Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Zenfone 2 bakmak için vatan bilgisayara gittim ve gördüklerim karşısında bayağı şaşkınım.
    Adamlar galiba Lg ile sponsorluk anlaşması yapmşlar diğer telefonları öyle kötülüyolar ki
    Lg g3 gibi kronik sorunlu,hayvan gibi ısınan bi cihazı adam bi anlattı ki sanırsın 6s
    En son 5s soran bi adama onda 1 gb ram var kasar sana g3 vereyim 3 gb ramli dedikten sonra terkettim dükkanı

• Müsteriye değilde daha çok kendilerine yardımcı oluyorlar prim.alacak kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delisakir6 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam telefonları hiç araştırmayan birini çok rahat satarlar telefonu
  • Diğer konuda da yazdım,onlar diğer marka çalışanları.Kötüleyip kendi markasını satmaya calisiyorlar,bu gibileri mağaza yöneticilerine şikayet edin.Edin ki insanları bir daha kandiranasinlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada G3 satmaya calısmıslardı ,bende hiç enerjini boşa harcama telefonu ver dedim.Bir arkadaşada başka bir magazada lg satmaya calısıp diğer modeller kötülemişler.LG nin politikası bu galiba?!! Ama hiç yakısmıyor koskoca bir firmanın çalışanlarının böyle olmaması lazım
  • lg çalışanı olduğunu sanmıyorum g3 ellerinde patladı büyük ihtimal g4 fiyatı iyi ve g3 de sorunlu bir model adam gidip g4 alıyor bide mart gibi g5 de satışa çıkacak ne kadar satsalarsa yararalarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümano Ronaldo

lg çalışanı olduğunu sanmıyorum g3 ellerinde patladı büyük ihtimal g4 fiyatı iyi ve g3 de sorunlu bir model adam gidip g4 alıyor bide mart gibi g5 de satışa çıkacak ne kadar satsalarsa yararalarına

2 farklı magazada 2 lg calısanı (kartlarında lg danısmanı yazıyor) asusları kötüledi ,ikiside sözleşmiş gibi telefonun 4gb rami tam kullanamadıgını ,intel atom işlemcilerin cok zayıf oldugunu söyledi.Bende onlara g3 ün gavur gibi yandıgını ,pilin aksamı cıkarmadıgını ,ekranların sararıp,kasalarının catladıgını söyleyip dellendirdim
  • seylem kullanıcısına yanıt
    Aynısını yaptım hocam adamla tartıştık bayağı ısındığını bile kabul etmiyor.Benim sıkıntım biraz araştıran bizler bunları biliyorz ama
    genel olarak insanlarımız bilmiyor.Birde kızdığım kısım adam aylardır telefon satıyor ama işlemcisini bile kağıttan söylüyor.
    Birde bu insanlar bana asusu kötülüyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.