Şimdi Ara

V17 NITRO Bıktırdı artık bıktırdı lütfen cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, merhaba geçen sene amcam hediye etti bu bilgisayarı bana. Acer vn7-791g black edition. Birde takasa girecektim yeni yakın, iyi ki nasip olmadı o insanı nasıl çıldırtırdı kim bilir.

Arkadaşlar, 1 aydır çözemediğim problemim var.

Problem: Bilgisayar ilk açılışta fanı 15 dk boyunca %100 çalışıyor, sonra susuyor ve performansı aşırı ama aşırı düşüyor, oyunlarda kasıyor, şuan bunları yazarken bile kasıyor.

Denenen durumlar;
    1-Format
    2-Temiz Driver Kurulumu
    3-Hard format
    4-Bad Sector 0.

Fan %100 çalışırken işlemci kullanımı %1-2 hdd kullanımı da %10.

Bunları komple denedim çözemedim, internette de çözüm bulamadım, ne olur yardım edin, cs go da 1366*768p de 200 fps veren alet 20 fps veriyor, 2-3 saat sonra bir düzeliyor 200 fps ye. Fan yeniden %100 hızla 5 dk çalışıyor, sonra performansı yine çok kötü oluyor ne olur yardım edin bıktım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathrose6 -- 21 Haziran 2017; 2:23:48 >

• garantisi var iken servise gönderin
  • bios güncellemesine baktınız mı hocam? belki çare olabilir.

onu da yaptıysanız arkadaşın da dediği gibi servise göndermek en iyi çare olacak gibi.
  • servise yollayıp termal macun ve fan temizliği yaptırmanız gerek ; ücret almayacaklardır.
  • Hocam v17 lerde kronik sorun bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzyCreek -- 23 Haziran 2017; 10:56:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sorunu yabancı forumları okuyarak hallettim isteyen özel mesaj atsın yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.