Şimdi Ara

Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm (1015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bernoulli Denklemi , Bernoulli Denklemi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.315
Cevap
603
Favori
983.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiki aklım olsa borsaya hiç bulasmazdim aylık mevduat alır %4/5 arasında keyfime bakardım tavsiyem bilmediğiniz sularda yuzmeyiniz kağıtların çoğu içerde bırakıyor zamana yazık
  • Yrs123 Y kullanıcısına yanıt

şimdiki aklım ilk işe girdiğimde yani 2006 da olsaydı maaşının %20 si ile her ay borsadan hisseler veya fonlar alırdım ve 18 senede iyi bir servet sahibi olurdum.

• Alark fena gümlemiş

Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm
  • Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm

• SAYAS tan ağlayanlar vardı bakın ne güzel bilanço gelmiş

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

ortakların sattığı kadar varmış Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm 

• ALFAS Yatırımcılarına süpriz yapmış Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm 

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Güneş paneli sektöründe Çin etkisini düşününce pek te sürpriz değil aslında. CW Enerji paylarımı tamamen satıp Alfas paylarımı epey azaltmıştım. Gelen miktarı Sayas ve Yeotek'e dağıttım. Verilmiş sadakam varmış:)
  • msty85 kullanıcısına yanıt

sorunun kaynağı Çin etkisi değil. köfteci dükkanı açar gibi herkes panel üretim işine girmiş. 80 tane panel üreten şirket varmış Türkiyede ve bu son 2 yılda olmuş.

• oğlum oradan 2 tavan gönder bakiyim Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 14 Haziran 2024; 21:50:7 >

• .Eray. kullanıcısına yanıt

ben de 207 lot smrtg hissesi varmış Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm 

baydöner de ilk halka arz olduğununda millet dalga geçmişti bizim mahalledeki tavuk dönerci de halka arz olmaz istiyor falan deyikleri yapılıyordu.

ülkemizde et fiyatları çok yükselse de bay döner karlılığını korumaya devam ediyor

• O eski halimden eser yok şimdi

Izdırap içinde yorgunum şimdi

Tutun kollarımdan düşerim şimdi

Önce Çin'deki arz fazlası sebebiyle panel fiyatları düştü. Şimdi de aynı durum bizde yaşanıyor. 80 firma var ise bunlardan 5-10 tanesi ayakta kalacak. Daha sonra sektör tekrar canlanır. Yerli hücre üretimi yapanlar veya yapacak olanlar bir adım önde. Diğerlerinin işi zor...
  • 207 fk ile halka arza onay veren spk sen ne yapmak istiyorsun bizi mi soyduracan Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğüm 

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

şimdiki aklım ilk işe girdiğimde yani 2006 da olsaydı maaşının %20 si ile her ay borsadan hisseler veya fonlar alırdım ve 18 senede iyi bir servet sahibi olurdum.

işin garibi o süre zarfında duygusal siyaset hüküm sürdü ve sürüyor. Para kazanıyor oluşumuz başka şeyleri kaybetmeyeceğimiz anlamına gelmiyor

• Hayırlı bayramlar arkadaşlar.

Ben baydöneri kaçırmıştım. Müşterisi olduğum banka da ilk gün 30 dakika içinde hisseler bitmişti. İlk gün 9:30 da Hisse almak için girdiğimde ne halka arz kısmında nede hisse al sat kısmında hissesi yoktu.
  • herkese iyi bayramlar arkadaşlar

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

hocam halka arzda ilk 30 dakikada hisse bitme diye bir şey olmaz. belirlenen süre içinde halka arza katılan yani aracılık eden kurumlardan başvurabilirsin. başka bir teknik sorun olmadıysa senin kullandığın banka o halka arzda yer almadığı için görememişsindir.

herkese iyi bayramlar.

• Fon mu alsam? kendim mi yatırım yapsam? Işık beyin son yorumundan sonra ( bu yoruma kesinlikle katılmıyorum ) kendimi fonlarla kıyasladım ve çıkan sonuç incelemek isteyen arkadaşlara fikir olması amacıyla :

Uzun Vadeli Borsa Yatırımı Günlüğümx (formerly twitter)
    Özgürlüğe Yatırım (@ozgurlugeyatirm) on X
    https://x.com/ozgurlugeyatirm/status/1802768793124360379
  • 
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.