Şimdi Ara

VAIO FW Serisi Fan Club-'Seri sahipleri kulübü' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.748
Cevap
10
Favori
307.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:52:46 >
  • Msn'de denedim fakat kendim foto keçke için ne yapmalıyım,evet efekt uygulanan bi program geliyor ama o programdanda efekt uygulayıp nasıl foto çekicem onu dabulamadım
  • Ah şu masaüstünü satabilsem bende alıcam bir e veya m ama bir türlü müşteri bulamadım .Alan arkadaşlara hayırlı olsun iyi günlerde kullanın .
  • slm arkadaşlar bende 139N\W modelini almayı düşünüyorum titanyum kasa olduğunu söylediler..makineyi bilenler bilgi verebilirlerse sevinirim..en önemlisi ısınma problemi var mı ve oyun performansı olarak nassı??
  • ekranın arka aydınlatmasında yer yer karanlık yerler olduğu yazıyordu özellikle beyaz arka planda belli oluyormuş böyle bir sorun yaşayan var mı
  • Bugün şioariş verdim 2 eylül de stoğa girecek olan ürün ancak haftaya cumaya elimde olacak 2100 ytl 12 taksitle sony yetkili satıcısından aldım ve araştırmalarıma dayanarak mükemmel bir makina diyebilirim.ekran kartı muhabbetine gelince 1 GB da ramden alıyor ki çok yeterli bi perfomans bence yeni laptop alacak arkadaşlar hiç düşünmeden vaio alın derim FW 11 E Made in @KaDiR
  • clowntr C kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:54:3 >
  • Dün akşam gold dan 2200 ytl ve 10 takiste aldım. FW-11M model Sony Laptopumu!

Bugun gerekli programları kurmakla geçti, AutoCAD ve SAP2000 kullanıyorum. Sorularınıza bende cevap verebilrim.

Geniş ekran bizim için şart, Bence ekranı ve cozunurlugu cok optimum yapmışlar.
    Vista 4.6 puan aldı ama restart atıp tekrar denemedim.

Targus notebook çantısı verdiler yanına da , bomba bir çantaya benziyor ama ne kadar iyi olsa arkadaşlar Sırt çantalarının yerini tutamazlar.
    Degistirmeye calıstım olmuyormuş.

Eywallah
  • Slm herkese.. 2 gün önce ben de bir FW 11M siparişi verdim ve siteyi az önce gördüm hemen üye oldum.. bakalım bir hafta sonra elimde olucak inşallah.. :)) 2.200 YTL'ye çok iyi almışsın bu arada.. ben 2.450'ye iyi aldığımı düşünüyodum..

yorumlar gerçekten iştahımı acaip açtı ağzım sulandı valla.. sabırsızlanıyorum.. :))
  • vista puanlamasında bir modelde oyun performansı 5 diğeri 4.7 bu 2 modelin ekran kartı da 3470 değil mi bu fark neden kaynaklanıyor
  • EmH_MD kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:53:3 >
  • 3 tane sorun oluştu,2 tanesi benim hatam onu biliyorum,onlarla başlayayım :D
    Fn tuşları ve s1-play/pause-vol tuşları bulunan yerler çalışmıyor,8 saat boyunca sürekli kurcaladım dün gece ve bir sürü ayar yaptığım içinde nerden yaptığımı bilmiyorum bu sorunu,bataryadayken mi yapıyor böyle,çünkü dün gece hiç sorun yoktu prizde ve kapatmadan bataryaya geçtiğimde kapatana akdar çalışıyordu bu tuşlar...

Kendi sorunu Bluetooth preperal deivince gibisinden bi donanım yüklenmek istiyor,ismini tam hatırlayamadım,laptopun şarjı bitti ama yanımda,işyerinden giriyorumda,bu donanımı yükleyemiyor bi türlü...

Bide wi-fi'de 2 çubuk çeken nete bağlanamadı,bağlantı zayıf diyor,çözümleriniz varsa teşekkürler...

***Geleyim sitedekilere yorumlara =D
    Evet ekran kartları farklı ama zorlanacağını sanmyorum açıkçası. =D
    Targus için kötü dandik diyorlardı ama Teknosa'daki caselogic olan bi çok çantadan sağlam bana verilen. =D
    Kamera için gerekli yolu buldum,efekt bölümüne giriyormuşum sürekli yanlışlıkla... =D
    Ekranda bende de kararma yok,sağdan-soldan-alttan bakınca aşırı kararma yok,çaprazdan bakılırsa biraz kararma olyor okadar...
    İşlemci ısısını ücretsiz nasıl ölçerim söylerseniz bende bi test ederim. ;)

• Ectilase kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:53:21 >
  • wireless da problem mi var ? nerde okudunuz bunu ?
    benim sony tercih edecek olmamdaki en büyük neden bugun veya ilerde bir problem yaşamamak.görebildiğim kaynaklardan en ince şeyine kadar araştırmaya çalışıyorum ama ben wireless problemi okumadım. yardımcı olursan sevinirim..

birde sonylerini gold dan alan arkadaslara bir sorum olacak. bu %20 indirimli fiyatlar uygun fakat taksit seceneklerine girdigimde indirimsiz fiyatlar çıkıyor tüm kartlarda. sizler mağazadan mı aldınız web den mi ?
  • Pardon,onu yazdıktan sonra düzelttim wireless sorununu,malum hala vistaya alışma çabası içindeyim,sorunsuz bağlandı,üst tuşların basmaması ise batarya %10'un altına düştükten sonra oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lp_640

aynı değil..
    Bendeki ATI Mobility� Radeon® HD 3650
    serhat_katliam ın ki ATI Mobility� Radeon® HD 3470..

3650 çok karizma bir kart bence 4850,3850 ve 3850x2 den sonra atinin en iyi mobility kartı
  • selam arkadaşlar listeye benide ekleyin ;)

29.08.2008 tarihinde FW11E almış bulunmaktayım :) Gol. tan bonus kart ile aldım 1811 YTL ye geldi ;)

Hemen ilk soruma geçeyim:) ekran kartı driverini güncellemek istiyorum ama hangi driveri kurmam gerekiyor 8.8 imi? bu arada amd-ati nin sitesinden baktırımda mobility driverlerin arasında 3400 ü göremedim, normal radeon serisinde vardı 3400 acaba bunu kursam problem çıkarmı?
    Şarjla ilgili olarak ilk aldığımda şarjı tamamen bitirdim ve cihazı kapalı olarak 12 saat şarjda bıraktım. Bugün açtım ve tam olarak 2 saat 25 dakika kullandım ;) ekonomi modunda :D
    Genel izlenimlerim çok olumlu şık bir cihaz ;) performansı fena değil diyeceğim bende ufak kasılmalar oluyor arada nedenini tam olarak anlıyamadım ancak güncellemelerden sonra düzeleceği kanısındayım. Isınma kesinlikle yok ;) ses konusuna gelecek olursak ilk açılıştaki, sesi duyunca etrafıma şööyle bir bakındım acaba ses nerden geldi diye sonradan dank etti ya bu neymiş böyle dedim :D müthiş bir sesi var ;) (destkop ta g500 progamer kullanıyorum creative audigy 2ZS ile)
    Kasasına aşık oldum desem yeridir al duvara as:) çok şık bir ürün ;)

• quote:

Orjinalden alıntı: Lp_640

...

VAIO FW Serisi Fan Club-'Seri sahipleri kulübü'

Bu nasıl klavye ya böyle z ile y nin yeri niye değişmiş

Ama alet çok karizma nasip olursa bende alacağım birkaç ay içinde

• #CannibaL# kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lp_640 -- 17 Aralık 2023; 16:53:43 >
  • Almanca klavyelerde y-z tuşlarının yeri farklıdır srkadaşın dediği gibi
    LP_640 arkadaşım bence FW aldığına şükret çünkü ar serisi 5 kg :D bu onun yarısı sayılır...

Ban da en son sürüm yüklü geldi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.