Şimdi Ara

!!! VDownloader 1.1 (29.08.2009) - Video İndirme Programı !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
1
Favori
78.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanıyoruz bakalım Allah razı olsun her defasında girip beklemekten kurtardın bizi
  • firefox ta var ama (1.1.1 versiyon) hiç bir seçenek gelmiyor..direk flv olarak indiiryor?
  • Arkadaşlar bu program süper avi olarak kaydetti!!! Sorun yok
  • Ben MPEG olarak kaydediyorum. Avi olunca Codec sorunu çıkartabiliyor. MPEG'de bu sorunu hiç yaşamıyorum.
  • beyler avı yada mpeg MP3 NASIL DÖNÜŞECEK
  • eline sağlık çok işimi gördü
  • size tavsiyem mpeg olarak kaydetmeyin.. ben iki üç videoyu mpeg formatında kaydetmişdim görüntülerde ve müzikte filan uyumsuzluk vardı ..kimi an yavaş kimi an hızlıydı ancak sonra anladımki avi olarak kaydettiğinde bi sorun olmuyor.. Bu arada benim kullandığım bu son sürümü olan 3 diil bi düşüğü zannediorum..bende 1-2 haftadır kullanıorum Vdownloader ı....ayrıca bendekinin konsoluda böyle diil.daha sade
  • Yaw programı 2 aydır kullanıyorum.Youtube ve Google tamamda şu Grinvi hiç dikkatimi çekmedi.Merak edip girmedim.

Bugün dikkatimi çekti bir girdim aman Yarabbi nasıl bir site bu

O sitedeki videolarıda indirebiliyorsunuz bu program ile.

• bende merak etmişdim yüklemeden 4-5 gün sonra bi baktım ve vay anasını dedim
    quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Yaw programı 2 aydır kullanıyorum.Youtube ve Google tamamda şu Grinvi hiç dikkatimi çekmedi.Merak edip girmedim.

Bugün dikkatimi çekti bir girdim aman Yarabbi nasıl bir site bu

O sitedeki videolarıda indirebiliyorsunuz bu program ile.

• cep telefonunda nasi izlicez bu indirdigimiz videolari
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

cep telefonunda nasi izlicez bu indirdigimiz videolari

Videoyu indirdikten sonra indirdiğin türe göre o videonun formatını cep telefonunun desteklediği video formatına çevirmen lazım.Tabi bunun için program bulman lazım.

Örneğin videoyu avi olarak indirdiysen ve telefonun 3gp oynatıyorsa google'a :

avi to 3gp

yazarak aviyi 3gpye çeviren programı bulman lazım.

• ayni srun endede var yarmsaatir uraşıyoum olmadı error eriyor
  • tamam arkadaşlar sorunu çözdüm
    vdownloader.exe ve ffmpeg.exe yi zipten çıkartın
    ffmpeg.exe yi kurun program gerçekten güzel emeği geçenlere teşekkürler.
  • çok teşekkürler bu program gerçekten çok işime yaradı gerçekten çok harika bir prog. yeni sürüm gelmiş onuda indirorum şimdi
  • eyvallah kardeşim
  • Arkadaşlar çektiğim videolarda ses çıkmıyor. Bi yardımcı olursanız sevinirim...
  • tam aradığım şey teşekkürler
  • Sağol hocamm işime yarayabilir arşive atalımmm
  • Teşekkürler indirdim saolasın!
  • googledan cekmıyo dırekt download edılcek dosyayı acıyo klasoru gosterıyo .. bu sekılde basına gelen varmı bendemı hata var... bıraz daha ugrasım..

bu arada ellerın dert gormesın tam zamanında gordum suan cok ısıme yarıcak..

mecbur firefox kurcam sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzorat -- 8 Ocak 2007; 17:46:33 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.