Şimdi Ara

vatan bilgisayar odeabank kredisi ile cep telefonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar vatan bilgisayardan odeabank kredisi ile bir telefon almayı düşünüyorum sizce vatandan odeabank kredisi ilemi almalıyım yoksa teknosa ing bank tekno krediylemi almalıyım

• Güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emree20 kullanıcısına yanıt
    bi farkı yok
  • bende LG G2 almak istiyorum. kredi çekerek vatandan alırsam ne kadar öderim. faiz masraf falan ne kadar tutar ekstra? birde odeabank bana kredi kartı vermeye kalkmaz dimi? kredi kartı kullanarak (hediye çeki vs) taksitli telefon alma şansımız yok mu? cevaplar için şimdiden teşekkurler
  • hesap açılacak, hesap işlem ücreti ödenecek, daha sonra kredi kartı satmak için bin bir taklaya maruz kalacağız. kredi bitecek bankaya gitmeye üşenilecek, hesap ve kartlar elde kalacak vs vs
    sanıyorum en iyisi turkcell yada vodafone dan kampanyalı bir tarife ile cep telefonu almak. en azından bazı tarifelerin içinde vale, ispark, bedava sinema kampanyası vs var
  • turkcell kullanıyorum ordan alırsam en az 500 tl daha fazla odeyecegım ve 2 sene sabıt kalacam. ben 12 taksıtte falan odemeyı dusunuyorum. hedıye cekı olayını kaldırdılar degıl mi? telefon almak mesele oldu. hanıma gecen ay s4 mini aldım peşin simdi benım telefon bozuldu pesin alamayacam yoksa kredi bilmem ne cekip tlf almak çok saçma ama yapacak bisey yok galıba bır kac ay bekleyıp pesın almak zorunda kalacam:) Serkac tesekkurler bu arada
  • Vatan teknosadan daha ucuz bi fark bu diperi ise odeobank atmesş ve şubesi ingbankdan daha az 2 lira farkla akbanktan ödüyorum ben.
    fatihtemurge@gmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.