Şimdi Ara

Varikosel agrisi bitki tedavisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende bacaklarda varis makatta basur yumurtalik larda varikosel var herseyi geçtim varikosel agrisi çok zor oluyor doktora gittim çocuğun varmı dedi evet 2 tane vardedim başkada düşünmüyorum diye söyledim doktor ameliyat yapmayalım ozaman dedi eee nolacak ozaman benim agrilarim yapabilecek birsey yok diyor yaparım ama diyor ameliyat 100 de 50 şans veririm diyor ağrı geçmesine yumurtalik ların yukarıda durması lazımmış slip aldım don giydim bitkisel arastiriyorum at kestanesi çok iyi geliyormuş hangi marka almak lazım sizce at kestanesi bide araştırmalarım sonucu

Sarımsak
    At kestanesi
    Üzüm çekirdeği ekstra si
    Gotu kola
    Çörek otu yağı
    Daflon 500 ilaç bu yanlız
    Chitosan kapsul bu kapsul yengeç istakoz karides deniz hayvanlarının kabugundan şeker haline getiriliyor

Bunları kullandikmi süper iyi geliyormuş siz kullanıyormusunuz bunları ben balenin Gotu kola üzüm çekirdeği ekstrasi at kestanesi 3aynı hapin içinde kapsul aldım aktarci gerçi bunu basur için verdi AMA agrilarim çok şükür sitdetini geçti bide daflon 500 ilaç kullanıyorum bu ürünlerin hepsini ayrı almak istiyorum sizin guvendiginiz veya kullandığınız marka varmı
    ALLAH herkese ŞİFA versin İNŞALLAH

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba @dj.caner kardeş.

Vucudumda hiç varikosel bişey yok ama varikosel ile yıllarca yaşamışım. Ameliyat oldum. Herşey iyi gidiyor derken tekrarladı. Amacım damarları küçültmek. Küçülür ise herşey mükemmel olacak. İleri hareketli sperm hızı filan artacak inşallah. Senin çocuk olduğuna sevindim. Benim malesef çocuğum olmuyor.

Ben 50 gündür filan kullanıyorum balen gotu kola ve at kestanesi extratı. ve ayriyeten öğütülmüş üzüm çekirdeği extratı kullanıyorum. Ama şimdiye kadar varisli damar genişlemeye devam etti. Bir tane kullandım günde. Bundan sonraki süreçte 2 tane kullanacağım.

Son durumda durumun nedir. Beni bilgilendirir misin. Ne iyi geliyor. Ne kötü geliyor.

Umarım yanıtlarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.