Şimdi Ara

Vakıfbank Bankomat Karttan 30 tl Bankomat Para Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
8
Favori
7.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankomat Kart'tan toplamda 4 adet 75 TL ve üzeri alışverişine 30 TL Bankomat Para hediye.

https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/bankomat-karttan-toplamda-4-adet-75-tl-ve-uzeri-alisverisine-30-tl-bankomat-para-hediye-7143

Temmuz 2018 tarihleri arasında farklı günlerde tek seferde yapacağınız toplam 4 adet 75 TL ve üzeri gıda, giyim, akaryakıt ve kozmetik alışverişlerinize 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
    Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
    Kampanyaya katılmak için PARA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e gönderebilirsiniz. PARA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
    VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Ağustos 2018 tarihine kadar SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
    Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
    VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzelde şu bankomat paranın ne olduğunu bir üye Allah rızası için anlatsa. vadesiz hesaba yatan nakit para mıdır?

anlaşılmıştır.

"Bankomat Para özellikli kartınızla alışverişlerinizden kazandığınız Bankomat Paralarınız belirleyeceğiniz tutara ulaştığınızda hesabınıza aktarılır.Bankomat Para alt limitleri 10 tl ve 100 tl arasında 10’un katları şeklinde belirlenmektedir. BANKOMAT yazarak bir boşluk bırakıp LIMIT yazıp bir boşluk bırakarak istediğiniz alt tutar ve kartınızın son 6 hanesini aralarda boşluk bırakarak SMS ile 5724’e gönderebilirsiniz. (Örnek: “BANKOMAT LIMIT 20 123456”). Böylece Bankomat Paranız belirlediğiniz tutara ulaştığında hesabınıza aktarılan paranızı ATM den çekebilir ya da alışverişlerde kullanabilirsiniz."

Limiti uygulama ve internet bankacılığı ile de belirleyenilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 7 Temmuz 2018; 11:30:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılım sağlayamıyorm girdiğiniz bilgiler hatalıdoe diyor halbuki kontrol ettim

• 2 temmuzda başlıyor

• Bana da bilgiler hatalı diye cevap geldi

• Vakıfbank bankomat kartın son kullanma tarıhı dolsa bıle kullanılabılıyormus yenılemeye gerek yokmus oyle mı kullanan arkadaslar

• Üye işyeri şartı yok sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uygulamada yok değil mi? illa sms ücreti alacaklar. şunu neden uygulamaya eklemezler ki?

• bu puanlar nerde gecıyor ? opette felan yok? anlasmalı nereler var
  • Kazanılan puanlar tl olarak yatıyor

• elimde 6 tane kart var. hepsi boş geçti. işime yarayan tek kampanya bu :)
  • 5 kere 50 lira bankamatik kart ile alışveriş yapmıştım onda da bankomatik puan vermişti ne zaman yüklenecek ne oldu veya kampanyada kaç alışveriş yaptım hiçbir bilgi alınmıyor. vakıfbank kampanya konusunda berbattan ötesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

5 kere 50 lira bankamatik kart ile alışveriş yapmıştım onda da bankomatik puan vermişti ne zaman yüklenecek ne oldu veya kampanyada kaç alışveriş yaptım hiçbir bilgi alınmıyor. vakıfbank kampanya konusunda berbattan ötesi
    uygulamada ne kadar puan biriktiğini gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

uygulamada ne kadar puan biriktiğini gösteriyor.

Alıntıları Göster
    hocam o görünüyorda bu dediğim kampanyaya dair hiçbir bilgi yok. sms ile katılım yaptık, en azından alışveriş yaptıkça onay bilgisi felan verse. kampanyaya uydukmu uymadık mı belli değil. mesela gıda diyor, sadece market mi yoksa restaurant dahil mi.
  • vakıfvord kredi kartı kayıt edebilirmiyiz yani bankomat kart deyince illa maaş hesabının kartımı olması gerekyor?
  • ben gecen ay katilmisdim 25 tl veeiyordu bu ayda katilsam verirmi ?

• Vakıfın kampanyalarına kayıt için uzun numara var mı? İlla kısa numaraya mı mesaj atmak gerekiyor? Bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobey

ben gecen ay katilmisdim 25 tl veeiyordu bu ayda katilsam verirmi ?
    onunla bu farklı hocam ben katıldım. öncekinde hediye yazıp gönderiliyordu, bunda para yazılıyor. bağlantısız yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

Vakıfın kampanyalarına kayıt için uzun numara var mı? İlla kısa numaraya mı mesaj atmak gerekiyor? Bilgisi olan var mı ?
    maalesef yok

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

maalesef yok

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.