Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
135
Favori
189.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilden mi başvurdunuz,ben oradan defalarca başvurdum,olmadi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Topuzemree kullanıcısına yanıt

Şubeye gelir belgeniz ile gitmeniz gerekiyor.

• Arkadaşlar tekrardan merhaba. Şimdi ben milplus kartımı aldım. Worldpuan kampanyalarında mesela 500tl x 4 akaryakıt alışverişine 150 TL world puan kampanyası var. Bende metal kart yok ama metal kartı olanlar 150 x4 yani 600 lira değerinde mi kullanıyor bu worldpuanı. Öyleyse çok avantajlı olmuyor mu yani. Ayda 2 bin lira akaryakıt al yıllık 7200 liralık uçak bileti bedava olsun. Yanlış bildiğim bir husus mu var?

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt

her ya olmuyor böyle 150wp benzin. hatta bu ay ilk defa geldi. ama her ay yaparsa ve sende her ay 2000tl benzin alırsan hesapta hata yok doğru. 1 sene sonunda 7200tl lik uçak bileti alacak puanı kazanırsın

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt

hesap doğru. geçen ay koçtaş'ta her bin tl alışverişe iki yüz tl puan verdi. toplamda altı yüz puan kazanabiliyorduk. iki yüz x dört = sekiz yüz tl yapıyor. yani her bin tl alışverişin sekiz yüz tl'sini puan olarak geri aldım. inanılmaz avantajlı spesifik kampanyalar da oluyor böyle fakat ben sürekli böyle devam edeceğini sanmıyorum. yakın zamanda kat sayıları düşüreceklerini düşünüyorum. düşürmezlerse ala! benim her ay minimum bin tl küsür puan kazancım oluyor.

• Mart ayı seyahat kampanyası puanı yatmayan var mı? Bende uygulamada "75 TL kazandınız" yazıyordu ama puan yüklenmedi hala.

• yvz001 Y kullanıcısına yanıt

zaten setur ile anlaşmayı bitirmişler. saçma bir turizm firmasına geçmişler. onlarda da yurtdışı uçak biletinde gidiş dönüş 700tl komisyon alıyorlar.

çarpanı düşürmeye gerek kalmadı zaten adamlar komisyondan doğal olarak 3 çarpan gibi kullandırıyor şu anda

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt

Aytemizden online yakıt alsak vakıf sayacı işliyor mu?

• tdursun T kullanıcısına yanıt

BP'nin "petrol kart" uygulamasına yükleme yapılınca, kartı veren istasyonun unvanı gözüktüğü için sayıyor. Aytemiz'e küçük miktarda yükleme yapın bence. Harcamayı hangi firma ve unvandan yapıyor olduğunu görür ona göre şansınızı denersiniz.

küçük miktarda puan kullanımında 3 çarpan gibi olabilir ama 15-20 bin tl'lik uçak biletinde veya yine yüksek meblağ otel rezervasyonunda komisyon miktarı 1 kata ulaşmıyor. Asıl sıkıntı dediğim gibi yaparlar ve kullanım kat sayısını 3'e düşürürlerse olacak.

• yvz001 Y kullanıcısına yanıt

15-20 biletler için zaten deve de kulak. ama kartı kullananların çoğu avrupa seyahatleri yaptığından aldıkları biletler 5000 bandında genelde. banka da bunu görmüş olacak ki sürümden kazanma yoluna gitmiş. kaç kişi puanlarla 20k bilet alabilir zaten alsa da 1 kez alırsın sonra yenisi için aylarca bekle.

benim anlamadığım setur'da böyle oranlar yoktu şimdi bu değişen acenta da neden bu kadar yüksek

• bir kısmını puan bir kısmını para ile alma devri bitmiş. adios gibi puanın yetiyorsa alıyorsun yetmiyorsa üzerini kart ile ödemeyi kabul etmiyorlar artık

• Yurt içi uçak biletlerinde ne kadar komisyon alıyorlar? Setur 30TL alıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

• xrestinpeacex X kullanıcısına yanıt
    65tl olması gerek

• Metal kartı almış bulunduk. Adiostaki puanları bitirip kapatacağım.

• Arkadaşlar vakıfbank yeni fatura ödeme talimatı kampanyası gelmiş de vakıfbank kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatlarından faiz komisyon vs alıyor mu?

Hocam oteller içinde mi setur ile anlaşmayı bitirmişler yoksa sadece uçak mı?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt

alıyor, geçen biri yazmıştı komisyon oranlarını. orta vade de verdiği tüm puanı çıkarıyor yani

• nayir kullanıcısına yanıt

setur ile komple bitmiş anlaşma, otel uçak ayrımı yok. adını sanını hiç duymadığım bir turizm firması ile anlaşmışlar. kesin yönetim kurulundan birinin akrabası tanıdığı.

yoksa google'da bile 3 yıldız almış acenta ile anlaşmak akıl işi değil.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.