Şimdi Ara

VAR MI BİLEGİNE GÜVENEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilek guresini sevebnn ve busporu yapmak isteyen arkadaslar bana ulasabilirler merak ettikleri sorularıda bildigim kadarıyla yanıtlarım hemen cevaplayım buarada biceps kalınlıgıyla bilek guresinin bi alakası yoktur!

• bicepsi ince olanlarda fazla dayanmıyor be hocam
  • Güvenirim bileğime beyaw ama bilke güçlendirmek için özel bi çaba hiç harcamadım vücudumu geliştirdim
  • Bilek en iyi nasıl güçlendirilir
  • arkadaşlar bilek güreşinde parçalı humerus kırığı teşhisiyle( sol kolum 3 yerden kırıldı) 3 aydan fazla süredir alçı ve benzeri şeylerle dolaşıyorum 17 gün sandalyede dik olarak uyudum bu saçma sporu kesinlikle vede kesinlikle önermiyorum. zaten bu bir spor değil ayrıca insan yapısı gereği bu tarz bi aktiviteye müsait değil. saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: squarepusher

arkadaşlar bilek güreşinde parçalı humerus kırığı teşhisiyle( sol kolum 3 yerden kırıldı) 3 aydan fazla süredir alçı ve benzeri şeylerle dolaşıyorum 17 gün sandalyede dik olarak uyudum bu saçma sporu kesinlikle vede kesinlikle önermiyorum. zaten bu bir spor değil ayrıca insan yapısı gereği bu tarz bi aktiviteye müsait değil. saygılar..

çok geçmiş olsun..

Allahtan eklemden kırmadın..yoksa alçıdan çektiginden daha fazlasını fizik tedavide çekerdin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: squarepusher

arkadaşlar bilek güreşinde parçalı humerus kırığı teşhisiyle( sol kolum 3 yerden kırıldı) 3 aydan fazla süredir alçı ve benzeri şeylerle dolaşıyorum 17 gün sandalyede dik olarak uyudum bu saçma sporu kesinlikle vede kesinlikle önermiyorum. zaten bu bir spor değil ayrıca insan yapısı gereği bu tarz bi aktiviteye müsait değil. saygılar..

Geçmiş olsun.. Müsabakada mı kırıldı?Bir güç dengesizliği mi vardı aranızda?Rakip faul mu yaptı?Merak ettim gerçekten...
  • 2 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum kolum kırıldığımda sol kolum 38 cm di. askere gittim asteğmen olarak küçükyalıda acemi birliğinde gece yapacak işimiz vede meşgalemiz olmadığından yan manganın bilek güreşi şampiyonuyla yaptık ben yenerken oldu kırılma sebebi de benim yeniyor olmam diyebiliriz bulunduğumuz ortamda bir masa olmadığından yatakta yaptık ve dirsek kısmı boşta kaldı bende ha değdirdim ha değdirecem derken dirseği iyice yukarı kaldırdım sonuç malum kötü bi ses ve ardından korkunç dakikalar. GATA ya gittiğimde filme bakıp el bombası atarken mi oldu dediler bende bilek güreşinde dedim dirseğimin boşta kaldığını söyleyince olası birşey olduğunu belirttiler. internette benim yaşadıklarımın birebir benzeri 1-2 video var ilgilenenler google ve youtube dan bulup izleyebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.