Şimdi Ara

VATAN ELEKTRONIK URUN YANINDA 3 AYLIK GAMEPASS BEDAVA YANIYORR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
29.848
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesajımı silmedim yazım yanlışı cümle düşüklüğü ve sayı verdiğim için mesaj kutumun spamlanmasını istemediğimden düzelttim. Sizde ekran resmi paylaşarak heycansız hayatınıza eğlence katmış oldunuz galiba tebrikler VATAN ELEKTRONIK URUN YANINDA 3 AYLIK GAMEPASS BEDAVA YANIYORR 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905ali -- 1 Nisan 2021; 19:11:44 >
  • eğer otomatik ödemeniz açık değilse microsoftta onu kod aktifleştirirken açarsanız +1 ay veriyor. 2. kodda olmadı ama

• quote:

Orijinalden alıntı: 1905ali

mesajımı silmedim yazım yanlışı cümle düşüklüğü ve sayı verdiğim için mesaj kutumun spamlanmasını istemediğimden düzelttim. Sizde ekran resmi paylaşarak heycansız hayatınıza eğlence katmış oldunuz galiba tebrikler  

Size her şey müstehak
  • burda fırsat kaçıran arkadaşlar var üzüntülerini dile getiriyorlar ama ben 30 tane aldım 15ini satarım şöyle yaparım böyle yaparım demek doğru değil bence

• 25-50 tane alıp "ben bunları pahalıdan okuturum" demenin deprem vs gibi sebeplerden dolayı verilen beleş şeyleri bakkala satmakla veya millete 5 kat fazlasına satmaktan hiçbir farkı yok. Herkes maks 2-3 tane alsa herkese veya gerçekten ihtiyacı olanlar da yararlanabilecekken 50-60 tane stoklayıp kampanyanın erken bitmesine sebep oluyorsunuz, kul hakkı oluyor bu da. Stokla kardeşim, kıyamete kadar ne yaparsın mazallah.

• arkadaşlar 1 adet aldım maile gelmişte son kullanma tarihi var mı bunun

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Hocam benim mailin alt kısmında son kullanma tarihi yok yazıyordu tekrar bi bakın isterseniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905ali

mesajımı silmedim yazım yanlışı cümle düşüklüğü ve sayı verdiğim için mesaj kutumun spamlanmasını istemediğimden düzelttim. Sizde ekran resmi paylaşarak heycansız hayatınıza eğlence katmış oldunuz galiba tebrikler  

sıkıntı yok hocam, isteyen istediği kadar alır, oturup milletin keyfini bekleyecek haliniz yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultimate mi

Edit: vermiyor sanırım şuan. 7000 liralık laptop ekledim yine çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 1 Nisan 2021; 19:12:3 >
  • Haklsınız dikkat etmeden yazdım sabahtan beri konu başta olduğundan alamayanları pek düşünmemiştim sayıları epey varmış. Bu yüzden revize ettim. Mesajım, dürüst bir şekilde 2 yıllık aldığını söyleyen bazı arkadaşları eleştirenler içindi. Vatan bilgisayar her hesap 1 tane alabilir deyip de amcasının teyzesinin hesabından ürün çeken insanlar olsa sizin gibi eleştirirdim.

• onur_emu kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, fırsattan yararlanan herkese iyi oyunlar dilerim VATAN ELEKTRONIK URUN YANINDA 3 AYLIK GAMEPASS BEDAVA YANIYORR 

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

25-50 tane alıp "ben bunları pahalıdan okuturum" demenin deprem vs gibi sebeplerden dolayı verilen beleş şeyleri bakkala satmakla veya millete 5 kat fazlasına satmaktan hiçbir farkı yok. Herkes maks 2-3 tane alsa herkese veya gerçekten ihtiyacı olanlar da yararlanabilecekken 50-60 tane stoklayıp kampanyanın erken bitmesine sebep oluyorsunuz, kul hakkı oluyor bu da. Stokla kardeşim, kıyamete kadar ne yaparsın mazallah.

Tam almaya yeltendim bitti. Sizin karşılaştırmanız o kadar saçma ki... Birden fazla alım yapmaya öncelikle sitenin izin vermemesi lazım. Yoksa isteyen tabiki de istediği kadar alabilir size soracak hali yok değil mi hocam?

• Hahaha arkadaşlar çok komiksiniz gerçekten ya hakkım haram olsun falna diyen var🤣 sanki herkesin 2 hakkı var ve bedava bişi dağıtılmış da millet fazla alıp bitirmiş gibi triplere girilmiş akşam akşam çok güldğm gerçekten. Adamlar saatlerce sattı alan aldı, parayla yani piyasa falan var ya biçilen fiyattan herkes istediği kadar alabiliyo 😂

• Donanım haber ölücülüğü yapıp savunmayın bir de ölücüsünüz işte kabul edin VATAN ELEKTRONIK URUN YANINDA 3 AYLIK GAMEPASS BEDAVA YANIYORR 

• Bu tip kampanyaların ölücülerrin cenneti olan forumda paylaşılmasını uygun bulmuyorum. Kim bilir hangi utanmazlar kaç kere sipariş vermiştir şimdi?

• konuyu açan hocama teşekkür ederim

• Biz neden böyle olduk? bunlar cüzdanınızdan 5 lira para düşse alır kaçarlar. şu hareketi yapan kimseyi düşünmez her şeyi yapar. benim alıp almamam çok mühim değil çok şükür kazanıyorum alırım ama cidden maddi durumu iyi olmayan genç kardeşlerimiz var onların hakkına girmemek lazımdı. Utanın biraz.

• Bu ülkenin çok ciddi ahlak sorunu var, buna bir çok şey sebep oluyor ama inanıyorum ki bir gün refah bir ülke bile olsa bazı ruh hastaları bu stokçuluktan vazgeçmez, genine genetiğine işlemiş, üstüne tez yazılır, dünyanın hiçbir yerinde olmayacak davranışlar.

2 3 tane alanı anlarım da 10 20 ne oluyoruz arkadaş, bunlara verilecek en büyük ceza kimse bu tiplerden alışveriş yapmasın, birileri almaya devam ederse bunlar hiçbir şekilde durmaz kanına işlemiş beleş para, ne de olsa balık baştan kokarmış, bu aralar 3-5 maaş almak moda ya...

Vatanda suçlu burada, alelade bir şey yapmış, daha dikkatli şartlar belirlemesi lazımdı, bu halkın kalitesi belli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Nisan 2021; 22:45:25 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.