Şimdi Ara

V9 ARAMA PORTALINDAN KURTLAMIYORUM..!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • v9 nasıl geldi bilmiyorum internet exp. chormede düzeltemiyorum şeçeneklerde anasayfam google ama acılınca v9 acılıyo napmam gerek

• denetim masası/ program ekle kaldır dan v9 u sil
  • selamlar,
    nereye yazacağımı bilemedim.yanlış yere yazıyorsam affedin lütfen.yeni konu açmaya da yetkim yokmuş sanırım.
    benim basit bir teknik sorum olacaktı google ile ilgili.
    google videolara girildiğinde şöyle bir arama yapalım diyelim ''xyz abc'', sonuç çıkmıyor yani tırnak işareti olmadan yapılan arama sonucları diye gösteriyor. onlarda tek tek yani xyz ve ya abc şeklinde sonuçlar.o halde şunu diyebilir miyiz? ''xyz abc'' diye isim verilmiş ve googleda indekslenmiş bir video bulunmamakta.

cevaplayan olursa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: molilene

selamlar,
    nereye yazacağımı bilemedim.yanlış yere yazıyorsam affedin lütfen.yeni konu açmaya da yetkim yokmuş sanırım.
    benim basit bir teknik sorum olacaktı google ile ilgili.
    google videolara girildiğinde şöyle bir arama yapalım diyelim ''xyz abc'', sonuç çıkmıyor yani tırnak işareti olmadan yapılan arama sonucları diye gösteriyor. onlarda tek tek yani xyz ve ya abc şeklinde sonuçlar.o halde şunu diyebilir miyiz? ''xyz abc'' diye isim verilmiş ve googleda indekslenmiş bir video bulunmamakta.

cevaplayan olursa çok sevinirim.

Foxit readeri kurduktan sonra bu hale gelmiştir. Onun için bu programı bilgisayarından kaldırması halinde v9 da gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-ops-28

v9 nasıl geldi bilmiyorum internet exp. chormede düzeltemiyorum şeçeneklerde anasayfam google ama acılınca v9 acılıyo napmam gerek

program kurarken next next diye direk kurduysan çünkü bazı programlarda v9 ana sayfam olsun tiki vardır onu kaldırarak yüklemen lazımdı program ekle veya kaldırdan sil sonra başlat/çalıştırdan regedit yaz v9 diye arattır bulunan dosyaları sil
  • Programı kurarken hızlı hızlı kurayım diyorsunuz. Sonra böyle istemediğiniz şeyleri de kuruyorsunuz. Genelde Program ekle ve ya kaldır bölümünde bulunuyor v9. Oradan kaldırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDERGROUND RAP

quote:

Orijinalden alıntı: black-ops-28

v9 nasıl geldi bilmiyorum internet exp. chormede düzeltemiyorum şeçeneklerde anasayfam google ama acılınca v9 acılıyo napmam gerek

program kurarken next next diye direk kurduysan çünkü bazı programlarda v9 ana sayfam olsun tiki vardır onu kaldırarak yüklemen lazımdı program ekle veya kaldırdan sil sonra başlat/çalıştırdan regedit yaz v9 diye arattır bulunan dosyaları sil

evet ayrıca msconfig den de duzeltilebilir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.