Şimdi Ara

Vapurda Mastürbasyon Yapan Şerefsiz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
14.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anteplee35

Gözaltına alirlar sonra bir hafta geçince de salarlar yine aynı boku yer eğer bu olay sosyal medya üzerinden aşırı tepki almazsa unutulur gider
    Ne bir haftası hemen bugün bırakmışlar

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201910091040350882-vapurda-iki-kadini-taciz-eden-kisi-serbest-birakildi

Maalesef ülkenin özeti aşağıdaki karikatür gibi

Vapurda Mastürbasyon Yapan Şerefsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 9 Ekim 2019; 14:22:51 >

• Nadire Kadirova olayındada keşke bu kadar ses çıkartabilseydiniz forumda.

Jet hızında İntihar diyen Ankara Emniyet inide ayrı kutlamak lazım.

Darısı karılarının kardeşlerinin çocuklarının başına.

Milletin seçtiği Millet Vekili yaparsa Millet de yapar.

Hemde katmerlisini yapar.

Yok öyle nabza göre şerbet!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul'da Karaköy-Kadıköy vapurunda kadınlara yönelik, "Israrlı cinsel tacizde" bulunduğu iddiası ile gözaltına alınan Rıza E., adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı. Rıza E., sorgusunda olay günü alkol aldığını belirterek, "Alkollü iken elim ayağım kendiliğinden oynuyor. Olay günü bacağım kaşınmaya başladı, ben de kaşıdım" dedi.

https://www.mynet.com/vapurdaki-igrenc-olayda-son-dakika-gelismesi-110105975548
  • Şu ülkede kadın olmaktan daha zor bir şey yok ya erkekliğimden utanıyorum resmen hemcinslerimin büyük bir çoğunluğu şimdi bu olaya tepki gösterirler ama yolda yürüyen kızları baştan aşağı süzerler gözleriyle soyarlar (istisnalar elbette var üzerinize alınmayın hemen, çoğunluktan bahsediyorum) ülkenin büyük bir çoğunluğu potansiyel sapık resmen kadınlar için gerçekten yaşamak çok zor bu ülkede.
  • Hüseyin** kullanıcısına yanıt
    Başörtülüyum ama sokağa çıkınca dik dik bakıyorlar instada takipci isteklerimi gorsen hepsi erkek vs vs bunun kapalilikla alakası yok anla artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webnettr

İstanbul'da Karaköy-Kadıköy vapurunda kadınlara yönelik, "Israrlı cinsel tacizde" bulunduğu iddiası ile gözaltına alınan Rıza E., adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı. Rıza E., sorgusunda olay günü alkol aldığını belirterek, "Alkollü iken elim ayağım kendiliğinden oynuyor. Olay günü bacağım kaşınmaya başladı, ben de kaşıdım" dedi.

https://www.mynet.com/vapurdaki-igrenc-olayda-son-dakika-gelismesi-110105975548
    bunlara en büyük ceza.
    ismin cismini ifşa etmek.

her yerde , her ortamda ifşa edeceksin.

sokağa çıkamayacak hale getireceksin.

işi varsa işindende olur. akrabaları eğer insansa dışlarlar

• Nerede yakalanmış ? Nerede oturuyormuş ?

• Yav her taciz, tecavüz konusunda dincinin teki çıkıp saçmalıyor. İşiniz mi yok abicim sizin amacınız nedir? İnsanları dine yönlendirmeye çalışıyorsanız bu yönteminiz bir işe yaramıyor söyleyim. Kimse sizin görüşlerinizi merak etmiyor.
  • dinci değil hocam bunlar. bunlar kudurmuş saçmayalanlar da yarın bigün aynısını yaparlar.
  • Tabu yapıp insanları sözde din ahlak günah diye korkutursak yasaklanan şey her zaman tatlı gelir.

• Bu nasıl bir olay, yuh diyorum ya
  • Cinselliğe ulaşmak ne kadar zor olursa sapıklar abazalar o kadar artar.Adam vietnamı örnek vermiş vietnamda cinsellik su içmek kadar normal.Önce cinselliğin senin zihniyetince ne kadar önemli olduğunu kararlaştır sonra kıyasla lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bidonların, hortumların, pimas boruların deliklerinden de tahrik oluyor musun? Onlara da tecavüz meşru mu iki gözüm, tarikat ehlim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

Oralarda müslüman olmayan ülkelerde vaka olmamasının sebebi. Ahlaksızlık diye bir kavram yok çünkü ahlakta yok neredeyse. Kızların ar duygusu yok herhangi biriyle yatmak fazla önemli birşey değil. Türkiye'de bu sadece genelde tehşirde kaldığı için cinsel açlığın Afrika'sı oluyoruz. Çünkü uyarılan kesmin çok azı tatmin ediliyor. Kızlarımızda birazda olsa ar olduğu için son dönemlerde bunuda kaybedersek tecavüz olayları azalır siz rahat olun.

Alıntıları Göster
    herhangi biriyle yatmak fazla onemli birsey degil mi?

oyle bir yazmissinki avrupaya gelince her kizla sevisecegini sanan erasmus genclerinden farkin yok gorus olarak.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.