Şimdi Ara

vektöryedi.com sitesinden alısveriş yapan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar vektöryedi diye bir site buldumhttp://www.vektoryedi.com burda özellikle havale veya eft ile ödeme yaparsak piyasaya göre baya düsük fiyata ürünler alınabılıyor gözükmekte?Burdan alışveriş yapan oldu mu hiç?

mesela 55 inc seg uhd tv eft ile 1837 tl ye geliyor hepsiburadada 2150 tl

• https olmayan hiçbir siteye asla güvenme.

Site kafadan kaybediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

https olmayan hiçbir siteye asla güvenme.

Site kafadan kaybediyor.

zaten bi arastırma yaptım cok sayıda şikayet almış..parayı alıp 50 60 gün iade etmiyorlar ve aynı sekılde cok fazla yorum yazılmıs...herhalde parayı calıstırıyorlar
  • https://forum.donanimhaber.com/ragnar-lothbrok-4-000-tl-dortbin-turk-lirasi--109948877
    Bu konuyu okuyup ne olduğunu dahi anlayamamıştım. Satıcı olan arkadaştan elden alabiliyorsanız alın, diğer türlü bulaşmayın derim.
  • yüzde 99 dolandırıcılar...parayı gönderip iade bekleyen yaklasık 40 yorum okudum...ucuz yırttık
  • Arkadasim ben de tam da su ara TV satin almak isterken bu sirketi gordum. Senin de soyledigin gibi sirket cok sayida sikayet almis.. Bu nedenle biraz daha arastirayim dedim, derken sizin yorumlarinizi da gordum. Sanirim cok da guvenilir bir sirket degil, sirket adina verilen adresi google da aratinca teslimattaode diye bir sirket daha cikiyor ve adresler birebir. Onlar da ayni urunleri satiyor ama piyasa fiyatlariyla ayni.

Iyi cok az sayida yorum okudum. Yoksa ben de buradan alisveris yapacaktim. Sikayet yazilari da uydurulamayacak kadar farkli ve gercekci. Zaten kim niye bu kadar bosa sikayet yazsin diye de dusunmuyor degil insan.

Kapida odeme secenegi sunmamasi da gelen para ceviriyorlar yorumlarini da desteklemekte. 300 - 500 fazla verip garanti urun almakta fayda var. Sonucta guvenilir olmadikca 1000 tl de ucuz olsa urunun gelmeme ihtimali strese sokuyor, aradaki farki verseydim de bu strese girmeseydime donuyor.
  • Sakın alışveriş yapma sanal ortamda insanların parasını gasp edip ürünü göndermiyorlar para iadesi istediğin zaman parayıda iade yapmıyorlar ben paramı alamadım savcılığa şikayette bulundum gerisi savcılığa kaldı işallah gerekli cezayı alır
  • buradan laptop alacaktım , piyasadan 300 500 ucuzaydı , whatsapp tan mesajlaştık bana fatura örnekleri kargolama resimleri falan bir sürü şey gönderdi ama yinede tam emin olamadım vatan bilgisyardan 300 500 fazlaya aldım.

adresinize gelip alayım dedim,kabul etmedi,işkillendim .
  • Zaten ne olduğu belli,forumda da birini dolandırmış.Arkadas bu konuda linki paylaşmış sakın ola bulaşmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.vektoryedi.com/ meil atıyorum paramı gönderdiye adamın bana verdiği cepap günde 10 defa yazıyorsun usanmadınmı git iştediğin yere şikayetet allah allah

bunlar bukadar yüzsüz dolandırıcı insanlar adresini bilmiyorum bilsen yanına gideceğim o parayı söke söke alacağım ondan ürünü aldım 60 gün oldu ortada ne bir ürün var nede para

sakın arkadaşlar sakın aman gözünüzü seveyim biraz mantıklı düşünün isterse piyasa fiyatının 750 tl aşağısına versin ürün size ulaşmadıktan sonra neye yarar işte bu şekilde insanları kandırıyor parasını elinden alıyorlar sonrada git istediğin yere şikayet et diyorlar bunu yapan (www.vektoryedi.com ) alışveriş sitesidir ben gerekli yerlere şikayetimi yaptım işallah benim gibi dolandırdıkları insanlarda şikayetçi olur bundan sonrasını devletimize bırakıyorum tabi bende peşini BIRAK MAYACAĞIM sitede yazmış olduğu adrese gideceğim ama eminim bu adreste yalnıştır çünkü benim gibi kaç kişiyi dolandırmış bu şerefsizler

• dalga mı geçiyorsun arkadaşım , bi de havale ile al diyor, dolandırıcıların ekmeğe yağ sürüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aymyh

Sakın alışveriş yapma sanal ortamda insanların parasını gasp edip ürünü göndermiyorlar para iadesi istediğin zaman parayıda iade yapmıyorlar ben paramı alamadım savcılığa şikayette bulundum gerisi savcılığa kaldı işallah gerekli cezayı alır

böyle şeyler yazıp bizim de moralimizi bozuyorsunuz... o kadar uyarıyoruz, kendiniz de akıl etmeniz lazım , site ne olduğu belli değil , havale ile alışveriş mi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.