Şimdi Ara

VDSL YA DA FİBERE GEÇEBİLİR MİYİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hat değerlerim bu arkadaşlar binamın bulunduğu sıradaki binaların neredeyse hepsi fiber kullanıyor ben de artık kullanmak istiyorum ne kadar aradıysam ttneti bulunduğunuz konumda şu an bir altyapı çalışması yok falan dediler vdsl ya da fibere geçmem mümkün mü?
    VDSL YA DA FİBERE GEÇEBİLİR MİYİM?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreeSmskk -- 14 Nisan 2018; 19:40:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiber superonline, vodafone veya kablonet'in olabilir başka iss ler ile de görüşün.
  • Sizin binada bulunmuyor olabilir komşularınızın hangi firmadan hizmet aldığını öğrenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 14 Nisan 2018; 19:48:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Sizin binada bulunmuyor olabilir komşularınızın hangi firmadan hizmet aldığını öğrenin.
    Fiber kullanan komşularım türk telekomu kullanıyor iki yan binanın önünde türk telekom fiber kutusu var o bina ve onun yanındakiler de fiber kullanıyor. Zaten mahalle de ağırlıklı türk telekom kullanıyolar altyapı ttnetin hep

• quote:

Orijinalden alıntı: runorunoruno

Fiber superonline, vodafone veya kablonet'in olabilir başka iss ler ile de görüşün.
    Superonlinenin yok 2 yıl adsl kullandım orda keza vodafonenin de kabloneti bilmiyorum sanmıyorum olduğunu da fiberinin

• EmreeSmskk E kullanıcısına yanıt
    Sizde yakınsanız bağlanabilirsiniz belki eğer sadece o binaya özel değilse tabi o kabin müdürlük ile konuşun

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Sizde yakınsanız bağlanabilirsiniz belki eğer sadece o binaya özel değilse tabi o kabin müdürlük ile konuşun
    Anladım. Binaya ait değildir tahminimce çünkü onun yanındaki apartman da fiber kullanıyor. Ben en iyisi bir müdürlüğe gidip konuşayım

• EmreeSmskk E kullanıcısına yanıt
    vdsl varsa vdsl e geçin fiberden bir farkı yok hatta daha yuksek hızlar daha hesaplı.
  • Kabin binaya ait değilmiş komşudan öğrendim onun yanındaki binada ordan fiber kullanıyormuş çünkü ben de müdürlüğe gitsem fiber alabilir miyim. Apartmanla kutu arasında bir 6-7 metre mesafe var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.