Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

quote:

Orijinalden alıntı: akinzet

Herkese iyi okumalar (:

elektrik süpürgesi alacak olanlara tavsiyem toz torbalı almayın. toz torbalı elektrik süpürgeleri elektrik süpürgesinin işlevlerini yerine getirmediği için elektrik süpürgesi sayılmadığı gibi sağlığınıza da zararlı. erkekler size sesleniyorum biricik eşlerimizi evimizi sağlıklı bi alana çevirmeye çalışırken erken yaşta astım ve alerjik hastası yapmayın (:

tavsiyem sulu sistemdir. ama sulu sistemi alırken devir çok önemlidir devrine bakın makinanın. 20000 devirden aşağısını almayın yoksa paranızı çöpe atarsınız (: sakıp ağa bile bi kuruşunu çöpe atmamış siz ondan zengin değilsiniz dimi (:

elektrik süpürgesi alcaksanız ve sağlığınız önemliyse mesaj atın gerekli bilgilendirmeyi yaparım size. bugünlük bu kadar (:

iyi araştırmalar (:

Kardeş ,
    Evde ikiz bebekler var. Sürekli ellerinde yiyecek birşeylerle dolaşıp, yiyeceği yere düşürüp, halıdan alıp yiyorlar. Bazen yetişip ellerinden alıyorum. Bazen yetişemiyorum yada göremediğimde olmuştur . Arçelik Halı Yıkama Makinem vardı. Ancak ev : mutfak dahil her yer parke olduğu için kullana madım ve sattım birine. Geçici olarak ucuz makine kullanıyorum. Ancak sizin gibi düşünen arkadaşların yazılarını okuyunca yine sulu sistem almak zorunda olduğumu anladım. Bana ne tavsiye edersiniz. Her yer halı. Saçları çok dökülen biri olduğum içinde aynı zamanda halılarda saç kılları da var. Sürekli fırçayla temizliyorum saç kıllarını. Bana öyle bir makina tavsiye edin ki halıyı süpürdüğüm de üzerinde ne bir saç kılı, ne bir toz, ne byte myte hiç biri kalma sın hepsini içine çeksin, geri vermesin. Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. ALLAH RAZI OLSUN cevaplayanlardan.

merhaba bunu yeni gördüm.bir mağazaya gidip denemenizi tavsiye ederim.4 lü sistemmiş.pazarlamacı falan değilim.alternatif olarakda sulu sistem arnica bora öneririm.burayı tıklayın

• quote:

quote:

Herkese iyi okumalar (:

elektrik süpürgesi alacak olanlara tavsiyem toz torbalı almayın. toz torbalı elektrik süpürgeleri elektrik süpürgesinin işlevlerini yerine getirmediği için elektrik süpürgesi sayılmadığı gibi sağlığınıza da zararlı. erkekler size sesleniyorum biricik eşlerimizi evimizi sağlıklı bi alana çevirmeye çalışırken erken yaşta astım ve alerjik hastası yapmayın (:

tavsiyem sulu sistemdir. ama sulu sistemi alırken devir çok önemlidir devrine bakın makinanın. 20000 devirden aşağısını almayın yoksa paranızı çöpe atarsınız (: sakıp ağa bile bi kuruşunu çöpe atmamış siz ondan zengin değilsiniz dimi (:

elektrik süpürgesi alcaksanız ve sağlığınız önemliyse mesaj atın gerekli bilgilendirmeyi yaparım size. bugünlük bu kadar (:

iyi araştırmalar (:

Kardeş ,
    Evde ikiz bebekler var. Sürekli ellerinde yiyecek birşeylerle dolaşıp, yiyeceği yere düşürüp, halıdan alıp yiyorlar. Bazen yetişip ellerinden alıyorum. Bazen yetişemiyorum yada göremediğimde olmuştur . Arçelik Halı Yıkama Makinem vardı. Ancak ev : mutfak dahil her yer parke olduğu için kullana madım ve sattım birine. Geçici olarak ucuz makine kullanıyorum. Ancak sizin gibi düşünen arkadaşların yazılarını okuyunca yine sulu sistem almak zorunda olduğumu anladım. Bana ne tavsiye edersiniz. Her yer halı. Saçları çok dökülen biri olduğum içinde aynı zamanda halılarda saç kılları da var. Sürekli fırçayla temizliyorum saç kıllarını. Bana öyle bir makina tavsiye edin ki halıyı süpürdüğüm de üzerinde ne bir saç kılı, ne bir toz, ne byte myte hiç biri kalma sın hepsini içine çeksin, geri vermesin. Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. ALLAH RAZI OLSUN cevaplayanlardan.

Merhabalar, Arnica Bora 5000'e bakabilirsiniz. Bir çok aksesuarı var. Biz de Arnica'nın hydra plus modelini kullanıyoruz, memnunuz. Acelem yok biraz daha beklerim diyorsanız Arnica Sil-Süpür piayasaya çıkacak, Bora 5000'den farkı süpürmenin yanı sıra sert yüzeyleri ıslak silip vakumlayabiliyor.

Ekleme: Siteler hakkında bilgim yok, cihazı görmeniz için link veriyorum:

http://www.bedavacim.com/?urun-29444-Arnica-Sil-Supur-2400W-Elektrikli-Supurge.html

http://www.dukkan.com.tr/Arnica-Sil-Supur-2400W-Elektrikli-Supurge_86175.html#0

Bir de Arçelik var, ama turbo fırçası yok:

http://www.arcelikten.com/?urun-925-Arcelik-S-4310-Aqualogic-Su-Filitreli-Elektrikli-Supurge.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 6 Kasım 2012; 3:01:19 >

• sanırım bende philips 9205 alacam ,aslında 9225 deki otomatik temizleme kulağa hoş geliyor ama titreşim ile tozları aşağı döküyor sanırım tam bir temizleme olmuyor ve aşağı yukarı 2 ayda bir falan anca doluyor bu sebeple 9225 almaya gerek yok sanırım birde 9205 2lt toz hacmi var 9225 de 1,5 lt
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli öğretmen 1

quote:

quote:

Herkese iyi okumalar (:

iyi araştırmalar (:

Kardeş ,

merhaba bunu yeni gördüm.bir mağazaya gidip denemenizi tavsiye ederim.4 lü sistemmiş.pazarlamacı falan değilim.alternatif olarakda sulu sistem arnica bora öneririm.burayı tıklayın

Alıntıları Göster

Mucize Ws 2500 Siklonik Su Filitreli Elektrikli Süpürge

Mucize Ws 2500 Siklonik Su Filitreli Elektrikli Süpürge

Marka: Fantom
    Model: Mucize Ws 2500

Fiyatı: 279,66 TL+ KDV
    İndirimli Fiyatı 244,92 TL+ KDV
    KDV Dahil: 289,00 TL TEK KASETTE 4 SISTEM BIRARADA

1. SISTEM: SIKLONIK - SU FILTRELI

2. SISTEM: SIKLONIK - TORBASIZ

3. SISTEM: ISLAK VAKUMLAMA

4. SISTEM: SMS TOZ TORBALI

SÜPER PRATIK KULLANIM

SESSIZ ÇALISMA

2400 WATT

HEPA FILTRE

RETIKULE FILTRE

MÜKEMMEL DENGE

ÇELIK TELLI HORTUM

METAL TELESKOPIK BORU

OTOMATIK KABLO SARMA

AYARLANABILIR HIZ KONTROLÜ

* * * * * * *
    Hocam bu mu bahsettiğiniz süpürge ? Halıda ki saçları toplar mı acaba ? Saç halıya yapışıyor . Toz yada çöpler halı üstünde duruyor onları çekmek kolayda, halıya yapışmış saçları komple toplayan bir süpürge istiyorum. Halıyı havaya kaldırsın. Bir reklamda vardı tavana yapışıyordu süpürge o hangi markaydı hatırlamıyorum ama öyle birşey...Maratondan çok bahsetmişler astıma filan gerçekten iyi geliyor mu ? Birde ihlas ın sulu sistem robotu var o nasıl acaba ?

• emekli öğretmen 1

den alıntı yapayım derken Arnica Bora nın reklamı nı yapmış gibi oldum. Arkadaşlar ben her hangibir süpürgeyi tavsiye edemem . Sadece sizlerden tavsiye bekliyorum. Halılarda ki saçları toplayan bir süpürge tavsiyesi istiyorum sizlerden. Halıyı havaya kaldırsın , çer çöp, myte bırakmasın. Teşkekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

Philips Marathon FC9225'i aldık. İlk izlenimlerimize göre çok süper süpürge. Alacak olan arkadaşlar hiç düşünmeden alsın. Başka bir şey akıllarına takılmasın. Kaç senedir evi süpürüyoruz zannediyormuşuz ama süpürmüyormuşuz meğer :S

evet Philips Marathon FC9225 gayet iyi bir süpürge. çok güçlü bir süpürge. Süpürge başlığı da harika. ama Süpürge kolundan kontrol olmaması kötü biraz. makina çok güçlü bazen yapıştığı yerden kurtarmak zor, koldan kontrol olsaydı, gücü kesip süpürmeye devam etmek daha olanaklı olurdu. AutoClean özelliğide güzel,düğmeye basıp filtreyi titreşerek temizliyor. bu arada çöpleri dökerken etrafa toz kaçıyor mu?

• Samsung SC8690 ya da Samsung SC8870 -SC8850 kullanan var mı? bunların Airwattları birinin 360 birinin 400. hepa 13 filtreli (yıkanabilir), aynı özellikteki makineler 600-700tl ye iken, bunlar 320-400 TL ye internetten alınabiliyor. Samsung SC8690 ya da Samsung SC8850 kullanan var mı? ya da bunlar hakkında ne düşünürsünüz.
    bir de bunlarda Siklon Sistem var mı, ben tam anlayamadım, twin chamber dedikleri sistem mi var acaba siklon yerine.?
  • quote:

emekli öğretmen 1

den alıntı yapayım derken Arnica Bora nın reklamı nı yapmış gibi oldum. Arkadaşlar ben her hangibir süpürgeyi tavsiye edemem . Sadece sizlerden tavsiye bekliyorum. Halılarda ki saçları toplayan bir süpürge tavsiyesi istiyorum sizlerden. Halıyı havaya kaldırsın , çer çöp, myte bırakmasın. Teşkekkürler.

reklamda adı geçen süpürge simens..bu örenk verdiğim süpürgelerde baya güçlü makinalar.ama fantomda turbo başlık yok sanırım.borada turbo başlık var. onlar halıdaki kıllar için iyi oluyor.bu güne kadar denediğim en güçlü çeken makina dyson dır.pahalı ama güzel çekim gücü var.size önerim mağazalarda tüm aparatlar takılı iken süpürgeleri deneyin.gerçek emiş gücünü görün.ihlas hakkında hiç bir malumatım yok.
    dediğim gibi bir mağazaya gidin ve simens arnica dyson ve maraton 4 lü sistemi test edin.kararı siz verin.benim aklıma bu 4 ürün daha uygun geliyor.kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli öğretmen 1 -- 6 Kasım 2012; 12:13:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

philips 9225 mi yoksa rowenta 8120 miydi mavi olan hangisi sizce

Bende iki marka arasinda kaldim ya.rowenanin koldan kumandali olmasi beni cekiyor.ama philipsin de cekisi cok iyi.benimde aklimda philips 9170 yada 9225 var.rowenta da 8123 ve 8221 var.rowentanin cekisi nasil bilmedigim kararsizim.ama koldan kumandali olmasi ckk buyuk kolaylik

rowenta 8221 kullanıcısıyım ve süper makına hemde yuzde elli elektrık tasarruflu çekişi çok kuvvetlı max sevıyede kol kası yapmamak içten değil yapışıyor resmenzaten baslıgı bastan sona okursan en çok övulen süpürge odur..

• quote:

Orijinalden alıntı: emekli öğretmen 1

quote:

emekli öğretmen 1

reklamda adı geçen süpürge simens..bu örenk verdiğim süpürgelerde baya güçlü makinalar.ama fantomda turbo başlık yok sanırım.borada turbo başlık var. onlar halıdaki kıllar için iyi oluyor.bu güne kadar denediğim en güçlü çeken makina dyson dır.pahalı ama güzel çekim gücü var.size önerim mağazalarda tüm aparatlar takılı iken süpürgeleri deneyin.gerçek emiş gücünü görün.ihlas hakkında hiç bir malumatım yok.
    dediğim gibi bir mağazaya gidin ve simens arnica dyson ve maraton 4 lü sistemi test edin.kararı siz verin.benim aklıma bu 4 ürün daha uygun geliyor.kolay gelsin

Hocam,
    ALLAH RAZI OLSUN. Zaman harcayıp yazdın , emek verdin. ALLAH RAZI OLSUN Hocam.
    ALLAH ne muradın varsa versin.

• quote:

emekli öğretmen 1

Sulu istiyorsanız Bora 5000 derim. Yukarıdaki alıntımda size önermiştim, sanırım gözünüzden kaçtı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

quote:

Philips Marathon FC9225'i aldık. İlk izlenimlerimize göre çok süper süpürge. Alacak olan arkadaşlar hiç düşünmeden alsın. Başka bir şey akıllarına takılmasın. Kaç senedir evi süpürüyoruz zannediyormuşuz ama süpürmüyormuşuz meğer :S

evet Philips Marathon FC9225 gayet iyi bir süpürge. çok güçlü bir süpürge. Süpürge başlığı da harika. ama Süpürge kolundan kontrol olmaması kötü biraz. makina çok güçlü bazen yapıştığı yerden kurtarmak zor, koldan kontrol olsaydı, gücü kesip süpürmeye devam etmek daha olanaklı olurdu. AutoClean özelliğide güzel,düğmeye basıp filtreyi titreşerek temizliyor. bu arada çöpleri dökerken etrafa toz kaçıyor mu?

Hazneyi boşaltma işlemini balkonda yapıyoruz her şeye rağmen ama direk hazneyi elime aldığım gibi poşetinin içine boşaltıyorum, poşetin içindeyken de biraz silkeliyorum geri takıyorum. Yani öyle tozla temas olmuyor. Çok beğendik süpürgeyi parasının hakkını fazlasıyla veriyor.

• Orijinalden alıntı: YAMAN_NR
    tavsiyesi istiyorum sizlerden. Halıyı havaya kaldırsın , çer çöp, myte bırakmasın. Teşkekkürler.

Sulu istiyorsanız Bora 5000 derim. Yukarıdaki alıntımda size önermiştim, sanırım gözünüzden kaçtı.

YAMAN_NR
    isimli arkadaşım, tavsiye için teşekkür ederim. Siz kullandınız mı Bora 5000 i ? Halıya yapışan saçları topluyor mu ?
  • quote:

quote:

quote:

Hazneyi boşaltma işlemini balkonda yapıyoruz her şeye rağmen ama direk hazneyi elime aldığım gibi poşetinin içine boşaltıyorum, poşetin içindeyken de biraz silkeliyorum geri takıyorum. Yani öyle tozla temas olmuyor. Çok beğendik süpürgeyi parasının hakkını fazlasıyla veriyor.

hocam 9225 ile 9205 arasında kaldım ,9225 deki otomatik filtre temizleme yani titreşim ile temizleme ne kadar yeterli acaba gerçekten dedikleri gibi ilk günki gibi temiz yapabiliyormu bu titreşim

• 9225 i alın. otomatik filtre temizleme işlemi gayet güzel. ben çalıştırdım, denedim gördüm. otomatik filtre temizleme olmaz ise, her 2 ayda bir toz kutusu içindeki filtreyi, yine o kutunun bir yerinde duran fırçayla temizlemeniz gerek. bu da baya tozlu bir işlem oluyor.

nette araştırırken çekiş güçlerini karşılaştıran bir video gördüm. hepde Rus sitelerinde çıkıyor bunlar. nedense =) nette araştırmak пылесосов yazarlarsa youtube de pekçok video çıkıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Fp42p2oEHI4&feature=youtu.be

işin galibi Philips Performer Çıkıyor. ama o torbalı, torbasız kategorisinde de Philips yine galip, rowenta yok karşıloştırmada. philipsin 440 airwatt olduğunu düşünürsek, birinci olması şaşırtıcı değil. benim şuan incelediğim samsung da fena değil, 360 airwattlık modelle yarışmaya sokmuşlar, 430airwattlık sc8870 modeli olsa, philips e yakın performans göstereceği kesin. philips marathon 9225 650TL. samsung sc8870 390TL. fiyat beni cezbediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cupidx -- 7 Kasım 2012; 13:53:49 >

• Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

Orijinalden alıntı: YAMAN_NR
    tavsiyesi istiyorum sizlerden. Halıyı havaya kaldırsın , çer çöp, myte bırakmasın. Teşkekkürler.

YAMAN_NR
    isimli arkadaşım, tavsiye için teşekkür ederim. Siz kullandınız mı Bora 5000 i ? Halıya yapışan saçları topluyor mu ?

Merhaba,
    Benim kullandığım Hydra Plus modeli, emiş gücü harika, halıdaki saç kıl ne varsa turbo fırçası sayesinde topluyor. Anneannem ve kuzenimde Bora 4000 var onlar da memnun. Bora 5000'de ek olarak koltuklar için küçük turbo fırça, parke fırçası mevcut. Teleskobik borusu da Arnica'nın diğer modellerine göre daha uzun ve kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

quote:

quote:

hocam 9225 ile 9205 arasında kaldım ,9225 deki otomatik filtre temizleme yani titreşim ile temizleme ne kadar yeterli acaba gerçekten dedikleri gibi ilk günki gibi temiz yapabiliyormu bu titreşim

Otomatik temizleme fonksiyonu çalışırken haznenin içine baktım aynı anda. çok hızlı bir şekilde titreştiriyor ve bütün tozları üzerinden atıyor. işlemden sonra filtreyi çıkardım baktım gerçekten işe yarıyor. otomatik temizleme olmasa bir yere vurarak tozları temizlemeye çalışıcaksın. biraz zahmetli iş.

• philips 9170 mi yoksa electrolüx 3925mi hangisi uzun ömürlüdür
  • Rowenta RO8221 bugün istoçtan 530 tl aldım.ürünü ilk denemem de sesiz(gece saat 3'de bile çalıştırabilirsiniz).ürünün çekim gücü çok kuvvetli alacak arkadaşlar hiç şüphe etmesin.gayet kibar ve kaliteli bir malzemeye sahip.silindirik filtre olmadığı için filtre maliyeti yok.silindirik filtre yerine dyson daki sisteme benzer plastkten oluşan ve suyla yıkanan bir filtre sistemine sahip.kullanıma bağlı zamanla yıkayıp yerine takılabiliyor.ayrıca bir adet yıkanabilir filtre ve yine kullanıma bağlı ama kitapçıkta yılda bir kez değişecek hepa 13 filtre mevcut.tabiki hiçbirşey dört dörtlük almuyor.başlık biraz kullanımda yoruyor.halının tersine sübürürken başlığı biraz kaldırmak gerekiyor.akrabamızda rowentanın bir önceki torbasız madeli var ve onda üçgen başlık var onu bizim makinede bir deneyeceğiz.eğer olursa ve kullanımı rahat olursa bir adet üçgen başlık almayı düşünüyorum.bu arada toz haznesindeki pisliği görünce annem çok şaşırdı.annem sabah temizlik yapmıştı ama akşam yeni süpürgrden çıkan pisliği kılı görünce çok şaşırdı.çalışan ve gece temizlik yapanlara tavsiyemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet5534

Rowenta RO8221 bugün istoçtan 530 tl aldım.ürünü ilk denemem de sesiz(gece saat 3'de bile çalıştırabilirsiniz).ürünün çekim gücü çok kuvvetli alacak arkadaşlar hiç şüphe etmesin.gayet kibar ve kaliteli bir malzemeye sahip.silindirik filtre olmadığı için filtre maliyeti yok.silindirik filtre yerine dyson daki sisteme benzer plastkten oluşan ve suyla yıkanan bir filtre sistemine sahip.kullanıma bağlı zamanla yıkayıp yerine takılabiliyor.ayrıca bir adet yıkanabilir filtre ve yine kullanıma bağlı ama kitapçıkta yılda bir kez değişecek hepa 13 filtre mevcut.tabiki hiçbirşey dört dörtlük almuyor.başlık biraz kullanımda yoruyor.halının tersine sübürürken başlığı biraz kaldırmak gerekiyor.akrabamızda rowentanın bir önceki torbasız madeli var ve onda üçgen başlık var onu bizim makinede bir deneyeceğiz.eğer olursa ve kullanımı rahat olursa bir adet üçgen başlık almayı düşünüyorum.bu arada toz haznesindeki pisliği görünce annem çok şaşırdı.annem sabah temizlik yapmıştı ama akşam yeni süpürgrden çıkan pisliği kılı görünce çok şaşırdı.çalışan ve gece temizlik yapanlara tavsiyemdir

Arkadaşlar makinenin herşeyi tamam ama bu başlık gerçekten sorun yani yapışıp kalıyo ne ileri ne geri.kullanan arkadaşlarda da aynımı acaba.yoksa bizim makinenin başlığında mı birşey acaba.alacak olanlar başlık gerçekten sorun

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.