Şimdi Ara

vatan'da zotac gtx 1650 super 1518tl

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
87
Cevap
1
Favori
4.136
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> vatan'da zotac gtx 1650 super 1518tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    27 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Hocam bende 2060 super oncesinde rx 580 8gb vardı. Ben genelde BF5 Multiplayer oynuyorum. Multiplayer oynadığımdan dolayı galiba çok bir fark göremedim, o yuzden 5500 xt aldım.
    Anladım test karşılaştırmalarına baktığım kadarıyla battlefield V ve diğer oyunlar da 20 ve 20 küsür fps farkı var 2060'ın ondan bir sorayım dedim tahmin etmiştim fazla etki görmediğinizi vatan'da sipariş verdiğimiz Sapphire rx 5500 xt pulse için bir kişi yorum yapmış şu şekilde; (7 nm mimarisi ile yepyeni bir kart yapılmış. amd nin son çıkan teknolojilerini barındıran bir kart. üst düzey bir performans beklemenin anlamı yok ancak, gtx2060 ile arasında oyun oynarken fazla bir fark göremeyeceksiniz. uygun fiyatıyla tam bir fiyat performans ürünü. tercih sizin. çok param var diyorsanız gtx 2060 dan aşağısını almayın.) şeklinde.. Size sorarken de biraz da buradan çözdüm. :)
    |
    |

• Onbaşı
    24 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    fatihrisvan11

En son ben aldım herhalde kartı 1487 den ,aldım stok bitti hala guncellemediler birde 3 gün oldu arkadaş gelmedi daha ups firmasını iyi bilirdik bizde meğer vasatmis İstanbul'dan gebzeye getiremediler bir türlü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gravelox

En son ben aldım herhalde kartı 1487 den ,aldım stok bitti hala guncellemediler birde 3 gün oldu arkadaş gelmedi daha ups firmasını iyi bilirdik bizde meğer vasatmis İstanbul'dan gebzeye getiremediler bir türlü
    Valla benim de kargo da sorun çıkmadı sipariş verdiğim gün'den sonraki gün elime ulaştı ulaştığına sevinemedim bile vatanbilgisayar personelinin yaptığı çakallık yüzünden. Kutu açılmış, kirli berbat geldi. Ups kargo İstanbul'da daha yoğun sanırım. en iyi kargo şirketidir yoksa kendilerine tuhaf.. Ama geç olsun güç olmasın benim ki gibi daha iade vereceğim onların yüzünden belki hediye oyunları bile alamayacağım. Allah'a havale ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 23 Mayıs 2020; 11:14:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cupra_R

Yok hocam esas 1650 super de hediye yok :)) siz iki oyun ve üç aylık game pass alabilirsiniz.

Yukarıda paylaştığım linklerde hangi oyunlar olduğu yazmakta hızlıca vatan ile iletişime geçin kart gelmeden kodlarınızı istemenizi tavsiye ederim.
    Hocam bu adamları napmalı siz söyleyin kartı iade edip değişimini isteyecem gelmesi ayın 30'unu görcek veya geçecek ve ben bunların yüzünden büyük ihtimal hediyeler'den faydalanamayacağım mail atıp. Yenisi bana gelmeden müşteri hizmetleri ile görüşeyim en iyisi kendilerin'den kaynaklı bu problem yüzünden hediye hakkımı gözetsinler kampanya günü sonu veya bitiminde. Hediye kampanyası sona erdi malesef gibi açıklama yaparlarsa yenisi gelince iade edip para iadesi isterim çünkü suç onların açık ve kutusu harap ürün gönderdiler utanmasalar mining yapıp göndercekler böyle adamların maaşına zam işine son versinler. Ups kargo bayram boyunca hizmet vermiyor cuma günü kurye çağırma talebin de bulundum iptal edilmiş bina no lazım diye iptal nedenine not düşülmüş. Tekrar talep oluşturduğum da akşam vaktiydi hafta sonu hizmetimiz yok diye bildirim geldi. 25'ini seçtim bende fakat değiştirmem gerekecek sanırım 27'si ile.. Kurye gelecek de iade edecek de yenisi gelecek de hediyeler mail atılıp istenecek. Zar zor birikim yapıp sipariş vermişim doların rövaşta olduğu şu dönem de bari vatan adam olsa ama nerdee. Kısmette varsa gelir Hint'ten Yemen'den, kısmette yoksa ne gelir ki elden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 24 Mayıs 2020; 21:7:17 >

• Teğmen
    164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SUPERSONICQ

Hocam bu adamları napmalı siz söyleyin kartı iade edip değişimini isteyecem gelmesi ayın 30'unu görcek veya geçecek ve ben bunların yüzünden büyük ihtimal hediyeler'den faydalanamayacağım mail atıp. Yenisi bana gelmeden müşteri hizmetleri ile görüşeyim en iyisi kendilerin'den kaynaklı bu problem yüzünden hediye hakkımı gözetsinler kampanya günü sonu veya bitiminde. Hediye kampanyası sona erdi malesef gibi açıklama yaparlarsa yenisi gelince iade edip para iadesi isterim çünkü suç onların açık ve kutusu harap ürün gönderdiler utanmasalar mining yapıp göndercekler böyle adamların maaşına zam işine son versinler. Ups kargo bayram boyunca hizmet vermiyor cuma günü kurye çağırma talebin de bulundum iptal edilmiş bina no lazım diye iptal nedenine not düşülmüş. Tekrar talep oluşturduğum da akşam vaktiydi hafta sonu hizmetimiz yok diye bildirim geldi. 25'ini seçtim bende fakat değiştirmem gerekecek sanırım 27'si ile.. Kurye gelecek de iade edecek de yenisi gelecek de hediyeler mail atılıp istenecek. Zar zor birikim yapıp sipariş vermişim doların rövaşta olduğu şu dönem de bari vatan adam olsa ama nerdee. Kısmette varsa gelir Hint'ten Yemen'den, kısmette yoksa ne gelir ki elden..

Alıntıları Göster
    Hocam geçmiş olsun öncelikle vatandan beklenmedik bir gönderim olmuş. Oyunlar dediğiniz gibi yetişmesi çok, ellerinde kart olmama ihtimalide yüksek muhtemelen iade yaparsınız ama üzülmeyin cuma güne incehesapta daha uygun veya farklı bir yerde kampanya olabilir. Dediniğiniz gibi kısmette olmayınca ne yapsak olmuyor hayırlı olsun inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz.

• Onbaşı
    27 Mesaj

Saolun hocam müşteri temsilcisine 26 şubeniz'den stok var dediğim de evet stok da problem yok demişti olmadı aklımda o vardı öyle yaparım bakalım inşallah hangisi daha hayırlıysa o olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cupra_R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.