan var mı o da şüpheli..

Yeri gelince vergilere zam yapılmasını çok iyi bilenler, neden vergiyi veren vatandaşın verginin nereye gittiğini sormasını doğru karşılamıyor ?
    Olması gereken kuruşu kuruşuna, millet daha sormadan millet ile paylaşmaktır. benim bunu sormam bile ayıp, bana bu kuşkuyu, verginin nereye gittiğini sorgulatan sistemi sorgulayacaklarına, benim verdiğim vergiyi araştırmamı ayıplıyorlar. yazık ..
  • Adamın soy adında harf fazlalığı var!
  • quote:

Vergi vermemek icin durmadan kacak yollar arayan, yurt disindan kacak mal sokmaya calisan kim?

Turkiye'de vergi veren zaten ummettir. Burada da ne yazik ki dine, peygambere(tovbe hasa) kufur edenler mi vergi verenler? Hic sanmiyorum. Vergiden kacip, sacma bir hayat tarzlari da oldugu icin paralarinin bereketi yok. Alayi mutsuz, uzgun.
    https://eksisozluk.com/vergi-borcu-silinen-sirketler--5470474

• Gereksiz bir yazar için hiç paragraflarca yazı da giremem, hiç sinirlenemem de.

Ettiği hakaretin 10 katını kendisine iade edip konudan çıkıyorum.

• Dedi Oğlan Çocuğu.
  • O halde öğrense iyi olur. Çünkü burada geçinebiliyor, yaşayabiliyorsa onların sayesinde. Düzeni sırtlayan, iyi kötü planlayan, tertipleyen, bozguncuların ardından temizlik yapan, ekonomiyi üreten onlar. Şu halde, onların soyu da daha belirgindir, kendisi için öğrenmesi de kolaydır. Şimdiye dek öğrenenmiş demek ki.. ayıp değil. Bilmemek ayıp değil, haddini bilmek ise bir erdem.

Deprem vergileri nerede diye yeni sormuyoruz. Onbeş senedir soruluyor.
  • Şimdi bu adam milletin soyuna sopuna sövecek etmediği hakaret kalmayacak ama hiç bir ceza almayacak ama ben buradan onun üslubuyla bişeyler yazsam bana dava açılacak. Sonra da bu ülkede adalet var hemi? Yazıdaki hakaretleri evrenden sektirerek kendisine geri gönderiyorum. Gelmesi biraz zaman alabilir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu ummet neden gemilerine malta bayragi cekiyor? Sirketleri neden man adasinda kuruyor? Ve bunlarin bize herhangi bir vergi artisi var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Namaste. kullanıcısına yanıt
    "Vergiler Nerede Diyenlerin Soyları Belli Değildir"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Komik. Etrafımda iktidara oy verenlerin tamamı saatlerce nasil vergi vermekten kurtulacağını tartışıyor. Bana evin kirasını nasil aliyorsun diye sordular. Dedim bankaya yatıyor, ne yatiyorsa hepsini Mart ayında beyan ediyorum. Tuhaf tuhaf suratına baktılar.

• PARALI ASKER BUNLAR TONLA VAR HATTA YEREL MEDAYALAR DA BİLE

BEN BAZEN GİDER KAHVELERE GAZATELERE GÖZ ATARIM

ULAN BÜTÜN KÖŞE YAZARLARININ TEK DERDİ VAR HÜKÜMETE HİÇ ELEŞTİRİ OLMICAK EN İYİSİNİ ONLAR BİLİR

ÇOĞU DA EGOİST

PARA SEN NELERE KADİRSİN
  • Bunlar vatan hainleri işte ve umarım YARGILANACAKLAR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • verdiği verginin gittiği yeri sorgulayan bilinçli vatandaşa "soyu belli değil" diyenin soyu belli değildir
  • quote:

"Vergi vermemek icin durmadan kacak yollar arayan" derken sen KIZILAY'ımıza laf mı çakıyorsun aklınca?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.