Şimdi Ara

Vayne Montage

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaydetmeyi becerebildiğim playzlerden bu kadar çıktı değerlendirirseniz sevinirim

http://www.youtube.com/watch?v=_OYawHEs8PA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fie -- 3 Ocak 2015; 3:40:08 >

• teamfight içinde ulti açıp threshin arkasından adam öldürmek ne zamandır montage oldu?
  • Sanki heveslenip video işini aceleye getirmişsin gibi. Yoksa hareketler normal ama daha iyilerini de yapar gibisin. Bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetnaErt

Sanki heveslenip video işini aceleye getirmişsin gibi. Yoksa hareketler normal ama daha iyilerini de yapar gibisin. Bilemiyorum.

Ego tatmin felan değil de daha iyilerini yapıyorum zaten her oyunda bu videodaki hareketlerden daha iyisi var ama programda sorun olduğu için kaydetmiyodu bende kayıtlı olanların içinden seçip öylesine yaptırdım
  • Doğrudur hocam. Daha güzellerini bir araya getirir çekersin gene. İzlemesi hoş oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetnaErt

Doğrudur hocam. Daha güzellerini bir araya getirir çekersin gene. İzlemesi hoş oluyor.

Teşekkür ederim
  • Montaj yaparken üstteki skor kısmı sağ ve soldaki şampiyon resimleri, alttaki istatistik tablosunun olmaması her zaman iyidir buna özen göster. Sony Vegas kullanmanı tavsiye ederim. O kısımları göstermemeyi sağlayabilirsin. NewBlueFX efektleri var ana rengi falan çok iyi yapıyor onu kullanabilirsin. Onun dışında videoda bulunan hareketler güzel, ben beğendim. Burada yapılan yorumlara pek aldırma. Genelde olumludan çok olumsuz eleştiri çıkar. Boşa hevesin kırılmasın devam et. Montaj işini ilerletmek istersen sana birkaç link atayım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadouspan -- 3 Ocak 2015; 7:58:15 >

• Thresh Honor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaskervondakiler bile daha iyi
  • Cop.0 dodge 0 mekanik her seyi supportun yapiyor.Arkadan vurmussun sadece ac biraz montage izle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mestrant

Cop.0 dodge 0 mekanik her seyi supportun yapiyor.Arkadan vurmussun sadece ac biraz montage izle.

Takma böyle kişileri önüne gelene çöp derler sen olabildiğince iyi oynamışsın zaten . Neden orada kite 0 yazmadın çünkü kiteladığıını gördün ve inkar edemedin . Güzel olmuş devamını bekleriz + HE HE GAZA GELİYORUM
  • Fena degil ama cok daha iyilerini izledigimiz icin tad vermiyor. Dodge uzerine biraz daha calismani oneririm cogu pozisyonda thresh dogru oynadigi icin is yapmissin, supportunun kiymetini bil

• Sion un ölüsüne bilerek mi geberiyorsun anlamadım !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: higuain75

Sion un ölüsüne bilerek mi geberiyorsun anlamadım !!!

Hayır thresh lanterne tıkla diyo ona giderken ölüyorum :D
  • oha kendimi gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: K i R i K a Z e

oha kendimi gördüm

Hangisi sensin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi im uxi

quote:

Orijinalden alıntı: K i R i K a Z e

oha kendimi gördüm

Hangisi sensin :D

ifşa olmayalm
  • çok harika bir şey göremedim ben. Normal vayne hareketleri çoğu rakibin hatası zaten
  • Yakında minyon keserken video çekip montage diyecekler diye korkuyorum
  • İyi kiting yapıyorsun tebrik ederim.Biraz daha iyi editlenebilirdi :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.