Şimdi Ara

Ve huzurlarınızda ATi Radeon HD 5970 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
26.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atiye pek fazla güvenmeyin sadece bunu diyorum....belki adam kasıklar sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: usa_commando

atiye pek fazla güvenmeyin sadece bunu diyorum....belki adam kasıklar sizi

Güzel kardeşim amma derin duyguların varmış Ati'ye karşı meğerse. Sana başından beri diyoruz ki bizim hiçbir markaya fanatikliğimiz yok. Biz verilere göre konuşuyoruz, anlamak istemiyorsun. Bak ben 6850 cf kullanıyorum. Şuanda Gtx580 amp edition'dan daha iyi sonuçlar alıyorum. Gtx580 ne kadar? Ortalama 1.200TL civarlarında değil mi? Peki bir çift Msi R6850 Cyclone ne kadar? Ortalama 780TL civarlarında. Bu mu kazıklanmak? Anlaşılan bu konuda biraz yaran var fakat üzülme. İleride daha akıllı yatırımlar yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonpoL -- 31 Temmuz 2011; 23:41:25 >
  • Nvidia oyunları destekleyince ne oluyomuş? sanki AMD kartlar oynamıyo o oyunları 4 yıldır ATİ kullanıyorum hiç bir oyunda sıkıntı çekmedim Nvidia hem pahalı hem yavaş hemde yüksek ısı ve güç tüketimi ..testlerde her zaman son yılarda AMD öndedir bunu herkez biliyor..
  • ya atiyse ati nvidiaysa nvidia bilmem ati iyi özelliklerle karşıma çıkıyorda artık bıktım yani 2009 un en iyi ekran kartını aldım oda eskidi artık teknolojiyi durdursunlar para vermekden bıktım :D
  • quote:

ya atiyse ati nvidiaysa nvidia bilmem ati iyi özelliklerle karşıma çıkıyorda artık bıktım yani 2009 un en iyi ekran kartını aldım oda eskidi artık teknolojiyi durdursunlar para vermekden bıktım :D

He şöyle güzel kardeşim. Ha Ati, ha Nvidia değil mi? Sonuçta hepimizin amacı değil mi en iyi fiyata maksimum performans almak. Ati'de şuanda bunu yapan en iyi firma. Yoksa amacımız kesinlikle marka kötülemek değildir burada. Zaten topu topu iki firma var değil mi ulaşabildiğimiz? Biz Nvidia alan kişiyede dil uzatacak zaten hiç değiliz. Herkese saygımız sonsuz. Benim eski sistemimde Zotac 8800GT Amp vardı. İlk çıktığı sıra yüksek fiyat vererek almıştım. Fakat teknoloji geliştikçe kullandığımız ürünlerin eskimesi çok normal.
  • enerji tüketimi ve fiyatı hayli fazla umarım karşılığını veriyordur.
  • Tasarımı harika Fiyat/Performans=AMD
  • quote:

yalan mı? çoğu oyunlar nvidia diyor ama hiç ati diyeni görmedim

hiç görmediysen o senin sorunun dirt 2 - 3 oyunlarına bakarsan reklamı görürsün...
    açıkcası oyunlarda nvidia intel amd yazmış farketmez oyun güzel olsun da sponsoru kim olursa olsun...
    6950 kullanıyorum bütün oyunları full+full oynuyorum problem yok size 9600 gt ile mutluluklar diliyorum

• Ben Şimdi Nvidia Ge Force 9500 gt kullanıyorum bu ekran kartını 3 yıl kullanacam ve sonra en iyisini alacam ati iyi olursa ati alacam nvidia iyi olursa nvidia alacam
  • Artık Yeni Nesil Oyunların Grafik ayarının düşük olması bile iyi görüntüyle oynaya biliyoruz ama grafik ayarı yüksek olsa daha iyi olur bu yüzden bu ekran kartını 3 yıl sonra değiştirmeyi uygun görüyorum
  • N'olmuş burda böyle. Hönk.
    Ben de diyorum bu konu niye hep aktif diye.
  • beyler ne içiyosanız söyleyinde bizde içelim aynısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

beyler ne içiyosanız söyleyinde bizde içelim aynısından

Resmen burda "bu kafa ne kafası" oldu abi, IQnuzun düşmemesini istiyorsanız hemen ayrılın
  • @usa_commando

amacın ne kardeş? ne kadar boş konuşmussun,biraz bilgin varsa konuş.atıp tutma
  • benim ekran kartı atı 5970 işlemci intel pentium duak-core CPU E6600 @ 3,06GHz 3,07GHz ram 2 gb işletim sistemi 32 bit windows 7 ultimate derecelendirme taban puanı 5,9 metro 2033 oynadım hiç bir sorun çıkmadı oyun ayarlarıyla hiç oynamadım görüntü kalitesi falan kurulduğu gibi oynadım sorun falan yoq kasma 0 oyun açıkken cpu %30 en fazla
  • yaf palvra okumayın önceki ekran kartım atı 4300-4500 şimdiki atı 4970 crysis2 oyunu Nvidia ya göre tasarlanmış ama 2 sindede hiç bi sorun olmadan çalıştı siz ayık kafayla bida deneyin ama win7 xp fark yapar win benimki bası oyunları xp de açıyo win 7 de açmıyo onuda uyumlulukla xp seçip hallediyon
  • ben ekran kartını çıkarıp on bortlada oynattım aynı gene
  • böyle adamlar görünce insanın nvidia dan vazgeçesi geliyor aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

böyle adamlar görünce insanın nvidia dan vazgeçesi geliyor aga

dur aman vazgeçme . nvidia gibisi var mı ya
  • hort fena ya :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.