Şimdi Ara

Vakıfbank Click Kart Alanlara 100/50 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
20
Favori
32.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu mail olarak gelen link'e tıkladım, detaylara bakmak için ne uyarı verdi ne detay gösterdi, direk başvurunuz alındı dedi. Bu nasıl bir sistem, durduk yere karta başvurmuş bulundum... Üyelik ücreti yansıyan oldumu şu ana kadar ? Varsa onaylanır onaylanmaz iptal edeyim

• Ben almıstım iade etmediler geçen ay alışverişe nasıl iş bu , ayrıca kol gibi olan axess sorgusuz sualsiz plat kart verip 216 tl yi saplıyor bu ne ki , geri de iade etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrmikda kullanıcısına yanıt

kartı telsim alsanız bile şifre alıp kullanmazsanız kart açık olmuyor

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, teşekkürler. Sıkıntı yok ozaman

• Kart ücreti muallakta kalmış var mi yok mu ne kadar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lastjeday L kullanıcısına yanıt

Maaş müşterisiyim ana özel sırf 2000 tl fiazsiz nakit avans alabilmek için başvurdum. Kredi kartım olmadığı için dün internet alışverişini elime ulaşmamasına rağmen, kart bilgisiyle yaptım 120 TL alışveriş. Bugün sms geldi 50 tl indirim ilk ekstreye yansıtılacak diye şaşırdım vesselam :)

• Mrmikda kullanıcısına yanıt

Kampanyaya katıldın ancak kart gelmeyecek yada 2000 tl nakit avans alamayacaksın. Sadece kart başvurusu yaparsan olur.

• Peki, bu kampanya ilk alışverişe özel mi yoksa kaç kere daha faydalanabiliyoruz ?

Thh ile alınıyor mu kart ücretleri

• MMK46 M kullanıcısına yanıt

Ee bana gelmedi hocam ya kasımda alışveriş yaptım ilk alışverişimi dalga mı geçiyor bu vakıf anlamadım

• ravanel R kullanıcısına yanıt

Alınır herhalde ben axess e başvurucam 216 tl 4 senedir de kol gibi kart aidatı zamlanıyor bıktırdılar artık , patronumun milyonluk hesabı var diye ona hemen iade edip üstüne müdür özür diliyor böyle de ikiyüzlü bu bankalar

100 tl üzeri mi yaptınız ? MH ile bir görüşün isterseniz. Diğer taraftan, kampanyaya katılıp kart başvurusu mu yaptınız yoksa kampanyaya katılmadan mı başvurdunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMK46 -- 28 Aralık 2021; 13:36:17 >
  • ravanel R kullanıcısına yanıt

akbankınkini almıştım galiba akbank erken yansıttığı için, garantiyi alamadım

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Banka banka fark mı ediyor almak

Eyvallah cevap için

9 aydır daha bitmemiş mi bu kampanya,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.