Şimdi Ara

VAKIF GERİ DÖNÜYOR -İmparatorluk #1 Toz Gibi Yıldızlar Geldi-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÇOK ŞÜKÜR.https://www.ilknokta.com/isaac-asimov/vakif.htm
    17 Kasım'da ilk kitap çıkıyor, keşke kapaklar eskisiyle aynı kalsaydı Vakıf ve Dünya hariç hepsi var elimde. Şimdi bunları da alasım gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 11 Temmuz 2018; 12:47:16 >

• Eski basımlar sahafların elinde patladı desene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Eski basımlar sahafların elinde patladı desene

İnkılap Kitabevi'nin yüzüne bakılmayan dandik baskısını bile 60 liraya satmaya çalışıyorlar Vakıf ve Dünya'da.
  • Hep merak ediyordum ve çıktığı gün aldım. Gerçekten beklediğim kadar varmış kitap, çok iyi bir politik bilim kurgu. Serinin diğer kitaplarıyla ilgili tarih var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Hep merak ediyordum ve çıktığı gün aldım. Gerçekten beklediğim kadar varmış kitap, çok iyi bir politik bilim kurgu. Serinin diğer kitaplarıyla ilgili tarih var mı acaba ?

Aynen bende dün bitirdim cidden bayıldım ben, robot dışında başka robot serileri de varmış umarım bu adamın tüm kitapları basılır çok iyi yazıyor.
  • Bir daha okumak istediğim serilerden biri otostopçunun galaksi rehberi biride vakıf serisidir( tabi robot serisinide dahil ediyorum). Vakıf serisini basılı alma fırsatı doğmuşken alıp tekrar okumak, kütüphanemde görmek büyük zevk olacak. Umarım tekrar sahafların eline düşmeden basımlar tükenmeden alabilirim

• Kayıp Rıhtım Forumları'nda kullanıcılarının sorularını cevaplayan İthaki yetkilisi,şu resimdeki tüm kitapların hatta daha fazlasının basılacağını söyledi.

• İnternette çok gördüğüm tartışmalara konu olan, okuma sırasını dikkate alabilecekler mi acaba? Çeşit çeşit görüş var, kafa karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

İnternette çok gördüğüm tartışmalara konu olan, okuma sırasını dikkate alabilecekler mi acaba? Çeşit çeşit görüş var, kafa karıştırıyor.

Yazılma sırasına göre okuyun bence.
  • İthaki yetkilisinin söylediğine göre Vakıf serisine ara veriliyor, şimdi sırada İmparatorluk üçlemesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 20 Mayıs 2018; 10:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

İthaki yetkilisinin söylediğine göre Vakıf serisine ara veriliyor, şimdi sırada İmparatorluk üçlemesi var.
    Yayında olan Vakıf serisi değil miydi Robot serisi nereden çıktı ?
  • quote:

Yayında olan Vakıf serisi değil miydi Robot serisi nereden çıktı ?

Alıntıları Göster
    Evet yanlış söylemişim Vakıf serisine ara veriliyor.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Ben de kitabı kaçırdım sandım
  • tüm seri tahminen ne zaman tamamlanır

• quote:

Ben de kitabı kaçırdım sandım
    Robot en erken 2019'da gelirmiş.
  • Şimdi bunu ithakide okurken yayın sorasıyla mı okuyacağım aklımda deli sorular

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    2-3 ayda bir vakıf serisinin devamı çıkıyordu.robottan sonraya ertelendiyse baya bekleyecez o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick64 -- 18 Mayıs 2018; 20:23:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick64

2-3 ayda bir vakıf serisinin devamı çıkıyordu.robottan sonraya ertelendiyse baya bekleyecez o zaman
    Yok Robot’tan değil İmparatorluk’tan sonraya ertelendi yukarıda yanlış yazmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıf serisinin 3lü setini aldım 1 ay önce bakalım daha okumadım

• Okumayan için ilknokta.com’da 3’lü set 45TL. Tanesi 15TL ye geliyor daha ucuzunu ben görmedim. Yanına sonsuzluğun sonu’nuda eklemeyi unutmayın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.