Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar'ın Bozuk Mikrodalga Fırın Yollaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GÜNCELLEME: Uzun zamandır güncellemedim, güncellemeye karar verdim. Öncelikle Samsung yetkili servis çağırmamı ve rapor alınması gerektiği söylediler. Bir gün sonrasında mikrodalga fırın incelendi ve kargo nedeniyle ürünün hasar gördüğünü söylediler ve gerekli raporu bana teslim ettiler. Vatan Bilgisayar iade için bir kağıda iade talebi yazısı ve raporu kutunun içine koymamı ve İstanbul'daki genel merkezine göndermem gerektiğini söylediler. Ürünü birkaç gün sonra yolladım ve bir hafta sonrasında UPS Kargoyla tazmin işlemler başlatıldığını bir gelişme olursa iletişime geçeceklerini belirttiler. Genel merkezlerine 18 Şubat'ta teslim edildi ve yaklaşık 1.5 aydır iade bekliyorum. Umarım en yakın zamanda iadem gerçekleşir.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim sipariş ettiğim ürün Türkiye genelinde en çok satılan ürünlerden birisi ve Ankara'da yaşamama rağmen ürün Rize'den tedarik ediliyor. Ankara'da stok olmadığını bilseydim tercih etmezdim.

Son olarak UPS Kargo'yu bir daha kullanmayacağım, ürünü bu kadar hasarlı getireceklerini hiç düşünmezdim. Önceden çok takdir ederdim, yaşadığım bu durumdan sonra bütün düşüncelerim değişti.

---------

Merhabalar,

Uzun süredir kullandığım mikrodalga fırını değiştirmek istedim ve SAMSUNG GE83X modelini satın almaya karar verdim. Hafta sonu araştırmalarım sonucunda modelin en uygun Vatan Bilgisayar'da 939 TL'ye satıldığını gördüm ve pazartesi günü siparişini verdim.

Bugün teslim aldığım ürünü kutusundan çıkarttığım zaman öncelikle sağ tarafında darbe izleri ve mikrodalga fırının kapağının tamamen yamuk olduğundan tamamen açılmadığını fark ettim. Yukarı kaldırdığım zaman ürünün alt tarafının döküldüğünü gördükten sonra iade etmeye koyuldum.

Whatsapp iletişim numarasından ürünün fotoğraflarını ve durumu izah ettikten sonra gönderilen kutunun fotoğrafını istediler, gerekli olan fotoğrafları yolladım. Müşteri hizmetleri yarın ilgileneceklerini söylediler.

Bu modeli alacaklara tavsiyem, almasınlar. 100-200 TL daha fazla verip başka yerden sipariş etsinler. Umarım Vatan bilgisayar iademi yapar.

Konu güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brotha -- 5 Nisan 2021; 0:45:38 >

• Güncellendi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.