Şimdi Ara

Venice O/C hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni sistemi topladığımdan beri overclock denemelerindeyim. en son

FSB 290
    HTT 3X
    RAM 133

2600 Mhz.

ayarlarında makina stabil ancak işlemci voltajı 1,65 te.

Günlük kullanımda 1.65 volt ileride sorun çıkarabilirmi ?

• valla birşey olmaz bnce...bnm amd 2500 ztn default 1.69 ile çalişio.....64bit pek bilmiyorum ama sorunla amd arasında bi ilişki kuramadım
  • Benim cpu 1.65v'da şimdilik bi sorunum yok
  • Selamlar,

Dijital35; öncelikle sistemin hayırlı olsun güle güle kullan, bir sorum var yalnız.
    Gigabyte K8NF-9 Nforce 4 Anakart'da Firewire sürücüleri kurulu olup SlyStar 2 ile çakışma yaptı mı? Özellikle de ProgDVB kullanırken.
    Çünkü ben de bu Anakartdan alacağım için tırsıyorum.
  • ozkaradag arkadaşım herhangi bir sorun olmadı. Skystar 2 düzgün olarak çalışıyor.

Anakarttan son derece memnunum.
  • Arkadaşım haberin olsun şimdilik vcore'u 1.55v'a düşürdüm sıcaklıklarda gözle görülür bi düşüş oldu.

Şuanda cpu 32-33c derece civarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: digital35

ozkaradag arkadaşım herhangi bir sorun olmadı. Skystar 2 düzgün olarak çalışıyor.

Anakarttan son derece memnunum.

Selamlar,

Dostum; cevabın için çok teşekkürler.
  • Bu anakarttan bende kullanıyom bi sorun yok... Dijital 2600'ün üstüne çıktınmı? ben çıktım o voltajla bi şey olacağını sanmıyom...
  • Dijital senin ramlar kaça çıkıyor.Ramlara overclock yaptın mı? Ziwro ya senin kaça çıkıyor benimkiler 229 dan fazla basmıyor.
  • yunus2321

şu anda 283X9=2540 da kullanıyorum. 295 FSB de 1M superpi aldım ancak sistem stabil değildi. şu anda 1.55 v ile stabil görünüyor.
    300 FSB de makina açılmıyor ramlerden olduğunu düşünüyorum. ramlerde 218 falan gördüm sanırım çok iyi değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunus2321

Dijital senin ramlar kaça çıkıyor.Ramlara overclock yaptın mı? Ziwro ya senin kaça çıkıyor benimkiler 229 dan fazla basmıyor.

Benim ramlerde en fazla 239'u görüyor

İnşallah şu ramleri değiştiricem

• arkadaşlar voltajlar bana cok baya fazla geldi ben 300*9 2700 mhz de 1,5 voltda kullnıyorum benim veniceyi ve bu voltajda gayet stabil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.