Şimdi Ara

Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm (974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.041
Cevap
601
Favori
970.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunlar da sepetimdeki yatırım araçları:

1-Altın

2-Eurobond

3-BİST

4-NYSE

5-Fon

6-ETF

7-Gayrimenkul

Sepetim nispeten dengeli iken bu yıl CDS lerin düşmesi sebebi ile fırsat bu fırsat deyip Eurobond' ları bozup bir miktar da kredi ekleyip gayrimenkul aldım. Bu sayfadaki bir çoğunuzun aksine portföy büyüklüğü benim için bir şey ifade etmiyor. Benim için önemli olan nakit akışı. Yukarıda yazılan THYAO hissesini 9 lirayken çok ucuz olduğunu bilmeme rağmen sırf temettü vermediği için almadım.

Bir de unutmadan:

Daha yeni başlıyoruz !

• ATH = All Time High

Maşallah güzel bir gün başlangıcı Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm 

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Nisan ayında ciddi kazanc olan bir grup var o da KOC grubu hisseleri. Bu hisselerde olanlar güzel kazandı...

• Dahayenibaşlıyoruz D kullanıcısına yanıt

Sİze bir de güzel afilli bir twitter hesabı yakışır...

• Merhabalar IPEKE ve CIMSA şirketlerini hakkında yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla yorumlayacak var mı? Uzun vadede düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DeathLess_55 D kullanıcısına yanıt

Neden ipeke ve neden cimsa o kadar alternatifleri varken?

• 212444 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlarla konuşurken adları geçti , bende Enerjisa var yeterli midir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mehham M kullanıcısına yanıt

Allah yardımcın olsun ben amorti noktasında vedalaştım. Manevi olarak mutluyum

• 9 aydır yavaş yavaş alım yaptığım ismende nihayet kara geçebildim. Reelde hala zarardayım.

• Temettülerin erken yatma olayından dolayı hisseleri midastan almak istiyorum. Benim vadem 15-20 yıl sonrası. Bu vade için aracı kurumdan almak mantıklı olur mu sizce? Biraz çekincelerim var banka daha güvenli gibi geliyor

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt

15-20 yıl vade koyup, 1 haftanın hesabını yapmamalısınız.

içine sineni yapın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünde de roket simgesi yok mu konuda hisseler fişek.

• Arondir kullanıcısına yanıt
    Benim portföy enerji ağırlıklı. Enerjiler için güzel bir gün ama roketleri yaz sonuna saklıyorum. Geçen yıl beklentimin çok üstünde bir yükseliş gelmişti. Bu yıl hedef fiyatlarıma gelseler bana fazlasıyla yeter:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fonlara kaçma sitemimi duydular bugün yeşillendirdiler hisselerimi inşallah yarın geri basmazlar.

• DeathLess_55 D kullanıcısına yanıt

Araştırmadan hisse almayın. en basit bir ayakkabıyı bile alırken dükkan dışında 3-5farklı siteden fiyat araştırması yapılıyorken borsaya yatırılan paralarda bu kadar araştırmasız hareket edilmesi garibime gidiyor..

Sorunuza cevap vermek gerekirse takip ettiğim ve listemde olan firmalar değil malesef...

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm
  • Etimle, kemiğimle nefret ettim şu borsadan. Çıldırmalık yav.

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt

paranızı siz yönetmeyin işi profesyonellere emanet edin. yani fonlara bırakın bu işi eğer kazanamıyorsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 2 Mayıs 2024; 19:20:9 >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt

hocam sizin fikriniz çok çabuk değişiyor.

• bu fonlarda gün içi oynama yok sanırım. mesela aldğım fon -0.15 azalmış halbuki tüm paylar artmıştı.

• 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.