Şimdi Ara

Vampyr Altı Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       ‘Gamesworld Gameplay’ adlı YouTube kanalı aksiyon rol yapma oyunu Vampyr için altı dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı.

1918 yılında ölümcül İspanyol gribinin pençesine düşen Londra, hastalıklarla, şiddetle ve korkuyla mahvolmuştur. Bu düzensiz ve hayalet gibi şehirde Britanya'nın en etkili avcıları olan Vampirler pusuya yatmış sokaklarda yürüyen ahmakları, çaresizleri ve bahtsızları beklemektedir. Kaostan, işkence görmüş bir figür ortaya çıkmıştır. Siz yüksek rütbeli bir asker cerrah Jonathan E. Reid'siniz ve cephe hattından evine dönerken bir vampire dönüştünüz. 

Vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi çok sayıda düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanın. Ama kurbanlarınızı dikkatli seçin, öldürmenin sonuçları olabilir…

Vampyr 5 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• İzleyelim bakalım.. Belki beklentimiz artar
  • Beklentimi düşürdü açıkçası...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Nerde Dettlaff, nerde bu uyuz !
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibatuhan07

Beklentimi düşürdü açıkçası...

1400 yıl önce söylemiştik ...
  • Neyi?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Merakla beklediğim bir oyun olmasına rağmen animasyonları hiç iyi gözükmüyor. Anladığım kadarıyla dövüş melee üzerine odaklı değil, daha çok karakterin yeteneklerini kullanmak üzerine. Bu zevkli olabilir fakat eğer yetenekler yeterli değilse sadece kötü ve aynı olan tek melee animasyonu ile oynamak zevkli olmayacaktır. Aynı zamanda karakterin topladığı bazı itemler sanırım crafting için. Vampir oyununda crafting olmasa da olurdu. Yine de atmosfer iyi gözüküyor ve gerçekten yaptıklarımızın büyük etkileri olacaksa iyi olabilir. Açıkçası geliştirici ekibin önceki oyunlarını beğenmesem ve vampir temalı olmasa hala bu kadar heyecanla beklediğim bir oyun olmazdı.
  • Fena değil çok büyük şeyler beklemeye gerek yok bağımsız yapımcı sonuçta
  • Life is strange i yapan heriflerden ne bekliyorsunuz ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun geçen süre içinde güzelleşmesi gerekirken tam aksine kötüleşmiş. E3'de gösterdikleri video çok iyiydi, şimdiki ise çok kötü. E3'den bugüne geçen süre içinde oyunu nasıl ve neden bu kadar vasatlaştırabildiler? Açıkça ilk gösterdikleri video ile bu video arasında dağlar kadar fark var ve bu fark kötü anlamda bir fark.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    GOTY 2018

• Pinky cidden bu oyun iyi olacak diyordum ve hala bekliyorum ama bu videoyu görünce benim de beklentilerim düştü biraz.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Day one purchase yapıyor muyuz?

• quote:

Orjinalden alıntı: alibatuhan07 Beklentimi düşürdü açıkçası...

Orjinalden alıntı: TurtleTut 1400 yıl önce söylemiştik ...

Şiit Tosbaha! durduk yere din ile neden dalga geçiyorsun.
    Şerefsizliğini kendine sakla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FroLeM -- 18 Şubat 2018; 21:51:7 >
  • Sea of Thieves'i day one purchase yapıyoruz diye anlaşmamışmıydık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 18 Şubat 2018; 21:59:18 >
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Dün closed betasını oynadım amaçsız ve sıkıcı bir oyun satın almayacağım o çöpü.

• İyi ve farklı bir oyun olacak gibi duruyordu. Beni Vampyr seni Sea of Thieves üzdü demek ki.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Yoo zaten almayacaktım benim tarzım değil o oyun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.