Şimdi Ara

Vac Ban hakkında biraz acil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yöneticiler konu başlığına olumsuz bakabilirler ama gerçekten acil :)
    over watch yedim ama hemen hileci diye atlamayın
    sevgili dostlar. aslen suprem leveli oyuncusuyum yanlız bi süre önce hesabım çalındı bende bi arkadaştan hesabını aldım uzun süreoynamamıştım silverdan ufak ufak cıkarım dedim. oynayan arkadaşlar bilir bi süprem silveri nasıl harcar kesinlikle smurf deil mecburiyetten silver başladım. neyse işte ben her oyunda min 3reportyiodm ama gerçekten hile kullanmadım. neyse overdan yedim velhassıl. valve nova 1 150 galibiyet herkeze o şansı vermiş. oyun bilmiyenlere denk gelmişim. demoları gerçekten anlayabilicek biri izlese anlar herhangibir hile kullanmadığımı. bu konuda yapabiliceğim bişey varmı :D
    varsa bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar :)

herneyseasıl bu konu değil yeni hesap açtım telefon numaramı ve mailimi bu hesaba aktarıp o hesaba başka numra mail aktarmam nsıl olcakk sonra yeni hesabım ban yermi

saygılar

• Novada 60-70 vurmuşluğum var + 15 civarı hesabım var + bir sürü arkadaşımın hesabını aldım oynadım + sırf bıçak-tazer videosu çeken arkadaşlarım var. Hiç ow ban yemedik!. Hile kullanma bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKCROSSHAIR

Novada 60-70 vurmuşluğum var + 15 civarı hesabım var + bir sürü arkadaşımın hesabını aldım oynadım + sırf bıçak-tazer videosu çeken arkadaşlarım var. Hiç ow ban yemedik!. Hile kullanma bir daha

dostum yanlış anlama ama beni eleştir diye konu açmadımm diorm ki valve 13 14 yaşındaki çocuklara izletmek yerine kendi izleyebilse bunun için yapabilceğim bişey yok mu diorm. sen gelmiş hile kullanma dion
  • quote:

Orijinalden alıntı: So Random

quote:

Novada 60-70 vurmuşluğum var + 15 civarı hesabım var + bir sürü arkadaşımın hesabını aldım oynadım + sırf bıçak-tazer videosu çeken arkadaşlarım var. Hiç ow ban yemedik!. Hile kullanma bir daha

dostum yanlış anlama ama beni eleştir diye konu açmadımm diorm ki valve 13 14 yaşındaki çocuklara izletmek yerine kendi izleyebilse bunun için yapabilceğim bişey yok mu diorm. sen gelmiş hile kullanma dion

Ya dostum sen bizi keriz mi sandın ya?. Açma hile ban yemezsin.

• sanmıyodum ama sanmam gerekmiş haklısın. diyorumki bak iyi oku anla dostum tamam...

diyorumkiiiii . şu ban yediğim demoyu gerçekten anlayan insanlara izletebilmesi için valveye nasıl başvurabilirim . BE Nİ AN LA YA Bİ Lİ YO MU SU NUZ - BA YIM

kusura bakma ama bitarafıma güvenmesem böyle bişey istemem istesem elime ne geçicek uyanık arkadaşım bir sonraki yorumunu düşünerek yazmanı rica edicem.
  • So Random kullanıcısına yanıt
    Hile kullanmissin cunku OW rastgele insanlara izletmiyo. OW demolarini izleyen herkes + ve - puan aliyo dogru yapip yanlis yapmaya gore. Cok - puan alan kisiler izlese bile illaki + puan alanlarda izliyo demonu. Bu + puan alanlarda hile kullandigini anlamistir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHyp3r

Hile kullanmissin cunku OW rastgele insanlara izletmiyo. OW demolarini izleyen herkes + ve - puan aliyo dogru yapip yanlis yapmaya gore. Cok - puan alan kisiler izlese bile illaki + puan alanlarda izliyo demonu. Bu + puan alanlarda hile kullandigini anlamistir.

dostum bilmeden cevap yazmayın lütfen buna defalarca şahit oldum takımımdaki arkdaşım hiç bi sebep yokken ow yedi scream xantares bu iki adamı bilmem tanırmısın turnuvalarda oynuyolar bu adamlar bile turnuva hazırlıkta over yedi şaka gibi :D adamın tüm sistemi valve tarafından kontrol ediliyo ama over bunlara kafasına göre ban atıyo valve sorgulatmıyo bunlar kim die direk basıyo banı haksız yere. yani kalkıp bana - + dme izleyenler cocuk hayatlarında novadan üst rütbe görmemişler sen hiç globalın ower oylaması yaptığını gördünmü :D ben oncekihesabımla supreme kadar cıktım. yani benm gibi adamı tutup novalara izletirsen hile der tabi hepside beni valve izlesin istiyorm sacma sapan yorumlar yapıyonuz ciddiyim mantıklı düşünün valve şuana kadar binlerce yanlış overı VACBAN'DAN cıkartıyo 2 yıl geçtikten sonra benm envanterim 500 liralık çöp oldu sen hala hile diyosun

• En az 20 hesap kastım bir kere ow yemedim.Bu işleriniz kabak tadı vermeye başladı. Hile kullanmayan adam hiçbir türlü BANLANMAZ ama vallahi siz nasıl bi yapıya sahipsiniz ben çözemedim bi türlü amaaaaaa işin en güzel yeri
    beter olun please

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smnytmglu -- 30 Temmuz 2016; 6:20:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @So Random Kusura bakmayın ama hiç mi hiç inandırıcı gelmedi bana da. Silver 1 den 5-6 tane hesabı her maç ena az 30-40 üzeri vurup çok az ölerek hesapları yükselttim. Ve bunların üzerinden epey de zaman geçti. Hiç bir şekilde ban söz konusu bile olmadı. Neden? - Çünkü hile yok,bir şey yok temiz oyun. Temiz adam ban yemez. En azından bana çok denk gelmedi. Senini zaten asıl konunun ban yemen değil belli ki, çünkü zaten sen hileden ban yediğini biliyorsun ve senin asıl sorun oradaki telefon numaranı kaldırıp yeni açacağın hesaba nasıl kayıt edeceğin sorusu belli ki. Ayarlı bir kurcala, önce hileden ban yiyen hesaptaki maili ve telefon numarasını değiştir ve değiştirdiğin telefona gelen kodu onayla. Önce bu ban yiyen hesaba başka numara ve mail tanımla yani. Daha sonra yeni açacağın hesaba da diğer numara ve maili tekrar tanımlarsın. Oluyor ise.

Edit : Ekstra olarak, profilde bugün ve ya yarın VAC Ban diye de yazacak senin zaten merak etme. Sadece Ow yemedin yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 30 Temmuz 2016; 7:39:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• birader herkese bilmeden konuşma diyorsun da ow yiyenin banını açılmadığını bilmiyor musun? açılan ow banlar ise anca pro takım oyuncularının. uslüptan belli zaten. forumda zorlamanın manası yok. alacağın cevaplar belli uğraşmayın yani bu kadar. madem arkadaşının hesabı ban yedi ya yeni hesap hediye et ya da kendi hesabını ver. burada sana en fazla ticket aç derler
  • So Random kullanıcısına yanıt
    Scream degilsen hile kullanmadan OW bani yemen mumkun degil. Bi daha ki sefere hile kullanma.
  • hangi maç olduğu belli değil mi ban yediğin maçın? demosunu at izlesin insanlar burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

@So Random Kusura bakmayın ama hiç mi hiç inandırıcı gelmedi bana da. Silver 1 den 5-6 tane hesabı her maç ena az 30-40 üzeri vurup çok az ölerek hesapları yükselttim. Ve bunların üzerinden epey de zaman geçti. Hiç bir şekilde ban söz konusu bile olmadı. Neden? - Çünkü hile yok,bir şey yok temiz oyun. Temiz adam ban yemez. En azından bana çok denk gelmedi. Senini zaten asıl konunun ban yemen değil belli ki, çünkü zaten sen hileden ban yediğini biliyorsun ve senin asıl sorun oradaki telefon numaranı kaldırıp yeni açacağın hesaba nasıl kayıt edeceğin sorusu belli ki. Ayarlı bir kurcala, önce hileden ban yiyen hesaptaki maili ve telefon numarasını değiştir ve değiştirdiğin telefona gelen kodu onayla. Önce bu ban yiyen hesaba başka numara ve mail tanımla yani. Daha sonra yeni açacağın hesaba da diğer numara ve maili tekrar tanımlarsın. Oluyor ise.

Edit : Ekstra olarak, profilde bugün ve ya yarın VAC Ban diye de yazacak senin zaten merak etme. Sadece Ow yemedin yani :)

İyi yakalamışsın. Adamın derdi yediği ban değil zatenyeni hesap açıp telefonunu kullanmak istiyor. Eğer hile açtıysada yeni hesabındada açıp devam edecek. Olay bu

• QuelTaLas kullanıcısına yanıt
    Hocam ona rağmen yardımcı olmaya çalışan bir cevap atmışım adama işte insanlık :)
    Yeni hesabında açar, açmaz yapacağı her türlü kötülük kendisine. Senin, benim, onun, bunun oyununu mahveder ayrı konu lâkin mahvettiği en önemli şey kendisindeki dürüstlüktür.

• quote:

Orijinalden alıntı: So Random

quote:

La siz kimsinizde ow tan temizken ban yiyecek kadar iyi olacaksınız? Hayatında global bile olmamışsın ow ban diyon, biride çıksın desin bir kere ben hile kullandım şu maçta falan diye dişimi kıracam...

• özet: prime lı hesapta hile açtım ban yedim,telefon numaramı nasıl başka hesaba da eklerim.
  • demo atta bakak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bugüne kadar ow ban yiyip te hile kullanan görmedim zati. hepsi yanlışlıkla hepsi :D
  • Klasik her OW yiyen heçkırdır muhabbetine hoşgeldiniz..Eğer aşırı şekilde one tap atacak şekilde oynarsanız OW yeme ihtimaliniz yüksek olabiliyor.Bu ow yiyen arkadaş son maçların demosunu atsın..Gerçi ban kalkmayacak sonuçta.Eğer hile olsanız bile açık şekilde belli etmiyorsanız kendinizi OW yeme ihtimaliniz düşük olur ama suçsuz yere ow yiyenlerde var..Kimse yok diyemez..Şuraya atılan demolarda millet az mı birbirine girdi hile ya da değildir diye..OW videosu açıp sonra tuvalete gidip gelerek direk hile diyen bir sürü adam var..OW sistemini hiçbir zaman sağlıklı bulmadım.Çünkü son onayı valvenin vermesi lazım burada.Yani owden hile sonucu çıkan demolar için valvenin kendince atadığı bir ekip son kararı vermeli..Şunuda belirtim.OW yiyenlerin %98-99 u hiledir.Ama geri kalan %1-2 lik kesim ne olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 30 Temmuz 2016; 20:13:20 >
  • Mr. Wayne kullanıcısına yanıt
    Hocam, eğer ow ban yiyen bir steam profilinde 2-3 gün içerisinde Stamdeki level kısmının hemen sağ altında Vac ban diye görebiliyorsanız merak etmeyin Valve de incelemiş demektir :) En son zaten Valve kendisi izliyor.

* Ekstra; adamalr buraya gelip daha önce hile açmadığı ve ya hilesi olmadığı maçların demosunu atıyorlar ondan sonra tartışma çıakr tabi. Erkeklerse hile çatıkları maçların demolarını atacaklar. Ve ya yukarıda bazı arkadaşların dediği gibi zaten hiç kimse haklı yere yemiyor banı değil mi her ban yiyen suçsuz zaten, tabi canım suçsuzdur kesin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 31 Temmuz 2016; 7:00:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.