Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
133
Favori
189.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim bir de puanlar 3 ile carpilip bilet alinabilsiyor sanirim bu islemler hep telf uzerinden mi yapilacak?Interbet sitesi vs uzerinden islem yapma imkani yok mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seyahat kampanyası ykb ye geldi buraya gelmedi. 2000/75 wp olan. Geçen ay nasıldı bilen var mı gecikmeli mi geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilal47 B kullanıcısına yanıt

Telefonla müşteri temsilcisi vasıtasıyla alınıyor biletler.

• Normalde Yapı Kredi World kullanıyorum fakat birkaç aydır e-ticaret kampanyası gelmiyor. E-ticaret kampanyası için Vakıfbank World almak istiyorum gelir belgesiz kart veriyorlar mı?

• erdsavas kullanıcısına yanıt

Geçen ay ikinci ya da üçüncü günde gelmişti ama ilk gün olmadığına eminim çünkü ben de beklemiştim.

• Az önce Migros Sanal Market alışverişi yaptım bakalım bu ay bir değişiklik var mı yoksa Vakıf saymamaya devam edecek mi..

• Delpo41 kullanıcısına yanıt

Parçalı 4 ödemeyi ay sonu 2 gün ve ay başı 2 gün ödeme ile 75*4 yapmayı planlamıştım olmadı.

Yapı kredi ve Garanti bonus devam ettiriyor sürekli bir gün bile ara vermeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdsavas -- 1 Ocak 2023; 16:42:1 >
  • Hocam seyahat hattı üzerinden Pegasus biletleri alınabiliyor mu?

Setur’un sitesinde pegasus uçuşları çıkmıyor.

• metin0 kullanıcısına yanıt

Hocam görünütilü müşteri olursun hesabın yok aplikasyon dan başvurursun ama gelirnizi biraz yuksek yaz butun kartlarını topla limiti *4 yap ona göre gelir bryan et evrakl istemiyor tamamaen findeks notuna bakıyor

Ben en son aradığımda pegasus uçuşları açıktı hocam ama sitesinde yoksa vermezler şu an bence. Bir de kampanya dönemlerinde ucuza biletleme yapmıyorlar. Pegasus arada yapıyor ya 1 dolar + vergiler tarzı kampanyalar, o fiyatlar üzerinden setur satış yapmıyor

Yine geçerli değil. Vakıfbank şu işi çözemedi gitti.

Hocam kapıda ödemeyi denedin mi hiç ? World pos istesek getirirler mi acaba

• masterap M kullanıcısına yanıt

Hocam sanal için kullandıkları yeni ortak pos Garanti posu ve her yolu denedim, hep o postan çektiler. Mağaza teslimi isteyip mağazada ödediğim zamanlar bile o posu önüme koydular.  

• Dün Amazon’dan 500 tl üstü alışverişim oldu. Bugün provizyondan çıkmış olmasına rağmen e-ticaret kampanyasına işlenmedi. Vakıfbank ile yeni ay yeni maceraya başlıyoruz.

• Hocam benim geçen aydan puanlar yüklenmedi hala ama son güne kadar beklemek mi lazım arayıp sormalı mı tecrübeniz var mı

• Yine bir cok kampanyada sayaç işlemiyor.

• atesoku kullanıcısına yanıt

bazı kampanyalarda sayaç işlemeyecek diye not var ona dikkat edin.

market eticaret ve restaurant sayaçları tıkır tıkır çalışıyor şu anda

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt

Baska bir şey dikkatimi çekti. Eticaret vb neredeyse tüm kampanyalara world pos şartı gelmiş. Online alışverişlerde yansımıyor şu an bende. Hangi postane çektiğini bilemiyorsun.

• atesoku kullanıcısına yanıt

o world pos şartı ben bildim bileli vardı. eticaret'de örnek trendyol hb amazın gibi sitelerde geçiyor. onların dışındaki siteler riskli ama mutlaka kontrol etmek lazım posu

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt

Bende Amazon alışverişini saymadı. 502 tl’lik alışveriş idi. Bir gün sonra yaptığım trendyolu saydı ama.

Amazon’dan aldığım ürün yurtdışı çıkışlı ve ücrete vergi dahil diye olabilir mi acaba? Gerçi kart çekilen ücrete bakar ama…

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.