Şimdi Ara

uzunların kullanımı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kullanımı Seyir Halindeyken biraz zor oluyor ilk önce uzunları yakmanız şart sonrasında resimdeki düğmeyi ON konumuna getiriyorsunuz açılıyor. Kapatırkende uzunları kapatınca yukardaki ışıklarda otomatikmen kapanıyor

uzunların kullanımı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

quote:

Orijinalden alıntı: tunasanli

Karşıdan biri geliyor (cadde lambası yansın yanmasın) benim geldiğimi de görüyor ve uzunları ısrarla kapatmıyor dana. Yakarım ben de uzunlarımı gözünün içine. Kapatmadı mı, aynı hizadayken korna ve orta parmak kombinasyonuyla selamımı veririm kendisine...

Arkadan biri geliyor, yol virajdan düzlüğe çıkıyor ama hayvan beni görmesine rağmen uzunlarını kapatmıyor; sinyal verip sağ şeride geçerek yavaşlar, o geçince takılırım arkasına yakarım uzunlarımı. Hızını mı artırdı kurtulmak için; ayrılmam peşinden, aydınlatırım arabasının içini, sonra yanına geçip sağlam bi uzun kornayla hoplattıktan sonra basar giderim.

bunun seninle kişisel olarak bir alakası yok.

sorunun kaynağı beyinsel yetersizlik ve üstüne saygısızlık bencillik eklenince bu ve bunun gibi binlerce örneği trafikte yaşanmaktadır.Sorunun kaynağı zihinsel yetersizliktir başka izahı yok.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 20 Temmuz 2011; 13:48:09 >

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cottonmurat -- 3 Ocak 2016; 18:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cottonmurat

Sunrooftan çıkın da bazukayla ateş de edin bari. Belki adamın far ayarı bozuktur. Onu uzun far zannedip gidip adamın tamponunda korna kıyamet takılırsan o iş ya hastanede biter ya karakolda. Uzun yaşamak için trafikte hata görsem de anlayışlı ve olumlu davranıyorum. Size de tavsiye ederim.

Farının ayarının bozuk olması onu ilgilendirir beni değil, çekecek en yakın petrole ayarlayacak farlarını, far ayarının bozuk olması tepki göstermemek için geçerli bir sebep değil bence, zaten bu tepki sadece uzun farlı olanlara değil, farı ayarsız olanlara, çakma xenon farlarla gezenlere de aynı oranda gösteriliyor
  • İnsanlıktan nasibini almamış cahillere ne yaparsın ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cottonmurat

Sunrooftan çıkın da bazukayla ateş de edin bari. Belki adamın far ayarı bozuktur. Onu uzun far zannedip gidip adamın tamponunda korna kıyamet takılırsan o iş ya hastanede biter ya karakolda. Uzun yaşamak için trafikte hata görsem de anlayışlı ve olumlu davranıyorum. Size de tavsiye ederim.

Fena fikir degil aslinda. Araca kule (bildigimiz kule degil) takip makinali tufek monte edilebilir. Ruhsata isli...
    Emniyetten bu konuda anlayis bekliyoruz.

(saka oldugunu belirteyim de yanlis anlasilmasin, bu aralar cok sazan var buralarda...)

Far ayari benim sorunum degil, gitsin yaptirsin, yoksa 3 kurustan kacarken benim uzunlara yakalanir.

Bir de tek fari patladigi icin "esit olsun diye"?!? uzunla gezenler var!

Gider yenisini benzinlikten alir takarsin. "ay elektrik carpar" seklinde anlamsiz ve korkak bir dusunceye sahipsen benzinciden yardim istersin halleder. Denk gelirsek seve seve yardim ederim. Yok ama parana kiyamayip yenisini almiyorsan arkana gecer yakarim uzunlarimi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunasanli -- 19 Temmuz 2011; 22:42:21 >

• bir- iki selektör yapıyorum.
    anlamazsa, birbirimizi geçinceye kadar uzunlaşıyoruz, e benim hizamı geçtikten sonra ben tekrar kısalarıma dönüyorum.
    ne yaparsak yapalım, uzatmamak lazım,
    münakaşa ve kavgaya dönemsine müsade etmemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnkownArtist

Kullanımı Seyir Halindeyken biraz zor oluyor ilk önce uzunları yakmanız şart sonrasında resimdeki düğmeyi ON konumuna getiriyorsunuz açılıyor. Kapatırkende uzunları kapatınca yukardaki ışıklarda otomatikmen kapanıyor

uzunların kullanımı...

o buton "ON" konumunda iken selektör yaptığınızda ya da uzun huzmeli farları yaktığınızda üsttekiler de yanıyor mu acaba

• sürekli uzunlarla dolaştırım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.