Şimdi Ara

VAIO FW Serisi Fan Club-'Seri sahipleri kulübü' (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.748
Cevap
10
Favori
307.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yerini F serisi aldığı için üretimden de kalktı demek ki artık...
  • 2008 in ortalarında çıkmış. zaten FW serisi.
  • yukarıdaki mesajımda da değinmiştim zaten üreticiler sürekli yeni modeller çıkartıp insanlara sunmayı iyi bir pazarlama stratejisi olarak kullanır oldular...
    notebook, lcd/plazma vb. elektronik cihazlar böyle...
    araba deseniz artık neredeyse her sene yeni modelleri çıkıyor, ya da makyajlanıyor...
    cep telefonu deseniz keza aynı şekilde....

bu liste uzadıkça uzar
  • arkadaşlar
    FW21E ye 64 bit win7 yükleyen var mı?
    (32 bit yükleniyor)
  • Sony vaio care programını çalıştırdıktan sonra recovery cdsi oluşturacağım ancak.Dvd+r, DVD-r, DVD DL denememe rağmen hala cdleri görmüyor.Cd takın uyarısı devam ediyor.Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir.Daha önce Dvd ye başka şeyler kaydetmiştim bir problem yoktu.Sony,mazell,tdk markalarını denedim hepsinde aynı sonuç verdi. Siizn çözümünüz nedir?
  • Öncelikle herkese slmlar...
    An itibariyle geçen hafta geri verdiğim FW5JTF-H modelinin yenisi geldi. iyice baktım hiçbir ölü pixel yok ALLAH a şükür.
    Umarım tekrar bir sorun yaşamam... yardımcı olan herkeze teşekkürler ediyorum.
  • merhaba arkadaşlar,
    ben fw serisini alan ilk 3-4 kişiden biriyim ve bilgisayarımdan malzeme kalitesi açısından rahatsızım öncelikle fan sesi uçak sesine eş değer, bilgisayarı kapatınca oh diyorum kafam rahatlıyor, webcamde sesli görüştüğüm insanlar elektrikli süpürgemi açık diyorlar nese bu birinci sorun diğer sorun ise bilgisayarın hem power girişi hem power butonu olan yerler sallanıyor buda pek önemli değil aslında en önemlisi power girişi bozuldu iletişimsizlik var adaptörün pc girişi aşırı ısınmadan eriycek gibi oluyor aşırı tiz bir ses çıkarıyor ve kabloyu sürekli sabitlemem gerekiyor bu olay çok rahatsız edici bilgisayarı kucağıma alıp kullanamıyorum çünkü şarj giriş yerindeki kabloyu durmadan bişeyle desteklemem gerekiyor ve bu sorundan kaynaklı olarak pil mefta oldu diyebilirim şarj toplam 20 dakika gidiyor ve bu sabah prize taktığımız o üzerinde yeşil ışık yanan kutu bozuldu çalışmıyor bilgisayar kapandı tabi hemen, üzerinde çalıştığım önemli dosyayı yedekleyemeden kaldı öyle

sorularım

bilgisayarımı garanti kapsamında tamir ettirmem için nereye götürmem gerekiyor (adres-firma?)

şarj girişinin ve şarj kutusunun tamiri için ücret taleb ederler mi

garantiye verirken dosyalarımın güvenliğinden emin olabilir miyim

bilgisayarımı garantiden teslim almada gecikme yaşar mıyım bu çok önemli

tecrübe sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinrim bende bu konunun bütün sayfalarını incelemeye başlıyorum şimdiden teşekkür ederim

• arkadaşlar bilgisayarın şarjı full göründüğü halde birden kapanmasını ve şarj girişinin ordan bilgisayarı ilk aldığım zamanlardan beri tiz bir sesin çıktığını ve bazen bilgisayarı çıplak bacaklarımın üstüne koyduğumda çarptığını yazmayı unutmuşum
  • quote:

Orijinalden alıntı: poweruser0

arkadaşlar bilgisayarın şarjı full göründüğü halde birden kapanmasını ve şarj girişinin ordan bilgisayarı ilk aldığım zamanlardan beri tiz bir sesin çıktığını ve bazen bilgisayarı çıplak bacaklarımın üstüne koyduğumda çarptığını yazmayı unutmuşum

yok artık 19.5V DC voltajdan bi insanın çarpıldığınıda ilk senden duyuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskun72

quote:

Orijinalden alıntı: poweruser0

arkadaşlar bilgisayarın şarjı full göründüğü halde birden kapanmasını ve şarj girişinin ordan bilgisayarı ilk aldığım zamanlardan beri tiz bir sesin çıktığını ve bazen bilgisayarı çıplak bacaklarımın üstüne koyduğumda çarptığını yazmayı unutmuşum

yok artık 19.5V DC voltajdan bi insanın çarpıldığınıda ilk senden duyuyorum

akım denen şeyden haberin yok sanırım çarpılmak dediğim elektriği hissediosun

• ben teknik lise mezunuyum ve elektronik haberleşme bitirdim arkadaşım senin akım dediğin şeyi burda her ayrıntısıyla anlatabilirim ama gerek duymuyorum maduriyetin üzücü ama burda yazılanları herkez okuyor atmadan açıklama yapalım lütfen

umarım çözüm bulursun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskun72

ben teknik lise mezunuyum ve elektronik haberleşme bitirdim arkadaşım senin akım dediğin şeyi burda her ayrıntısıyla anlatabilirim ama gerek duymuyorum maduriyetin üzücü ama burda yazılanları herkez okuyor atmadan açıklama yapalım lütfen

umarım çözüm bulursun...

ne okuduğun umrumda değil bu senin ne bilgini gösterir ne zekanı, tartışcak değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockie86

quote:

Orijinalden alıntı: yuksek77

slm arkadaşlar bende istanbul bilişimden fw548f modelini şipariş verdim 1920 lira pazartesi gelecek.izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.bu ürünü alan birini forumda görmedim yada benim gözümden kaçtı.eğer bu ürünü daha önce alan varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.
    Esas sormak istediğim,ürün elime geçer geçmez yapmam gerekenleri sıralayabilirmisiniz.malum ilk notebokum olacak.
    mesela ben harddiski eğer bölünmemişse 80-240 şeklinde 2 ye bölmek istiyorum.sorun olduğundada recovery ile c yi eski haline getirip d yi olduğu gibi bırakmak istiyorum.bu dediğim mümkünmü?

DOSTUM ARTIK SENİNLE KARDEŞ SAYILIRIZ. BU CEVABINI ONUNDEKİ BİLGİSAYARIN AYNISINDAN YAZIYORUM VE DE AYNI YERDEN,GEÇEN HAFTA ALDIM. YALNIZ DEĞİLSİN :D

dostum hayırlı olsun.forumdaki konulara göz attım ve gözüm bozuldu maşallah hızlı bi paylaşım oluyor.benim ilk notebookum olduğu için bi kıyaslama yapamıyorum gürültü olayı ısınma olayı felan.ama gördüğüm kadarıyla daha önce bi arkadaşda söylemiş usb girişlerinin olduğu yerde özellikle sessiz ortamda sürekli bi fan sesi var.sendede varmı (diğer tüm arkadaşlara da soruyorum çünkü bu genel bi sorun gibi geldi bana)yada daha doğrusu rahatsız edici seviyedemi?ısınma sorunu yok.ölü pixel yok.
    önceki masa üstünün yanına bırakıp bi 5 dk kullandıktan sonra masaüstü pc ye baktım bide ne göreyim renkli tv den siyahbeyaz tv ye bakar gibi oldum.daha önce 4 sene seni nasıl kullanmışım dedim kendi kendime.resimleri kısa zamanda paylaşacagım.yani görüntü güzel ama 1600-900 çözünürlükte simgeler yazılar küçük alışmaya çalışıyorum bakalım.sen hangi çözünürlükte kullanıyorsun.
    ben alırkan ist.bilş.deki ürün tanıtımında blutooth özelliğinin yanında yıldız vardı bende yok biliyordum ama görüyorum ki varmış bu beni çok mutlu etti.
    recovery dvd leri oluşturmada sorun yaşıyorum şu an ona uğraşıyorum.bi arkadaş daha aynısını söylemiş.yeni philips marka dvd+r aldım ama kabul etmiyor yeni dvd istiyor.bende dvd+rw denedim oldu ama buda şuanda birinci dvd bitti 2.yi tak diyor ama içindeki dvd çıkmıyor.sağ tık çıkart diyorum çıkartırken hata oldu diyor ve dvd yi geri vermiyor namussuz.onu çöziyimde geri dönecem.

• Arkadaşlar sony vaio hangi seri hangi model öneririsiniz ben fw serisi düşünüyorum ama.2000 liraya kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar sony vaio hangi seri hangi model öneririsiniz ben fw serisi düşünüyorum ama.2000 liraya kadar.

bende VGN-FW11M var memnunum ama başka isletim sistemi yüklediğim için hdd recorver olan yeri sildim şimdi kısa yol tuşlarını çalıştıramadım. eğer alırsan hangi serisi olursa olsun (drayvırların olduğu) windovs dvd si olan pc lerden alderim.
  • quote:

Arkadaşlar sony vaio hangi seri hangi model öneririsiniz ben fw serisi düşünüyorum ama.2000 liraya kadar.

fw548 al ist.bilişim.geçen hafta 1920 ye aldım şimdi 50 lira düşmüş fiyatı.1870 civarı
  • arkadaşlar selam FW31J model vaio kullanıyorum. Blu ray player'ı regionfree yapabiliyor muyuz bilen var mı?
  • dostum bende diğer arkadaş gibi istanbul bilişimden fw548 modelini öneriyorum. yaklaşık bir ay oldu alalıişu an 40 lira kadar fiyat geriledi 1 ay oncesine kıyasla.

taksitli fiyatı 2.038 tl olması lazım. taş gibi makina,gayet memnunum. ekrana göz ucuyla bi bakan bakmaya doyamıyor.

ürünün eksileri olarak ise şunları sayabilirim. usb girişinin yanından ses geliyor yazmışlar. harddisk sesi ,nin ta kendisi

biraz hissediyorsun o kadar,diğeri dvd writer bana biraz ağır geldi. dvd nni çok çok temiz olması gerekebiliyor düzgünce okuması için.

son olarak ta ısınma olmuyor değil,rahatsız edecek kadar yada bilgisayara zarar verecek kadar değil ama sony de ısınma olmaz diye düşünme,

sonuçta su soğutmalı bir bilg değil,mutlaka fan sesi ve fandan çıkan ısı olucak. şunada değinmeden geçemeyeceğim,şarj girişinden biraz korkuyorum.

şu anda bile hafif boşluk var gibi,umarım ileride temassızlık gibi bi sorun yaşamam. yada Allah korusun diyelim ayağımız kabloya falan takılıp

umarım zarar vermem. bunlar ı maddelendirdiğime bakma,samimiyetle yazıyorum. gerçekten zevk alarak kullandığım bir bilgisayar

tavsiye ederim...

quote:

• Bu Fw modellerin recovery cdsi oluşturma bir problemmi.
    quote:

dostum hayırlı olsun.forumdaki konulara göz attım ve gözüm bozuldu maşallah hızlı bi paylaşım oluyor.benim ilk notebookum olduğu için bi kıyaslama yapamıyorum gürültü olayı ısınma olayı felan.ama gördüğüm kadarıyla daha önce bi arkadaşda söylemiş usb girişlerinin olduğu yerde özellikle sessiz ortamda sürekli bi fan sesi var.sendede varmı (diğer tüm arkadaşlara da soruyorum çünkü bu genel bi sorun gibi geldi bana)yada daha doğrusu rahatsız edici seviyedemi?ısınma sorunu yok.ölü pixel yok.
    önceki masa üstünün yanına bırakıp bi 5 dk kullandıktan sonra masaüstü pc ye baktım bide ne göreyim renkli tv den siyahbeyaz tv ye bakar gibi oldum.daha önce 4 sene seni nasıl kullanmışım dedim kendi kendime.resimleri kısa zamanda paylaşacagım.yani görüntü güzel ama 1600-900 çözünürlükte simgeler yazılar küçük alışmaya çalışıyorum bakalım.sen hangi çözünürlükte kullanıyorsun.
    ben alırkan ist.bilş.deki ürün tanıtımında blutooth özelliğinin yanında yıldız vardı bende yok biliyordum ama görüyorum ki varmış bu beni çok mutlu etti.
    recovery dvd leri oluşturmada sorun yaşıyorum şu an ona uğraşıyorum.bi arkadaş daha aynısını söylemiş.yeni philips marka dvd+r aldım ama kabul etmiyor yeni dvd istiyor.bende dvd+rw denedim oldu ama buda şuanda birinci dvd bitti 2.yi tak diyor ama içindeki dvd çıkmıyor.sağ tık çıkart diyorum çıkartırken hata oldu diyor ve dvd yi geri vermiyor namussuz.onu çöziyimde geri dönecem.

Burada arkadaşta bahsetmiş.Ben hiç bir dvdye yazdıramadım.Ama normal çekim yapabiliyor.

• arkadaslar istanbul bilişimden win7 alıp yükleyen varmı aramızda?win7 internetten nasıl nerden yükleniyor.Yardımcı olursanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.