Şimdi Ara

VAG Grubu yani Volkswagen Tasarımları. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CC ve scirocconun tasarimi gercekten vw'ye gore ust duzey kaliyor. digerlerini kotulemiyorum ama bu ikisinin tasarimi one cikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

konuya bak otur çay demle

Her konu'yu baltalıyorsun güzel kardeşim.
    ne var yani fikir belirtmek suç mu ?
    benle ortak fikirde olanlarda var.
    bana kalırsa senin kullandıgın marka, çok tutuluyor ama tasarım ile alakası yok.
    sırf ekonomik ve dayanıklıkla alakası.
    göze hoş gelen tasarımlar degil yani toyotanın tasarımları.
    ama sen diyorsunki, ben aracın tasarımına bakmam, benim için iç dizayn,motor,konfor önemlidir.
    o zaman eyvallah derim.

iyide benim toyota kullandığımı nereden biliyorsun , nickim avensis42 olduğu için mi böyle bir kanıya vardın ben toyota daha iyi falan fıstık dedimmi sadece çay demle dedim.. belki benim aracım vectra :)

ben konuya bak çay demle derken ters görüş belirttim mi, bu konuya çay demlenip içilir..

Hocam o zaman kusura bakmayın, bu aralar forum böyle.
    E doğal olarak, profilinizde toyota yazıyor.
    Normal olmaz mı böyle birşey ?
    Ben ise Toyota hakkında kötü birşey demedim zaten, Bir vw konusu olunca neden böyle oluyor ben anlamıyorum.
    Sonuçta güzel araçlar.
    kusura bakmayın hocam tekrar. :)

estağfurullah,

vw konusu açılınca niye böyle oluyor demişsiniz, çünkü çok abartılıyor, benim yaşım 30 , yıllardır ticaretle uğraşırım, alıp sattmadığım model kalmadı desem yeridir..

mercedesinden vw sine, bmwsinden roverine, toyotasından opeline,nissanından renault'una..
    vw nin envayi çeşidini aldım sattım , polosu borası golfü passatı , abartılıdığı gibi değil sıradan bir araba işte diğerlerinden pek bir farkı yok ...
    ben şimdi vw şöyle kötü desem millet üstüme çullanır, ee arkadaş ben bu vw markasını aldım sattım hemde neredeyse tüm modellerini benden iyimi bilecen, ama yok illa sağın solun forumun tvnin söylediği , ergen arkadaşların aklında kaldığı için benim söylediklerim yanlış onların söylediği doğru...

bu yüzden bu tip konuları baltalama demeyimde otur çay demle şeklinde karıştırıyorum :)

ben tipe şekle şemale asla önem vermedim yakıta da önem vermedim sadece o an ne denk gelir onu satın alırım, binerim kullanırım sıkılınca değiştiririm, şu anda auris vectra ve clio araçlarım var belli olmaz satar tiguan alabilirim veya başka birşey ...

o yüzden tasarımmış konformuş falanmış filanmış fazla takılmayın hepsi gavur malı hepsi aynı...

mesela yukarıda mercedesinden bmw sine diye yazmam gerekirken mercedesinden vw sine diye yazdım , bunun için bile bu forumda gürültü kopabilir.. sebebi mercedesle vw yan yana gelemez falan filan :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 18 Mayıs 2013; 18:32:50 >

• Vw tasarım anlayışı bundan ibarettir;

VAG Grubu yani Volkswagen Tasarımları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Vw tasarım anlayışı bundan ibarettir;

+1
  • quote:

• Tam da anlatmak istediğim
  • quote:

Hahaha cok iyi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bak bu çok iyi

• En iyi tasarımları Beetle ve CC bana göre Beetle'a aşık oldum diyebilirim (eşim duymasın) bir gün benim olmasını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 19 Mayıs 2013; 10:11:42 >
  • Beetle bir kenara koyalım. Benim araba ile çok haşır neşir olmayıp jetta ile passatı ayıramayan tanıdıklarım oldu. Birbirine çok benzeyen araçlar.
  • quote:

çok doğru tespit. tasarım fakiri vw

• Vw benim tasarımı ile ilgimi çekemiyor.Nasıl desem mesela akşam gördüğüm bir CC nin arka farı çok hoşuma gider.Bi-Xenon farlı olan vw grubu araçlar da aynı şekilde.Tasarımı değil de az buçuk bir albenisi oluyor o yüzden satıyor bence.
  • Tasarım görecelidir her zaman. Ama Vw tasarımdan ziyade, önceliği ergonomi, konfor ve sürüş kalitesine veriyor. Tasarım daha sonra geliyor. Ama tasarımda da kullandıkları kendilerine has bir dil var, '' Timeless design '' Yani seneler geçsede tasarımı kolay kolay eskimeyen bir tasarım anlayışına sahip. Şuan hala Passat B6 ve Golf 4' ü beğenenler var. Golf 7' de bu tasarım anlayışıyla yola çıktı. Vw' nin şöylede bir avantajı var. Bütün araçları lazer teknolojili üretiliyor. Bugün 90-100 bin TL' ye satılan A Class - CLA gibi araçlar bile lazer teknolojili üretilmiyor. Bu da aracın yıllar sonra bile diri olmasını sağlıyor. Metal yorgunluğunu en aza indirgiyor.
  • Buradakilerin çoğunun yaşının genç olduğunu veya spor görünüşlü modeller sevdiğinden olsa gerek VW'nin tasarımına laf atılıyor. VW'nin çizgisi hep belliydi ve tasarım olarak bence gayet güzel modeller çıkıyor.

Allah aşkına diğer markaların kokpit tasarımı birbirinden çok farklı sanki.

Volkswagen'le dalga geçiliyor; ama arada Transit sürüyorum, Focus II ile aynı göstergesi de radyo kısmı da kolları da far şalteri kısmı da.

O yüzden bu boş muhabbeti geçin artık.
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Tasarım görecelidir her zaman. Ama Vw tasarımdan ziyade, önceliği ergonomi, konfor ve sürüş kalitesine veriyor. Tasarım daha sonra geliyor. Ama tasarımda da kullandıkları kendilerine has bir dil var, '' Timeless design '' Yani seneler geçsede tasarımı kolay kolay eskimeyen bir tasarım anlayışına sahip. Şuan hala Passat B6 ve Golf 4' ü beğenenler var. Golf 7' de bu tasarım anlayışıyla yola çıktı. Vw' nin şöylede bir avantajı var. Bütün araçları lazer teknolojili üretiliyor. Bugün 90-100 bin TL' ye satılan A Class - CLA gibi araçlar bile lazer teknolojili üretilmiyor. Bu da aracın yıllar sonra bile diri olmasını sağlıyor. Metal yorgunluğunu en aza indirgiyor.

Baydı artık senin şu reklamların.

Sinirlerimi acayip derecede zıplatıyorsun.

• iç tasarımları transporterden passata kadar aynı.
  • quote:

• quote:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

Hayır tipi de güzel değil ki

Beetle,CC,Touareg...Gerisi basmakalıp.

Aaa Beetle çok güzel be hocam.

Yoldan geçerken gördüğümde iç geçiriyorum vallahi. Alacağım tek vosvagen aracı Beetle dir benim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.