Şimdi Ara

Varlık Barışı ile Kripto Getirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Binance globalde bulunan USD'mı Türkiyedeki banka hesabıma transfer etmek istiyorum. Gelir vergisi ödeme durumu olmaması için de Varlık Barışından faydalanmak istiyorum. Ancak sanırım artık binance'ten swift yapılmıyor. Dolayısı ile yurtdışından parayı transfer edemiyorum. Binance tr'ye aktarıp TL olarak çeksem yine varlık barışından faydalanabilir miyim? Bunu yapan ya da başka şekilde kriptosunu Türkiyeye varlık barışından faydalanıp transfer eden var mı? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler

• Rakamın ne olduğunu bilmiyoruz ancak şu anda vergi alınmıyor. 1 milyon lira gibi bir paraysa, fazla da göze batmamak gerekiyorsa, 50-100.000 gibi günlük rakamlarla alınır. Yok rakam birkaç milyon dolarsa, Kapalıçarşı'da exchangeler var. Oralarda peyderpeyi bozdurulabilir.

• O kadar fazla değil - 25bin dolar. O zaman binance globalden binance tr'ye aktardıktan sonra direkt TL banka hesabına almak en kolay ve mantıklı yol mudur?

• TechVET kullanıcısına yanıt

o miktar ücreti çekince bir sorun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sml_akyz S kullanıcısına yanıt

Hesap işleyen bir hesapsa olmaz. En kötü şubeye çağırıp bakıyorlar.

Vergi durumu nasıl oluyor peki bilginiz varmı

Ben beni bildim bileli vergi çıkacak. Yeni yılda çıkacak diyorlar. Vergi gelirse, bankaya çekilen paradan vergi alırlar.

Bir düzene girerse iyi olur hocam. Gerçi karapara aklamakta kolaylaşır 😂

Kara para olayı şehir efsanesi aslında. Dijital dünyada artık teknolojiyi kullanan bir para olması kaçınılmaz aslında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.