Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Maltepe Piazza Avm Açılışa Özel İndirimler (20 NİSAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
9.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vatan Bilgisayar Maltepe Piazza Avm Açılışa Özel İndirimler (20 NİSAN)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• şu eksper kasa istanbul dışındaki açılışlarda hep 799₺ den satıldı

şimdiye kadar acılışlar sabah 08:00 de idi insanlar mesaiye başlamadan kuyruğa girebiliyordu

yazıklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesap makinesinden alıp gönderebilecek olan var mı ? okulda lazım oluyor
  • powerbank, mouse, ve 16gb bellegi alabilecek var mi acaba? sunumda kullanacaktim mouse ile bellegi.

• stok sayıları çok az. 11 de açılır 15 geçe biter

hesap makinesini okuldaki kırtasiyeden 59 a almıştım gteçen :(
    bluetooth kulaklık da iyi. ihtiyacım da vardı.
  • Stok adetleri çok komik.
  • Fiyatlar efsaneymiş..

Yıkarlar o Maltepe Başıbüyük şubesini.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    hiç 8de açılış görmedim, ekmek fırını mı bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hiç 8de açılış görmedim, ekmek fırını mı bu?
    buyaka avm
  • Lenovo bilgisayar alinirmi ? Fiyat nasil ?

• sony walkwman fena değil gibi. ama ben oraya gideceğime kadar kalmaz o kesin.
  • Yarın gidecek arkadaşlar avm açıldığı anda doluluk oranını yazarsa sevinirim.

İyi ölücülükler.
  • Gerçekten ihtiyacı olanlar, öğrenciler girsin sıraya; ürünlerle hiçbir alakası olmayıp gelen Berkeler, Merveler, teyzeler, ağır ağabeyler, post bıyıklı amcalar, 40 üstü ölücüler, doblo sahipleri, hali vakti yerinde olanlar lütfen bugün bırakın da nefes alsınlar ihtiyaç sahipleri. Kime anlatıyorum, indirimi ve bedavayı nerede görseniz mezar da olsa içine giriyorsunuz illa. Ne biçim bir toplumdur ki kafası hilekarlıktan, beleşçilikten, görmemişlik ve açgözlülükten başkasını görmez.
  • Eminönü'ndeki baklava izdihamı gibi olmasa lazım olan şeyler ucuza alınabilir.

• Kapi onunde bekleyen var mi

• neutumn N kullanıcısına yanıt
    Öğrenciyim kulaklık ve ütü geldim koca koca teyzelerle amcalar burda maalesef

• alpmirza kullanıcısına yanıt
    Ben

• Konu içerisinde bazı arkadaşlarımız istekte bulunmuş, çok uzak değilim; 40-45 dakikada ulaşabilirim oraya izin alarak ancak ben sıraya girmek istemiyorum, o insanlarla aynı sırada bulunmak ve bu amaç için bulunmak istemiyorum. Sıraya girmeden içeri girsem, ihtiyacım olan ve ihtiyacı olan arkadaşlara ürünleri almak istesem, o zaman da kalmayacak. Bir yandan da diyorum ki gidip şu kuyruğu çekip size atayım, görün şu insanların halini, nasıl saldırıyorlar görün. Dediğim gibi, Türkiye'de bedava ve indirim diye bir şey yoktur; insanlığını yere sermek istiyorsanız buyrun.

@Deve Katili, şu an yoğun bir sıra var mı? Muhtemelen vardır, hiç kendimizi yormayalım, benim gibi sıraya girmemek isteyenler olacaktır çünkü. Bu arada, öğrenciler ve gerçekten ihtiyacı olanlar yazdıklarımı üstüne alınmasınlar, kimler alınacağını çok iyi biliyor.

• Canon yazıcının kötü bir yanı var 2-3 kağıdı birden alıyor çıktı alırken sanırım servise göndercem.

Başka alıpta bu hatayı yaşayan var mı?

• neutumn N kullanıcısına yanıt
    Şu an yaklaşık 30 kişi var, ben ortalardayım, bazı kişilerde tüccar tipi var çok belli oluyor. Biz dışarıdayız, öndekiler bazen içeri giriyor, içeride de 5-10 kişi olduğunu söylüyorlar.

Bence bu saatten sonra gelinmesi gerektiğini düşünmüyorum, bu gruptan sonrasına kalmaz gibi. 30'ar kişilik gruplar halinde alınacağını da söylediler az önce.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.