Şimdi Ara

Varolant oyununu açınca bilgisayar hemen 90 derecelere çıkıp kapattığımda hemen 60 derece oluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gündür böyle oluyor sadece acaba virüs bulaşmış olabilirmi?

• Oyunun anti hile sistemi işletim sisteminin çekirdeğine işliyor ve siz oyunu çalıştırmasanız bile arka planda sürekli çalışıyor. Bilgisayarın açılışı yavaşlıyor. Oyunu açtığınızda da kaynak tüketimi artıyor. Sırf bu yüzden ben oyunu kaldırdım. Bir çok kişi aynı sebeple oyunu oynamıyor.

Başlangıçtan kapatmak yada hizmetlerden devre dışı bırakmak çözüm değil. Yalnızca oyuna girerken açarım diye düşünmeyin çünkü işe yaramıyor, çekirdek üzerinde çalışmaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 25 Temmuz 2020; 9:35:21 >
  • hocam markayla ya da bilgisayarla alakasız bi durum bu. valorant oyununda ben dahil birçok kişi bu sorunu yaşamıştır. eğer ki pcnin altı sağı solu açık olduğu halde bu kadar ısıyı arttırıyorsa bu oyun siliver sende gitsin.
  • Muhtemelen işlemciye yük bindirecek bütün oyunlarda ısınıyordur siz bunu fark etmişsiniz sadece

2. nesil işlemciniz var pc muhtemelen eski bakım yapmakta fayda var(fan temizliği gerekirse macun değişimi)
  • arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim sorunu çözdüm 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.