Şimdi Ara

Vakıf k.kartı (27-31 Aralık) 1.000₺ alışverişe 75₺ puan (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
12
Favori
145.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuştuğum MH öyle söyledi, yarın pazartesi mesai saatlerinde tekrar EFT deneyeceğim. Çünkü param içerde kaldı 😂 yok olmuyorsa KYC yapmak şart. Ama hiçbir yerde yılda 300₺ çekebilirsiniz diye yazmıyor ! 750₺ yatırıp harcayabilirsiniz diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadrkn -- 29 Aralık 2019; 22:26:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smhylmz

Bugün 250 yattirip 250 cektim. Yani buna göre yarın 250 yatirdigimda bakiyenin tamamını çekmeyeceğim...
    Parayı nasıl çektiniz hocam. Bir de çekerken de komisyon kestiler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadrkn kullanıcısına yanıt
    Yıllık iade tutarı 300 TL diye yazan bi yer var ondan dolayı kalıyordur. Bende denemek için önce 10 lira yükleyip çektim,baktım oluyor 250 daha yükleyip çektim,yarın gidip kimlik bilgilerini doğrulatayım bari. İş görür bu Paycell

• quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

Puan alırsan sonra altına çevirsin. Gram havale yaparsan o şekilde geçer.
    [ 350 puan aldım şimdi, diğer kredikartı olarak seçtim ama henüz VakıfBankta sayaca yansımadı. İşlem sonrası hemen yansıdı mı sizde? İnş sıkıntı çıkarmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    Provizyondan sonra sayıyor.

• wiru5 kullanıcısına yanıt
    300₺ iade edilir nerede yazıyor bulamadım sitesinde 🤔 KYC için de 3 iş günü sonrası denildi. Kimlik + adres (fatura) isteniliyor KYC için ayrıca

Şurada 300 lira ibaresi var

Vakıf k.kartı (27-31 Aralık) 1.000₺ alışverişe 75₺ puan

• paycell profile girince isim soyisim telefonun altında doğrulanmadı yazıyor kesin 300 limit koyacak ozaman
    Görmedim işte bunu, boşuna tim’e gitmek zorunda kaldım 🤦🏻‍♂️

• paycell yüklemede bir de turkcell hat kiminse onun hesabına para göndertiyor o da sıkıntı benim babamın adına bir de babanla uğraş
    Sizin Turkcell de aboneliğiniz var mıydı? Benim var da acaba doğrulama falan gerekli mi ?

Turkcell kullanmıyorum 🤔

Ayrıca şurada net olmayan birşey var. Hesaba para çekmek “iade” olarak mı nitelendiriliyor 🤔 çünkü uygulamada “para gönder” seçeneği var

Bende anlamadım o iade işini. Nereden neyi iade ediyorlar. Dediğiniz gibi para gönderi iade olarak kabul ediyor bu durumda

Yarın sabah 8.45 te EFT deneyeceğim 🙃 bakalım olacak mı 🤔 olursa buradan yazarım. TİM’e KYC için gitmeye gerek kalmaz diye düşünüyorum

Ben şimdi paycell müşteri hizmetlerini aradım,faturalı Turkcell hattım var TİM’e gidip kimlik doğrulama yapmam gerekli mi diye sordum. Kontrol etti gerek yok,kimlik doğrulamanız yapılmış dedi,zaten attığım resimde dijital kimlik doğrulama kısmında tik işareti var. Yani burdan anladığım Turkcell hattına sahip olanların kimlik doğrulama yapmasına gerek yok gibi.

Vakıf k.kartı (27-31 Aralık) 1.000₺ alışverişe 75₺ puan

• quote:

Orijinalden alıntı: kadrkn

Yarın sabah 8.45 te EFT deneyeceğim 🙃 bakalım olacak mı 🤔 olursa buradan yazarım. TİM’e KYC için gitmeye gerek kalmaz diye düşünüyorum
    EFT denedim yine olmadı mecbur KYC yapacağız ! Vakıfbank 3 adet 250₺ eticaret kampanyasında sadece 1 tane para yüklemeyi saymış. Geriye kalan 2 tane para yükleme ile 1 tane AG’yi saymamış! Fakat 1000₺ ye 75₺ World puan olan kampanya da 4 işlemi de saymış 🤔

Yüklemeleri aynı gün mü yaptınız ? Ben de şuan eft denediğimde işleminizi gerçekleştiremiyoruz hatası verdi, detay vermeden. Siz nasil bi hata aliyosunuz.

• Ag havale altın hala gelmedi

• 300 TL ustu eft hata veriyor 300 olarak denedim oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.