Şimdi Ara

Vakıfbank Worldcardla 31Marta kadar faizsiz ücretsiz 1000TL kredi! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
11
Favori
31.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Beyler bende çektim parayı ilk taksit aynı gün yazıyordu 250 lira bıraktım hesapta hâlâ çekmedi ilk taksidi nedendir?
    Ekleme: kredi kartına mı yansıtıyor?

Bende de öyle gözüktü. Sorun yok. İşlemi kesim tarihinden sonra yaptıysan sonraki ekstrede gelir ödeme. Yani aynı gün alışveriş yapmış gibi düşün. 250 lira geçtin, bir sonraki ekstrede ödeyeceksin misali.
  • Konuyu ne zamandır görüyordum, bugün aklıma düştü spor olsun diye 3 karttan 1000 er lira 4 taksitle faizsiz masrafsız çektim. Yeter mi yetmez ama konuyu açan arkadaşıma teşekkürler. Bir ara yakın zamanda halkbank 1 günlüğüne kart limiti kadar 9 taksit masrafsız faizsiz para vermişti. ne para çekmiştim. belki güzel bir günde vakıfta yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Konuyu ne zamandır görüyordum, bugün aklıma düştü spor olsun diye 3 karttan 1000 er lira 4 taksitle faizsiz masrafsız çektim. Yeter mi yetmez ama konuyu açan arkadaşıma teşekkürler. Bir ara yakın zamanda halkbank 1 günlüğüne kart limiti kadar 9 taksit masrafsız faizsiz para vermişti. ne para çekmiştim. belki güzel bir günde vakıfta yapar.

vakifta boyle bir kampanya gelmedi suan nerden çektiniz 1000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldi de, siz kaçırdınız sanırım. Birçok kişi de kullandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: subxero

Geldi de, siz kaçırdınız sanırım. Birçok kişi de kullandı.

tuh yaa ama bana msj geliyordu gelmedi

• Arkadaşlar şimdi 607 TL taksitle 5000 TL veya 366 TL taksitle 3000 TL 9 taksit kampanyası nasıl sizce yüksek mi faiz olarak

• 4 taksiitli kullandım.. 5 taksitli bi daha 1000 tl vermedi ücretsiz faizsiz..
  • Arkadaşlar bana herhangi bir ücretlendirma yapılmadı. Bankalara pek güven olmaz. İnşaallah sonradan birşey çıkmaz.

Vakıfbank Worldcardla 31Marta kadar faizsiz ücretsiz 1000TL kredi!
     Vakıfbank Worldcardla 31Marta kadar faizsiz ücretsiz 1000TL kredi! Vakıfbank Worldcardla 31Marta kadar faizsiz ücretsiz 1000TL kredi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizemli77 -- 22 Mart 2017; 14:3:26 >

• FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. İnternet şubeden çektim. Bende de işlem ücreti veya faiz çıkmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizemli77 kullanıcısına yanıt
    maalesef bende yok. mesajmı gelmişti size
  • Bana da tanımlandı.müşteri hizmetlerini aradım kullanmak istiyorum dedim tamam dedi direk diğer Vakıfbank hesabıma aktardı. Atm ye bile gitmeme gerek kalmadı.

• clxa C kullanıcısına yanıt
    Sanırım bunu hiç nakit avans çekmeyenler için bir seferliğe mahsus uyguluyorlar.
    Ben 5 yıldır vakıfbank ile çalışıyorum sadece bir kere yararlandım reklam amaçlı ama güzel bir uygulama. İşbankası da benzerini yapmıştı bir seferliğe mahsus ama diğer bankalarda göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Daha gecen gun kapadim vakifbanki musteri hizmetleri yuzunden bileydim kullandiktan sonra kapardım

Bugunde aradilar aksi gibi dinlemek ıstemiyorum dedim kapadid bidaha ararlarmi acaba :D

:) bir müşteriye bir kere sunuyorlar bu taksitli nakit avans işlemini en azından canlı olarak kendimden biliyorum hatta eşime geçen yıl kart çıkartmıştım ondan da aynısını bir defaya mahsus yaptım :)
  • FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    Haziran 2016'da da aynı şekilde 1000TL masrafsız 4 taksitli nakit avans çekmiştim. Sanırım senede 1 kere böyle bir hak tanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clxa

Haziran 2016'da da aynı şekilde 1000TL masrafsız 4 taksitli nakit avans çekmiştim. Sanırım senede 1 kere böyle bir hak tanıyor.

Aynen her yıl 1 kez fırsat veriyor.

• 2 kere çekmiştim bu sefer olmadı olsa çok iyiydi bu aralar

• Arkadaşlar internetten denemek için vadesiz hesap açtım ama kapatamıyorum internette bir adet vadesiz hesabınız olması gerekiyor diyor oraya kapatma seçeneğini koymuşlar ama 1 tane olması gerekiyor diyor . Bunu hangi aklı kıt yapmış anlamadım . İlla şubeye mi gideceğiz o zaman oraya neden hesabı kapat seçeneği koyuyorsun . Bir yolunu bilen varmı şubeye gitmeden hesabı nasıl kapatacağım .

• bu mesajlar kişiye özel ama denediğiniz zaman genelde 1-2 ay içinde bazen 1-2 gün içinde mesaj size de geliyor denemekte fayda var.
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Hesabı kapatmaya gerek yok ki 10 yıldır hesap açık bi zararını görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Arkadaşlar internetten denemek için vadesiz hesap açtım ama kapatamıyorum internette bir adet vadesiz hesabınız olması gerekiyor diyor oraya kapatma seçeneğini koymuşlar ama 1 tane olması gerekiyor diyor . Bunu hangi aklı kıt yapmış anlamadım . İlla şubeye mi gideceğiz o zaman oraya neden hesabı kapat seçeneği koyuyorsun . Bir yolunu bilen varmı şubeye gitmeden hesabı nasıl kapatacağım .

Musteri hizmetleri kapatiyor tabiki isi bilene dusersen musteri hizmetleri leş

artık hesap işletim ücreti almıyorlar benım bıldıgım kadarıyla tum bankalar bı ara kapatırsın telas etme
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.