Şimdi Ara

VDS ile Oyun İndirip Kendime Nasıl Aktarabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar selam, elimde bir Ubuntu VDS var ve bununla oyun indirip sonrasında kendime aktarmak istiyorum. Bunu yapmamdaki amacım: internetimin download ve upload hızı çok yavaş ve VDS'in internetini kullanarak kendime aktarmam lazım. Öncesinde VDS'in download hızı ile oyunu indirip, sonrasında yine VDS'in upload hızı ile bilgisayarıma yüklemem gerekiyor. Bilgisayarıma FTP sunucusu kurdum fakat nafile, işe yaramadı. TeamViewer ile Anydesk kullanmayı denedim ama onlar da hızı sınırlıyor sanırsam, yavaş yüklüyor. Nasıl yapabilirim bu olayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tydeushd -- 28 Ocak 2021; 0:27:58 >

• kaçtane internet bağlantı modemin var

kaç tane bilgisayarın var.

• 1 modemim 2 bilgisayarım var

• değişen bir şey olmaz. vds upload hizi yuksek fakat senin max download hızın yine ayni kalır. vds nin upload hizi senin max download hızını artirmaz yinede denemek istersen vds ye apache2 kurup, vds ye indirdigin oyun dosyalarini apache2 dosya yayinlama klasörüne aktararak indirmen mümkün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce konu yanlış yerde. Sorunun linux ile alakası yok.

İkinci olarak VDS sizinle aynı modeme bağlı değil ise sizin download hızınız değişmeyecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.