Şimdi Ara

vatan'da zotac gtx 1650 super 1518tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
4.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Estağfurullah hocam, 1.697 liraya vatandan sapphire pulse rx 5500 xt 8gb aldım hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hk@n kullanıcısına yanıt
    Hocam hala alamadım 😂

• Ceymıns kullanıcısına yanıt
    Hocam sanmıyorum artık açmazlar :) iptal olursa belki stoklara düşer ama zor gibi.. umarım açılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Estağfurullah hocam, 1.697 liraya vatandan sapphire pulse rx 5500 xt 8gb aldım hocam
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inanın iyisini yaptınız ileride sizi kolay kolay üzmüyecektir ben şimdi baktım şuanda satışta yok herhalde ara veripte diğer kartlarıda alsınlar diyemi bilmiyorum bence en iyisini yaptınız saygılar sunarım iyi ve sağlıklı günlerde kullanın..
  • quote:

hocam stok güncellediler aldım şimdi. vallahi gülünecek durumdayız :)

Alıntıları Göster
    Sevindim size de hayırlı olsun hocam güle güle kullanın inşallah diğer forumdaşımız için de stok açılır faydalanır. Vatanbilgisayar bence stokta yok gösterip gösterip stok açıyor.. Ne uğraşıyorsun kardeşim müşteri kazan zarar da değilsin ki dolar 6.79 kur'dan satın aldık normal de dolar tırmanmasa bu kartın piyasası 1600 lira maksimum. Nerde o eski ramazanlar dedikleri gibi nerde o eski vatan.. Oem ürünler'de gerçek %30 indirimler, kdv kadar indirimler dağıtılan insertler. Şimdi hiç birinden eser yok eski tadı yok bir sevinçle giderdim gezerdim eskiden şimdi öylesine gidersem kırk yıl da bir tabiriyle. Arıyorum valla ne kadar iyiymiş, iyimişiz umarım eskisinden daha güzel olur şu ramazan ayı'nın yüzü suyu hürmetine başta sağlık sonra maddiyat ve ekonomi olarak. Ne gelirse başımıza gevurların yüzünden gelişip büyümemizi istemiyorlar. Hakkımız da hayırlısı olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: osidimenia

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inanın iyisini yaptınız ileride sizi kolay kolay üzmüyecektir ben şimdi baktım şuanda satışta yok herhalde ara veripte diğer kartlarıda alsınlar diyemi bilmiyorum bence en iyisini yaptınız saygılar sunarım iyi ve sağlıklı günlerde kullanın..

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler hocam, yardımcı oldunuz :) ben de üzmeyecegini umuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERSONICQ kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi normalde ederi maksimum 1.600 tl ama 1.697ye görünce aldık maalesef daha altına veren yok. İnşAllah ülke normal hale döner..

• quote:

Dediğiniz gibi normalde ederi maksimum 1.600 tl ama 1.697ye görünce aldık maalesef daha altına veren yok. İnşAllah ülke normal hale döner..
    Siz merak etmeyin kart gelince inşallah elinize alın kutuyu açık bir bakın o zaman soru işaretleride gider sıkıntısı kafaya takmasıda kasa montajı sonrası sıcaklık filan genel testleri oyunlarda ne yapar bunlarla uğraşırsınız zaten 4 gün evde kaldıkça anlarsınız kasa hava sirkülasyonu nasıl sizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: osidimenia

Siz merak etmeyin kart gelince inşallah elinize alın kutuyu açık bir bakın o zaman soru işaretleride gider sıkıntısı kafaya takmasıda kasa montajı sonrası sıcaklık filan genel testleri oyunlarda ne yapar bunlarla uğraşırsınız zaten 4 gün evde kaldıkça anlarsınız kasa hava sirkülasyonu nasıl sizde

Alıntıları Göster
    P350x kasa var hocam, kasa biraz küçük ama hava sirkülasyonu fena değil

• quote:

Hocam ups kargo bugün teslim aldım ancak kutu hasarlı ürün göndermişler güvenlik bandı olur hani ürünlerde satın alan kişi tarafından açılması gereken.. İşte bu
    ve ekstra olarak bir yırtık daha var kutunun aılamayan yerinde bu göz ardı edilebilir fakat ürünün güvenlik bandının olduğu yerden patlatılması ürünü 2.ci el gibi yapar taş vermedik değil mi para verdiğimiz neyse güvenlik bandının bitiminden ürünün kutusunu yırtmışlar vatan'dan beklenmeyecek bir davranış. Kutu açılmış ürün gönderilir mi hiç internet üzerinden sipariş veriyoruz ha böyle yapacaksan müşterini bilgilendirirsin almak istiyor musunuz yoksa siparişinize iptal mi verelim diye. Daha önce bir ürün almıştım kusursuz kapalı kutu bandrolü ellenmemiş olarak istediğim gibi gelmişti bu sefer ummadık taş baş yardı. Kardeşim vatan'a güvenemeyeceksek kime güveneceğiz bu memlekette diğer e-ticaret sitelerin de ki satıcılara mı ne biçim iş ahlakı var bunların sen böyle yaparsan gözden düşersin değil mi itibarın başarın yok olur. Müşteri temsilcisiyle görüşücem 20-30 kişi bekliyorum 2'si tecrübesiz aktarıyorum bilgimiz yok sizi ilgili birime diyor pat telefon kapanıyor yarım saatlik görüşmem 1.5 saat vaktimi çaldı 3.cü temsilci saolsun 1'e basın ben aktarırken demese neyse aktarıldım bir bey efendi ile görüştüm görselleri whatsapp'dan şu numaraya gönderin faturanız ile birlikte dedi attım yenisiyle değişimini istediğimi belirttim bakalım dönsünler ne olacak hevesini kursağında bırakıyorlar insanın paramızla rezil oluyoruz şu memlekette ekonominin alıp başını gittiği yetmemiş gibi.. Sizin ürün'den ne haber?

• SUPERSONICQ kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün size ne çabuk ulaşmış şaşırdım :) şanssızlık olmuş sizin için, umarım yeni ürün gönderirler. ben de kargo geldiğinde dikkat edeyim. benim sipariş daha bugün kargoya verildi, gaziantepte olduğum için büyük ihtimal bayramdan sonra Çarşamba günü teslim alırım.

• quote:

Hocam ürün size ne çabuk ulaşmış şaşırdım :) şanssızlık olmuş sizin için, umarım yeni ürün gönderirler. ben de kargo geldiğinde dikkat edeyim. benim sipariş daha bugün kargoya verildi, gaziantepte olduğum için büyük ihtimal bayramdan sonra Çarşamba günü teslim alırım.
    Şanssızlık değil bu hocam müşteriyi önemsememe, ilgisizlikten başka bir şey değil.. Sistem toplayan vatan bilgisayar personeli müşteri'den şu kartı ekleyelim diye talep gelince ürünü kutudan çıkarıp montajını sağlarken vazgeçilmiş, tuzlu gelmiş artık ne derseniz buna kutusuna geri kaldırılmış. E tamam durum böyleyse veya değilse sen web üzerinden satın alan müşterine bu ürünü yollayamazsın ki boşa vakit kaybı ve müşteri mağduriyeti.. Sen böyle yaparsan o müşteri bir daha senin önünden geçer mi.. Yapman gereken olması gereken nedir biliyor musun bu ürün Ankara- söğütözü şubesin'den bana geldi web üzerinden satışı olmayıp sistem toplanırken müşteriye sunulmalıydı ha müşteri takarken görürse izah edersin montaj sırasında veyahut hazır sistem kurup satışa sunarsın elde kalmasın düşüncesiyle. Üstelik 26 mağazasın'da stok var bulunduğum il dahilinde, bulunduğum il dururken farklı bir il'den gelmesi de ayrı bir tuhaflık başka il'den gelmesi kabul ama bu hatayı yapmasınlar. Kargo görevlisinin yanında açarsınız kutu'yu sorun olursa sizde de bir daha çağırmamak adına kargoyu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 21 Mayıs 2020; 20:22:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERSONICQ

Şanssızlık değil bu hocam müşteriyi önemsememe, ilgisizlikten başka bir şey değil.. Sistem toplayan vatan bilgisayar personeli müşteri'den şu kartı ekleyelim diye talep gelince ürünü kutudan çıkarıp montajını sağlarken vazgeçilmiş, tuzlu gelmiş artık ne derseniz buna kutusuna geri kaldırılmış. E tamam durum böyleyse veya değilse sen web üzerinden satın alan müşterine bu ürünü yollayamazsın ki boşa vakit kaybı ve müşteri mağduriyeti.. Sen böyle yaparsan o müşteri bir daha senin önünden geçer mi.. Yapman gereken olması gereken nedir biliyor musun bu ürün Ankara- söğütözü şubesin'den bana geldi web üzerinden satışı olmayıp sistem toplanırken müşteriye sunulmalıydı ha müşteri takarken görürse izah edersin montaj sırasında veyahut hazır sistem kurup satışa sunarsın elde kalmasın düşüncesiyle. Üstelik 26 mağazasın'da stok var bulunduğum il dahilinde, bulunduğum il dururken farklı bir il'den gelmesi de ayrı bir tuhaflık başka il'den gelmesi kabul ama bu hatayı yapmasınlar. Kargo görevlisinin yanında açarsınız kutu'yu sorun olursa sizde de bir daha çağırmamak adına kargoyu..

Alıntıları Göster
    Hocam haklısınız,yaptıkları yanlış. Dediğiniz gibi sistem toplayan birinin vazgeçtiği kartsa,kullanılmamışsa ve kartta bir problem yoksa kullanabilirsiniz bence :) yoksa bayramdan sonraya kalacak..

• quote:

Hocam haklısınız,yaptıkları yanlış. Dediğiniz gibi sistem toplayan birinin vazgeçtiği kartsa,kullanılmamışsa ve kartta bir problem yoksa kullanabilirsiniz bence :) yoksa bayramdan sonraya kalacak..

Alıntıları Göster
    Aynen saolun evet kullanılabilir ancak ürünler de genellikle kapalı kutu heyecanını arayanlardanım kalsın bekleriz yeter ki geç olsun gün olmasın verdiğimiz para azbuz değil çünkü..
  • quote:

Aynen saolun evet kullanılabilir ancak ürünler de genellikle kapalı kutu heyecanını arayanlardanım kalsın bekleriz yeter ki geç olsun gün olmasın verdiğimiz para azbuz değil çünkü..

Alıntıları Göster
    Hocam selamlar, benim ürün geldi. Vatan bilgisayar dün Mersin'den göndermiş. UPS kargo teslim etti bugün. Kutuda açılma vs. yok.
  • quote:

Hocam selamlar, benim ürün geldi. Vatan bilgisayar dün Mersin'den göndermiş. UPS kargo teslim etti bugün. Kutuda açılma vs. yok.

Alıntıları Göster
    Bende gelmiştir ve veya akşama kadar teslim edilir diye düşünüyordum gözünüz aydın güle güle kullanın. Bana gönderilmiş resimlerini paylaşayım. Dünden beri 6-7 kişiyle görüştüm o ona atıyor o ona it ite buyurur it de dönüp kuyruğuna buyurur misali. Sonuncu müşteri temsilcisi biraz bekleticem sizi dedi 60 kişi vardı sıra da epey yoğun bekledim ürün için iptal-değişim nedeninizi belirten bir not yazıp kağıda kargo kolisinin içerisine koyun dedi bende merak etmeyin koyacağım dedim buyursunlar.. :)
    vatan'da zotac gtx 1650 super 1518tl

• quote:

Bende gelmiştir ve veya akşama kadar teslim edilir diye düşünüyordum gözünüz aydın güle güle kullanın. Bana gönderilmiş resimlerini paylaşayım. Dünden beri 6-7 kişiyle görüştüm o ona atıyor o ona it ite buyurur it de dönüp kuyruğuna buyurur misali. Sonuncu müşteri temsilcisi biraz bekleticem sizi dedi 60 kişi vardı sıra da epey yoğun bekledim ürün için iptal-değişim nedeninizi belirten bir not yazıp kağıda kargo kolisinin içerisine koyun dedi bende merak etmeyin koyacağım dedim buyursunlar.. :)

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam :) 2060 almıştım satabilirsem kullanacağım rx 5500 xt’yi.
    Sizin kutuyu katletmişler resmen, iade etmekte haklısınız

• quote:

Sağolun hocam :) 2060 almıştım satabilirsem kullanacağım rx 5500 xt’yi.
    Sizin kutuyu katletmişler resmen, iade etmekte haklısınız

Alıntıları Göster
    Evet davacı olunsa vay hallerine dua etsinler artık. Ups kargo kurye çağırdım iade için cuma gelmesini beklerken talebim iptal olmuş açıklama kısmında bina no lazım yazmışlar diğer kargo şirketleri hiç bunu aramadılar daha önceki alışverişlerim de.. Tekrar talep oluşturdum bu sefer hafta sonu kurye çağıramazsınız ileri bir tarih seçin bildirimi geldi bende 25 mayıs pazartesi gününe not aldım bakalım hayırlısıyla iade edip size geldiği gibi alacağım inşallah bir de tek çekim ödedim ha banka kartım ile kredi kartıyla falan taksitlendirme yapmadım yani böyle bir saygısızlığı hiç yapmamaları lazım neyse bundan sonra Allah esirgesin tekrar bir ürün alacak olursam iki kez düşünür ve sipariş verdiğim gibi telefon açıp şuan ki yaşadığım sıkıntıyı dile getirip ürünü gönderecek şubeye birimin ikaz da bulunmasını isterim ne olur ne olmaz diyerek.. Aynen 2060'ı profiliniz de görmüştüm onu rx5500 xt'ye neden tercih edip elden çıkarmak istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 23 Mayıs 2020; 0:11:22 >

• Hocam bende 2060 super oncesinde rx 580 8gb vardı. Ben genelde BF5 Multiplayer oynuyorum. Multiplayer oynadığımdan dolayı galiba çok bir fark göremedim, o yuzden 5500 xt aldım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.