Şimdi Ara

Vakıfbank Platinum Plus / Platinum Plus Metal kartlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.806
Cevap
382
Favori
640.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diğer kartın puanı sıfırladım da kart borcu taksit vs de geçmiyor. Bir süre iki kart açık kalıcak mecbur
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Aidatı iptal savaşını göze alıp başvuracağım bende bilgi veririm
  • Geçen aydan gelen puanlarım, uçak veya tatil için avans olarakta kullanamadım. Yarın geri alacaklar puanları.

Puanları kullanabilieceğim bir yer var mı acaba.

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Taksit vs. olsa da kartı kapatabiliyorsunuz, borç kapatmaya engel değil. Ayrıca kalan borcunuzu toplu olarak ödemenize de gerek yok, ödeme planınız neyse aynı şekilde ödemeye devam ediyorsunuz borcunuzu.
  • kart çıkmadan ne kadar limit çıkacağını öğrenmenin bir yolu varmı? 100k limit istiyorlar ama kart başvuru yaptıktan sonra 100k limit çıkmazsa boşa karta başvurmuş olacağım

güncelleme: internet bankacılığından baktımda milplus platinium gözüküyor metal olan gözükmüyor. şartlara uyunca otomatik olarak mı burda listelenmeye başlıyor metal olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 21 Aralık 2022; 15:38:40 >
  • matmma M kullanıcısına yanıt
    Açık kalmasının bir zararı var mı ki
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Bir kez başvurdum metal karta limitim yetersiz diye iptal oldu. Diğer limitlerimi düşürüp yeniden başvurdum ve bugün itibariyle onaylandı ama henüz elime geçmedi.

Bu arada konu da herkese hayırlı olsun
  • istanbul615 kullanıcısına yanıt
    Şubeden başvurun. Yardımcı olurlar.
  • ElectroTech E kullanıcısına yanıt

Plus mı hocam kartınız? Silinmiyor ordaki puanlar cunku

• istanbul615 kullanıcısına yanıt
    O şartlardan bir tanesini sağlaman yeterli. 1.250 sky limit mesela en kolay şart gibi
  • Metal kartın tek artısı x4 puan ve puan silinmeme değil mi
  • Maaş müşterisiyim platinum plus var bunu metal karta cevirsem maaş müşterisin den de 400 lira aidat alınır mı aceba
  • atesoku kullanıcısına yanıt

Kartım nerede , Kurye takip bölümünden görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urban Bug -- 21 Aralık 2022; 19:50:55 >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    1250 için ne kadar bordro istiyorlar
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum ama ben bordro vermedim kendileri mi görüyor nasıl ayarlanıyor bilmiyorum
  • antireis A kullanıcısına yanıt

Bugün şubede maaş müşterisi olunsa dahi alınacağı söylendi ancak farklı şubelere sormakta fayda olabilir.

• antireis A kullanıcısına yanıt

kurumunuz ile banka arasındaki protokole bakmanız lazım... eskiyse protokol, alamazlar adı geçmediği için muhtemelen..alsalar da hakem heyetiyle iade alırsınız.. milplus istisna idi eski protokolde o yüzden iptal ettirmiştim..yeni protokol yapıldı ben de bakcam yakında..

• raskolnikov77 kullanıcısına yanıt

Protokol yeni yapıldı 3 aylık, protokolde kart ismi verilerek açıkca bu karttan yıllık ücret alınır yazması lazım , aksi takdirde alamazlar doğru mu anladım..

• quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Bir kez başvurdum metal karta limitim yetersiz diye iptal oldu. Diğer limitlerimi düşürüp yeniden başvurdum ve bugün itibariyle onaylandı ama henüz elime geçmedi.

Bu arada konu da herkese hayırlı olsun
    Ne kadarlık bir gelir göstermiştiniz? Bende başvuru yapacağım ama gelirim yetmez galiba.
  • lovelysy kullanıcısına yanıt

başka şubeye sormaya gerek yok, adamlar kendi personelinden bile aidat alıyor 400tl sadece bu kart için. maaş müşten mi almayacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.