Şimdi Ara

Vatanda %25 indirim => 30 - 31 mayıs (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
1
Favori
27.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30-31 Mayıs vatanda tüm ürünlerde %25 indirim var...Survivor'da reklamda çıktı
  • Yarın samsung ace 650tl olacak arkadaşlar.%25 indirim kdv dahil fiyatı üzerinden yapılacak.Şu anki fiyatlardan değil.
  • hadi bakalım yarın herşey belli olur.106 ekran ve üzeri led tv arıyorum.bugün teknosada lglerde % 20 indirim vardı.ama dişe dokunur bir şey bulamadım.inşallah vatanda birşey bulurum yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanap

Yarın samsung ace 650tl olacak arkadaşlar.%25 indirim kdv dahil fiyatı üzerinden yapılacak.Şu anki fiyatlardan değil.

aynen
  • Gece şenlenir buralar

quote:

Orijinalden alıntı: uğurpolat

Sadece world carda özel mi olucak bu indirim ?

Arkadaşlar 800TL'lik WorldCard'ım ile Vatan Elmadağ şubesinde isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim PM'den ulaşabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: li10

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n53sn-sz129v-n53sn-core-i7-2630qm--2.0ghz-6gb-640gb-15.6-dvdrwbr-2gb-gt550m-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=54676

şu an kdv indirimiyle 2153

%25 indirimle 1905 tl olması gerekiyor.

1 hafta önce 2200 tl 12 taksitle başka bir siteden aldım,süper bir makina düşünenlere tavsiye ederim.

• Dolara ne biçim zam geldi zaten. Harddisklerin fiyatı uçmuş bu yüzden. Geçenki %25ler kadar bile iyi indirim olmayacak. Ama ihtiyacı olan için süper kampanya tabi.

Bu arada playin kredi kartı da geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwightt -- 29 Mayıs 2011; 21:49:12 >
  • Stokta yok zaten Galaxy S (9000) indirim etkilemeyecek maalesef...

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bugün yüzde 18 indirim
    şuna bakın
    yüzde 5 inmiş hali normal yüzde 18 inmiş hali hesaplayın 1117 tl olmalı ama öyle değil
    yani yüzde 18 indirmiş olmuyor
    edit:
    bunun yüzde 18 fazlası gerçek fiyat oluyor
    küçümseyici cevap atarsınız şimdi

Vatanda %25 indirim => 30 - 31 mayıs

• İndirim bütün Vatan Bilgisyar mağazalarında mevcut dimi arkadaşlar?
  • yapılacak indirim fos olur gibi. çünkü tahminim böyle olacak

100 lira +kdv kdvsi onlardan

100x1.18 (kdv li fiyat) /1,25 gibi bir rakam verecekler oda şu an 100 tl olan bir ürün 94.4 gibi bir rakam olacak.
  • Şimdi bu konuyu kapatsam ve yarın %25 indirim olsa niye kapatıyorsunuz derler, kapatmasam vatan olunca kapatmıyor yanlısınız derler. Eğer 00:05'e kadar indirim olmassa konu kilitlenecek. (vatanı tehdit ediyorum :) )
  • gece 12 ye doğru buralar değerlenicek
  • hahaha topik onay da aldı bu gece burdayız bakalım ...

şimdi dolar kuru yarın duşer mı acaba ???
  • En adil çözüm bu olsa gerek...

quote:

Orijinalden alıntı: AjanHaKaN

Şimdi bu konuyu kapatsam ve yarın %25 indirim olsa niye kapatıyorsunuz derler, kapatmasam vatan olunca kapatmıyor yanlısınız derler. Eğer 00:05'e kadar indirim olmassa konu kilitlenecek. (vatanı tehdit ediyorum :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 29 Mayıs 2011; 22:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laguns

hahaha topik onay da aldı bu gece burdayız bakalım ...

şimdi dolar kuru yarın duşer mı acaba ???

kur mur valla kimsenin umrunda olmaz belli başlı ürünler yagmalanır yinee
  • hep bunu yapmak istemişimdir

Mesajim bulunsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay
    Bu en adil karar...

quote:

Orijinalden alıntı: AjanHaKaN

Şimdi bu konuyu kapatsam ve yarın %25 indirim olsa niye kapatıyorsunuz derler, kapatmasam vatan olunca kapatmıyor yanlısınız derler. Eğer 00:05'e kadar indirim olmassa konu kilitlenecek. (vatanı tehdit ediyorum :) )

Niye hocam daha onceden de gordugum gibi indirim 00:30 gibi başlayabiliyor. Biraz gec kalabiliyorlar.
  • espirili yorumlar sayesinde gülüyoruz hay çok yaşayın emi sizler...
  • yarın indirim olmazsa beni banlayın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.