Şimdi Ara

VAIO FW Serisi Fan Club-'Seri sahipleri kulübü' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.749
Cevap
10
Favori
307.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:56:14 >
  • Evet okudum o kullanıcıyı,açıkçası ben okadar hor kullanarak yazmama rağmen bi sorun yok,fabrikasyon hatasıdır büyük ihtimal...
    Vallaben hayatta Ar alamama,çok kaba duruyor ana göre,ayrıca elinizdeki aletinde hiç azımsancak özellikleri yok yani
  • ARKADAŞLARIM BENİ DE EKLEYİN FW11E

NICK : OZOZCA
  • ozozca kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:56:28 >
  • bende fw139N/W aldım...
    fw11E yi tercih etmememin sebebi avrupa menşeili olması.
    ayrıca istanbul bilişimden aldım.
  • med472 M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:56:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lp_640

güle güle kullan med472

teşekkür ederim Lp_640...
    satıcı firmayla(ib) problem oluşsada ürünü elime aldıktan sonra rahatladım diye bilirim..
    herkese hayırlı olur umarımm
  • Everest Ultimate kayıt yapıyor bendeki deneme sürümü,ama hala lisans key istiyor benden
    32 bit işletim sistemi 3-GB'den fazlasını kullanamıyor...
    ram gerekirse max. 3.32 olması gerek,okadara çıkabiliyor...
    Ekran kartı evet bilgisayar 3gb'nin hiç birini ellemediği varsayılarak 1530 ram'e çıkabiliyor...
    Açıkçası cod4-modernwarfare yükledim,takılmadı,sistem gereksinimleri nedir tam bilmiyorum...
    Evet sizin pc'den üstte makine yok şu anda...
    Vista artık çoğu firmada zorunlu,açıkçası ben gayet memnunum...

quote:

Orjinalden alıntı: Lp_640

güle güle kullan ozozca

bu arada benim makina ile ilgili aklıma birşeyler takıldı!
    şimdi ram 3 gb gözüküyor ihtiyaç olursa 4 gb oluyormuş..
    ekran kartı 256 mb ihtiyaç olursa (ram den paylaşımlı olmak üzere) 1536 mb oluyormuş..
    ama ben hala daha oyun oynarken takılmalar görüyor ve görüntü ayarlarını kısmak zorunda kalıyorum!

alınabilecek daha yüksek bir seviyesi yoktu sony nin ben alırken (12 ağustos 2008), bu mudur en iyisi?!
    vistayı zorla kitlediler xpyi desteklemiyor diye, onun bilgisayarı etkilemesi, mcafee denen lanet virüs programından kurtulamamam ve oyunlarda takılmalar canımı sıktı açıkcası..

ben oyun oynarken ya da çizim yaparken bilgisayarın ekran kartını ve ram ini ne ölçüde kullandığımı kaydeden bir program var mı?
    her an her dakika sistemin ne kadarının kullanıldığını görmek istiyorum!
    şu görev yöneticisi olayınında bilgisayar kullanım oranlarını tam çözemedim!,
    bilgisayar %100 kullanımda ve sıcaklık 81 derece olmuşken (daha yüksek değerlere ulaşamadım) bilgisayarın 2.02 gblik bir kısmının kullanıldığı yazıyordu, e geriye kalan 2 gb ne oldu?!
    bu konuda bilgisi olan birileri lütfen beni aydınlatsın..

pardus kullansak?

• Ectilase kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:57:1 >
  • Pardus çalışır,Club-VAIO üyesiyim,orda oldukça uzun konuşuldu pardus...
    Pardus'u geliştiren yazılımcıların 17 kişi galiba tam hatırlamyırum,15 tanesi VAIO sahibiymiş ve bunda yazılım geliştirdiklerinden sorun olmuyormuş...

Ama recovery kopyası yapmanız şart , tekrar belirteyim...

Pardus kurarsanız ne virüs derdiniz var,ne kasma derdiniz var,30mb yiyor ram'den
    Ama program uyumsuzluğu,yada oyun oynayamama,ekran kartının driver'i bulamama sorunu olabilir açıkça belirteyim,gerçi driver'ları oto. yükleyen pisicik adlı bi progamı yüklü gleiyor

• merhaba

30 dakika once golddan telefonla sıparıs verdım
    aksam 6 30 gıbı gıdıp alıcam hayırlısı ıle Fw11m
    ib'den alıyordum, model olmadığı için golddan aldım

guzel yorumlar yazmıssınız

pekı bu bılgısayarı TV'ye baglayan yokmu hıc ?
    asıl onu merak edıorum ben, nasıl goruntu?
    ben bu bılgısayarı almamın en buyuk nedenı hdmı baglantı
  • quote:

Orjinalden alıntı: iTsUp2u

merhaba

30 dakika once golddan telefonla sıparıs verdım
    aksam 6 30 gıbı gıdıp alıcam hayırlısı ıle Fw11m
    ib'den alıyordum, model olmadığı için golddan aldım

guzel yorumlar yazmıssınız

pekı bu bılgısayarı TV'ye baglayan yokmu hıc ?
    asıl onu merak edıorum ben, nasıl goruntu?
    ben bu bılgısayarı almamın en buyuk nedenı hdmı baglantı

Hayırlı olsun iTsUp2u. Bende fw11m alacağım sanırım gold dan. Ne kadara geldi? Yazabilir misin bir mahsuru yoksa? Çünkü internet sitelerinde indirimsiz fiyat üzerinden taksitlendirmeler yazıyor.
  • teşekkürler yücel

tek çekim yaparaktan alıyorum ben, telefonda ayırttım
    worldcard ile alımda 2.190 ytl'ye geldi bana
  • iTsUp2u İ kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:57:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: iTsUp2u

teşekkürler yücel

tek çekim yaparaktan alıyorum ben, telefonda ayırttım
    worldcard ile alımda 2.190 ytl'ye geldi bana

hayırlı olsun

gold'dan %20 indirimli fiyata aldın galiba.Gold sadece kredi kartıyla yapılan alımlarda mı bu indirimi yapıyor.Ben kredi kartı kullanmıyorum ve peşin ödeme kistiyorum aynı indirim benim için de geçerli olur mu?

bir de makinan eurasia garantili mi ?
  • Nepsa : Bende Gold dan aldim. Kurunu ve pc nin heryerinde eurasia garanti etiketleri var.

Sadece kredi kartina indirim var. Pesin alimda varmi arayip sorabilirsin
  • Arkadaslar bende biraz önce Gold'dan bir VAIO FW11M sahibi oldum. Şu an şarjda :) Kullanmaya başlamak için sabırsızlanıyorum :)

Bu arada makineme vistaya ek olarak ubuntuda kurmak istiyorum bir sorun yaşamam umarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcntpz -- 1 Eylül 2008; 17:48:30 >
  • orcntpz kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:57:35 >
  • Pardus;dediğim gibi VAIO'da donanımı bulaacak şekilde ama şuvar ki uygun driver bulamayabilirse baya bi problem olur,oyunve programlarda cabası...
    HDMI kalbosu ile 1080p çıkışı alaiblirsin istediğin Full-HD tv'lerde...
    Arkadaşlar,yeniş alıpta listede ismi olmayanlar bana pm atarlarsa sevinirim,ekleyeyim sizleride listeye,herkese yetişmek zor oluyor
  • Ectilase kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:58:6 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.