Şimdi Ara

Vdf Freezonlulara kalemlik.com da 50 TL ve üzeri 20 TL indirim ve Ücretsiz kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
4
Favori
1.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vdf Freezonlulara kalemlik.com da 50 TL ve üzeri 20 TL indirim ve Ücretsiz kargo

Kullanmayı düşünmeyen varsa özel mesaj atmasını rica ederim.

Kampanya Koşulları
    Kampanya 1 Mayıs 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında kalemlik.com’da geçerlidir.
    Kampanya dahilinde kalemlik.com’da 50 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve Ücretsiz kargo uygulanacaktır.
    Kampanyaya katılabilmek için, "KALEMLİK” yazıp 6666’ya SMS göndermek , Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir.
    Alınan şifre ile kalemlik.com’da online alışveriş sırasında kampanya kodu girilerek kampanyadan faydalanılabilir.
    Her şifre tek kullanımlıktır. Bir ürün satın alımında bir şifre kullanılabilir.
    İndirim, kalemlik.com’un duyurduğu perakende liste satış fiyatları üzerinden yapılacaktır.
    Kampanya kodları 30 Haziran 2018 sonrasında geçerliliğini yitirir.
    Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.
    Bu kampanya kalemlik.com’un diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
    Ürünü kampanya kodu ile alırken herhangi bir sorun yaşanması durumunda Kalemlik.com ile iletişime geçilebilir. Vodafone doğabilecek sorunlardan sorumlu değildir.
    Kampanyadan yalnızca Freezone aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Kalemlik.com ve Vodafone'da saklıdır. Vodafone FreeZone'lu olmak için "FREEZONE" yazıp 1525'e göndermek ve belirlenen koşulları taşımak gereklidir.
    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamızahttp://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• v654mbw

vhv0jbj

vlieygf

vzn5hcd

vvczfgu

v2v28j2

İhtiyacı olan kullansın. Avantaj cepte uygulamasından sınırsız alabilirsiniz. Koda ihtiyacı olan PM atsın göndereyim

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam, iki adet kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Sağol hocam, iki adet kullandım.
    var mı uygun bisey hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçenlerde jestiniyap.com çocuk kategorisinden 75TL lik kalemlik.com çekini 25TL indirim ile 50TLye almıştım. Çeki kullanırken KDV hariç 75TL kullanıldığını farkettim. Yani 50TL lik ödeme ile 88.5TL lik alışveriş indirimim oldu. Onunla sitede 95TL olan Lexon kalemliği 56.50TLye aldım.

Bugünde Lexon Liquid Station harici diğer parçaları yine 20+KDV şeklinde indirim ile tamamladım.
    Stationda GGda indirime girmiş. 125/25 hesapla oda 94.71e gelmiş oldu.

Aldıklarım neredeyse Avrupa satış fiyatlarının yarısına geldi. + Lexon siparişlerinde Lexon fotograf çerçeveside hediye olarak gelecekmiş.

Site genel anlamda pahalı ama KDV hariç fiyattan indirim olduğu için indirim aslında daha fazla.

İndirimli ürünler kısmında işe yarayacak ürünler çıkabilir.

Vdf Freezonlulara kalemlik.com da 50 TL ve üzeri 20 TL indirim ve Ücretsiz kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 6 Mayıs 2018; 0:33:19 >

• vi8bbdv

vzu557j

v1c6em8

v26dvuy

buyrun kullanın. kullanan beni bilgilendirirse sevinirim, fazla talep görürse kodlar girdikçe bırakırım :)
    Alttan 3 tanesini kullandım teşekkür ederim

• Teşekkür ederim, bende bi kullandım.
  • 50 60 TL civarına doğru düzgün bir anneler günü hediyesi bulabilir miyiz?

• Dün 35.30TLye Staedtler 925 25-05 almıştım, bugün stoktan kaldırmışlar.

https://www.kalemlik.com/Staedtler-Graphite-05-mm-Versatil-Kalem,PR-574798.html

• Luard7 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba bikaç kod daha paylaşabilir misiniz? Öncekiler için de teşekkürler☺️

Siz de görürseniz bikaç kod daha ekleyebilir misiniz? Hala devam ediyormuş☺️

• v6e0h05

v2b5vnu

vn3d6jk

vknxzwy

viah1v2

vj8lgmj

v7lvcya

v9u238x

• omer1414 O kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler 😊

• Luard7 L kullanıcısına yanıt
    Hocam çok çok teşekkür ederim, alttan 2 tanesini kullandım. Sağolasınız
  • ürün önerisi varsa alırız :)
  • vn3d6jk Kod kullanıldı.
    Teşekkürler...
  • Kalem aldım gondermediler stok yok bile demediler ilginç bir site birdaha birşey almam herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICES NMB kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bana da öyle oldu hocam 3 tane kaleme öyle dediler, dedim peki niye hala sitenizde satılıyor sonrasında siteden kaldırdılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Dün 35.30TLye Staedtler 925 25-05 almıştım, bugün stoktan kaldırmışlar.

https://www.kalemlik.com/Staedtler-Graphite-05-mm-Versatil-Kalem,PR-574798.html

Benim kalemde yalan oldu. Tedarlgi yok denildi, sonra siteye tekrar eklendi fakat ben gg den almistim. Simdi yine kaldirmislar. Gosterip gosterip gondermiyorlar

Allahtan Lexonlar geldi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.