Şimdi Ara

VDSL Modem tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turknet bağlatacağım 2-3 gün içinde vdsl 50mbps. Turknet'in 180 TL'ye verdiği modem: Zte Zxhn 267n. Sizce bu modemi mi alayim yoksa 220TL'ye aşağıdaki linkteki modemi mi? Veya önerdiğiniz başka bir modem var mı aşaığı yukarı bu fiyatlarda?
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-dsl-n16-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html

veya 80 TL daha ekleyip aşağıdaki modemi mi almalıyım?
    http://www.btsiparis.com/urun/asus-dsl-n17u-torrent-vpn-3g/4g-adsl-vdsl-fiber-gigabit-modem_111392.aspx?CatId=5015&ref=akakce&v=1.40.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 14 Mayıs 2017; 17:4:49 >

• İss den modem alınması taraftarı bende değilim. Hatta frdsfk arkadaşın dediği gibi kesinlikle almayın bence. Airties 5650 de olabilir.
  • teşekkürler cevaplariniz icin. en alttaki linktekini alacağim buyuk ihtimalle. (ASUS DSL-N17U)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 17 Mayıs 2017; 10:8:51 >
  • Merhaba seçmiş olduğunuz ürünler iyi tahütlü ürünlerde kısıtlamalar mevcut ürün güncellemelerinde de sıkıntı oluyor. Arkadaşlarıma katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • kardeş asus da n600 serisinin altında ürün alma !!! senin gösterdiğin 2 üründe n300 serisi yurt dışı sitelerden araştır gerekirse n600 serileri alacağın en alt seviye olsun! çıkabiliyor n750 -n900 serileri ! n300 serisi tekrar diyorum aman diyim ttnet veya herhangi isp verdiği modemlerden farkı yok n300 ler den ! boşuna masraf yapmış olacaksın :) yorumlara baktım cogu arkadaş ne biliyorki al al diyor gösterdiğin ürünleri ! Asus herşeyi yapıyor herşeyi yapan en iyisimidir kalitemidir ? ??? ozaman Mercedes çamaşır makinesi niye üretmiyor üretse ordan da davul fırın üretir bu mantıklarınız çok baydı be kardeşim ! Neyse güzel kardeşim inşallah almadan yazmışdırım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

kardeş asus da n600 serisinin altında ürün alma !!! senin gösterdiğin 2 üründe n300 serisi yurt dışı sitelerden araştır gerekirse n600 serileri alacağın en alt seviye olsun! çıkabiliyor n750 -n900 serileri ! n300 serisi tekrar diyorum aman diyim ttnet veya herhangi isp verdiği modemlerden farkı yok n300 ler den ! boşuna masraf yapmış olacaksın :) yorumlara baktım cogu arkadaş ne biliyorki al al diyor gösterdiğin ürünleri ! Asus herşeyi yapıyor herşeyi yapan en iyisimidir kalitemidir ? ??? ozaman Mercedes çamaşır makinesi niye üretmiyor üretse ordan da davul fırın üretir bu mantıklarınız çok baydı be kardeşim ! Neyse güzel kardeşim inşallah almadan yazmışdırım !

Ne tavsiye edersiniz 200 lira civarına?
  • söyledim işte kardeşim en düşük n600 serilerden takip et 200 liraya zor türkiyede , amazondan filen bak n900 serisi modem bile yakalarsın uygun fiyata !

Öyle marka model olarak önericegim bişey yok tek bildiğim bişey var türkiyede 50 liralık modemi 200 liraya satıyolar :) aynı modemi yurt dışından alıyosun 50 liraya Müslümanlık bu mu ? diyo insan bazen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

söyledim işte kardeşim en düşük n600 serilerden takip et 200 liraya zor türkiyede , amazondan filen bak n900 serisi modem bile yakalarsın uygun fiyata !

Öyle marka model olarak önericegim bişey yok tek bildiğim bişey var türkiyede 50 liralık modemi 200 liraya satıyolar :) aynı modemi yurt dışından alıyosun 50 liraya Müslümanlık bu mu ? diyo insan bazen...

Burada 200 lira olup yurtdışında 50 lira olan modemin linki atar mısınız?

• torrent destegi olmayan turknet e gecegim icin vdsl modem alacağım maksimum butcem 200 ne alabilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet'e geçip - VDSL2 uyumlu modem alacağım.

Asus ve Zyxel önerisinde bulunmuşsunuz. Torrent desteği önemli bir özellik olduğundan en mantıklı olanı Asus-N17 mi almak? Bu cihaz 325 TL civarlarında olduğundan pahalı geliyor.
    250 TL bandında uygun alternatifler var mı?

Bu kadar uygun alternatif yoksa, normal VDSL2 desteği olan modem önerinizi alabilir miyim? Bu modemlerin Fiber desteği de var demi? İlerde Turknet'den memnun kalmassam TurkTelekom'a geçtiğimde aynı modemi kullanmak isterim, mümkünse.

Dipnot:Superonline'a sormuştum - kendi modemimizi kullanabilir miyiz diye - superonline'ın verdiği modem dışında herhangi modem kullanamıyormuşuz. Bilginize...

Teş.
  • sallamax S kullanıcısına yanıt
    ben n17yi 300e aldim gayet memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxou

@Maxou

Nereden aldınız 300TL'ye modemi?

Bu modemde Hard Diski bağlayıp bilgisayardan ayarları yaptıktan sonra Torrent indirmesini bilgisayar olmasa bile kendi yapıyor değil mi?
    Kapsama alanı geniş mi? 2-3 yan odada rahat kullanabilir miyim?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sallamax

quote:

@Maxou

Bu modemde Hard Diski bağlayıp bilgisayardan ayarları yaptıktan sonra Torrent indirmesini bilgisayar olmasa bile kendi yapıyor değil mi?

Teşekkürler

ben estok diye bi siteden almistim tamm300tl ye. giyati artmis galiba. suan en icuz bu var 303tl. torrent ayarlarina bakmaya zamanim olmadi henuz.

http://www.btsiparis.com/urun/asus-dsl-n17u-torrent-vpn-3g/4g-adsl-vdsl-fiber-gigabit-modem_111392.aspx?CatId=5015&ref=akakce&source=mobil&v=1.65

• quote:

quote:

@Maxou

Teşekkürler

Hocam modem olarak bulabilirsen eğer airties 5760 tavsiye ederim.320 küsürlere bulunabiliyor

Neredeyse bütün modemleri denedim.

ama Turknete geçmeden önce iyice araştır altyapında sorun varsa çok çekersin he altyapı sorunu yoksa bişey diyemem

Bende milletin yorumlarına bakıp abarttıklarını düşünmüştüm ama şimdi pişmanım

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

quote:

@Maxou

Teşekkürler

Hocam modem olarak bulabilirsen eğer airties 5760 tavsiye ederim.320 küsürlere bulunabiliyor

ama Turknete geçmeden önce iyice araştır altyapında sorun varsa çok çekersin he altyapı sorunu yoksa bişey diyemem

Aslında yorumlara bakarak Türknet e geçeceğim. Altyapı da sorun olup olmadığını ancak denemeden sonra anlayabilirim ama tahahütsüz olması beni rahatlatıyor. Sorun olursa bırakacağım. Hatta kk ile ödeme yapıp ilk ay deneyip karar vereceğim. İlk ay ücretsiz iptal edilebiliniyor. Sen memnun değil misin turknet den? Araştırmama göre Fiyat olarak en iyisi. Tabiki turk Telekom'un altyapısını kullandığından çekincelerim var, göreceğim!

İptal edersem aldığım Modemi de turk Telekom'un fiberin de kullanacağım. Airties 5760 ve asus N17 modemleri fibere uyumlu diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

quote:

@Maxou

Teşekkürler

Aslında yorumlara bakarak Türknet e geçeceğim. Altyapı da sorun olup olmadığını ancak denemeden sonra anlayabilirim ama tahahütsüz olması beni rahatlatıyor. Sorun olursa bırakacağım. Hatta kk ile ödeme yapıp ilk ay deneyip karar vereceğim. İlk ay ücretsiz iptal edilebiliniyor. Sen memnun değil misin turknet den? Araştırmama göre Fiyat olarak en iyisi. Tabiki turk Telekom'un altyapısını kullandığından çekincelerim var, göreceğim!

İptal edersem aldığım Modemi de turk Telekom'un fiberin de kullanacağım. Airties 5760 ve asus N17 modemleri fibere uyumlu diye biliyorum.

Hocam memnuniyeti bırak interneti veremiyor adamlar 2 haftadır boğuşuyoruz.

Turknet konularına girin bakın neler var.ucuz etin yahnisi kardeşim

Ben ama fiyata değil hıza bakarak geçiş yaptım ama işte bağlantı bile sağlanamıyor.

Sen memnun kalmazsan sakın iptal etme başka firmaya geçeceksen direk geçiş yap senin
    portunu biri kaparsa hepten internetsiz kalırsın

• ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    bize pazartesi vrya sali bağlayacaklar interneti (turknet) umarım port sorunu felan olmaz. ha bire müşteri hizmetleri arıyor sorun yok diye

• quote:

bize pazartesi vrya sali bağlayacaklar interneti (turknet) umarım port sorunu felan olmaz. ha bire müşteri hizmetleri arıyor sorun yok diye

hocam neye göre pazartesi diyonuz.

Turknetin lafına bakmayın bana da 1 haftayı bulmaz dediler 12 günü geçti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.