Şimdi Ara

Vakit Geçirmek İçin Singleplayer RPG Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Witcher 3'ü bitirmemle yeni oyun arayışlarına girdim. Varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Aşağıdaki kült oyunları oynadım.
    Skyrim
    Fallout 3
    Fallout 4
    Witcher 3
    GTA 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KilliKarpuz -- 25 Mart 2017; 13:48:59 >

• Mass Effect ve Deus Ex serilerini tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Mass Effect ve Deus Ex serilerini tavsiye ederim

Hocam Mass Effect hiç oynamadım ama çok yoğun diyalog odaklı olduğu için ona pek ısınamamıştım. Yani tabiki diyaloglar önemli bir rpg ögesi ancak mass effectte çok fazla var. Deus ex serisine bakacağım en kısa sürede.
  • Dark souls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragon age serisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragon's Dogma, Risen, Divinity Original Sin, Pillars of Eternity, Tranny, Baldur's Gate, Banner Saga, Icewind Dale...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Mass Effect ve Deus Ex serilerini tavsiye ederim

Hocam Mass Effect hiç oynamadım ama çok yoğun diyalog odaklı olduğu için ona pek ısınamamıştım. Yani tabiki diyaloglar önemli bir rpg ögesi ancak mass effectte çok fazla var. Deus ex serisine bakacağım en kısa sürede.

Hocam Fallout ve Witcher oynamışsın,Mass Effect'te de onlardan öyle daha fazla diyalog yok,aynı ayardalar diyebilirim.Üstelik 2 ve 3'ün Türkçe yaması var,1'in de şu an forumda bir arkadaş çevirisiyle uğraşıyor,bir süre sonra o da çıkar

• Mount and Blade: Warband oyununu oynamanı öneririm. Eski fakat beni günlerce başından kaldırmadığı zamanlar oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.