Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler, Allahtan süpürgeyi fiyat değişmeden alabildim, henüz gelmedi ama..
  • alimurat34 A kullanıcısına yanıt
    https://i.hizliresim.com/Rnldp7.jpg

Anlatmak istediğim toz torbası içindeki malzeme bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faatih F kullanıcısına yanıt
    miele c3 limited edition üzerinde gelen toz torbası Hyclean 4D. Türkiye'de ayrıca satılmıyor diye biliyorum. Bizim satın aldığımız toz torbaları ise Hyclean 3D. bu 4D nin farkı galiba koku giderme özelliği imiş. Miele konu başlığında okumuştum böyle bir şeyler. O parça o işe yarıyor olabilir. Emin değilim. Zaten 3-6 ay sonra toz torbası dolduğunda hepimiz gibi 3D kullanacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat34 -- 9 Nisan 2018; 10:40:40 >
  • Annem tanıdık birilerine sormuş Philips marathon demişler. Alt modellerinin kumandası falan kırılıyor deniliyor zaten şekli farklı.

Şu modelinin tutuş yeri daha sağlam görünüyor. Ama fiyat biraz yüksek. Belki 100 lira karta indirim bulursak alacağız muhtemelen.

https://www.hepsiburada.com/philips-marathon-ultimate-fc9932-07-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-HBV000004MJN4

Toz torbasız ama bilemiyorum iyidir herhalde.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Philips süpürgede iyi değil. Malzeme kalitesi düşük. Hijyen ilk yıl idare etse de 2. yıldan sonra sağından solundan toz kaçırmaya başlıyor. Fiyat yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet3435

Philips süpürgede iyi değil. Malzeme kalitesi düşük. Hijyen ilk yıl idare etse de 2. yıldan sonra sağından solundan toz kaçırmaya başlıyor. Fiyat yüksek.
    Ne alacağımızı şaşırdık artık.
  • merhabalar bende bu süpürge hk yorum alabilirmiyim?
    1.250tl fiyatı, sizce nasıldır?

Philips Marathon Ultimate FC9924/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

https://www.hepsiburada.com/philips-marathon-ultimate-fc9924-07-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-EVPHFC9924
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAYAMX

merhabalar bende bu süpürge hk yorum alabilirmiyim?
    1.250tl fiyatı, sizce nasıldır?

Philips Marathon Ultimate FC9924/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

https://www.hepsiburada.com/philips-marathon-ultimate-fc9924-07-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-EVPHFC9924
    Şöyle yorumlar var.

Genelde yeni alanlar iyi yorum yapmış ama 1 yıldan sonra başlıyor sorunlar özelliklede uzaktan kumandalı sap ve boru kısmı. Çok kötü ve garanti kapsamına da girmiyor philips in kendi sitesine girerseniz aynı şikayetleri ve Philips in cevaplarını görebilirsiniz.

Bir süredir kullanan tanıdık 2 kişiye sordum. Hortumdaki kumanda kısmının kırıldığını söyledi bir tanesi, diğeri ise çok memnun olduğunu söyledi. İkisi de bu modelden.

Sanırım önceden 1000 lira seviyelerinde satılmış bu model.

• Annemle süpürgeleri incelemek için mağazaları gezdik. Bir satıcı yıllardır bu işleri yapıyorum diyerek philips'in 9924 modelini önerdi en çok satılan bu dedi. 9932 modelini gözümüze kestirmiştik çünkü hortumu ve kumanda kısmı daha iyi daha sağlam görünüyordu. Ama yakından görünce fazla ağır kaba ve annem için uygun olmadığını gördük.

Teknosaya girdik orada ilgili bir satıcı bize Karcher vc2 nin çok sattığını kendilerinin de memnun kaldığını söyledi. Uzun süre bizimle ilgilendi. Annem içinde küçük hafif ve yeterli gibi göründü bana açıkçası. Ama ileride ne olur tabi bilinmez.
    https://www.hepsiburada.com/karcher-vc2-eu-700w-elektrikli-supurge-pm-HB0000023A06

Toz torbalı bir ürün fiyat olarak da çok uygun görünüyor. Bu da alman malıymış.

Bu ürünü kullanan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 18 Nisan 2018; 18:5:50 >

Satıcılar genelde yalan söyler. Kullanıcıları dinleyin...
    şu an toz torbalı alınacaksa mielenin kampanyadaki 890w lık modeli haricinde bir şey alınmaz. 1000 liralık süpürge epeydir 699 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet3435 -- 18 Nisan 2018; 20:56:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

Satıcılar genelde yalan söyler. Kullanıcıları dinleyin...
    Bu ürünü kullanan var mı ? dediğimde bende onu amaçlıyordum :) Kullanıcı yorumlarının da çok değişken olduğunu görebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 18 Nisan 2018; 23:22:53 >
  • Bahsedilen miele gürültülü mü çalışıyor? Turbo başlık olmadan normal başlıkla halı performansı ve hareket zorluğu nasıl alıp kullananlar bilgi verebilirler mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Annemle süpürgeleri incelemek için mağazaları gezdik. Bir satıcı yıllardır bu işleri yapıyorum diyerek philips'in 9924 modelini önerdi en çok satılan bu dedi. 9932 modelini gözümüze kestirmiştik çünkü hortumu ve kumanda kısmı daha iyi daha sağlam görünüyordu. Ama yakından görünce fazla ağır kaba ve annem için uygun olmadığını gördük.

Teknosaya girdik orada ilgili bir satıcı bize Karcher vc2 nin çok sattığını kendilerinin de memnun kaldığını söyledi. Uzun süre bizimle ilgilendi. Annem içinde küçük hafif ve yeterli gibi göründü bana açıkçası. Ama ileride ne olur tabi bilinmez.
    https://www.hepsiburada.com/karcher-vc2-eu-700w-elektrikli-supurge-pm-HB0000023A06

Toz torbalı bir ürün fiyat olarak da çok uygun görünüyor. Bu da alman malıymış.

Bu ürünü kullanan var mı ?
    miele gibi karcher'ın süpürgeleri de şahane bence. evladiyelik, dayanıklı, kendi içinde -burada üretilenlere göre- daha yüksek standartlarda optimize edilebilmiş falan filan.

tabi ilk olarak karar verirken kullanım alanına, özelliklerine, kullanacak kişiye vs göre alınmalı diye düşünüyorum.

derdim kıyaslama yapmak değil ama mesela;

karcher vc2'de kablo uzunluğu 7.5 metre, torba hacmi 2.8 litre ve ağırlığı 5.1 kg.

miele c3'te ise bu değerler; 8.5 metre, 4.5 litre ve 7.41 kg.

turbo başlık olmadığında süpürgelerle birlikte verilen başlıklar sürtünmeden ötürü bazen ciddi anlamda rahatsız edici olabiliyor malsf.

karcher için de ayrıca turbo başlığı varmış.

• Arkadaslar aldım ama miele de orta hıza alındığında acaba haliyi b kalitesi ile çekiyor mu bunu sorgulamak lazım

ben Halide çok zorlandım 825 lira Excellence C3 aldım ama dedigim gibi Halida kaymiyor ve turbo başlık almak zorunda olmakta kötü bir şey çünkü bir süpürge parası çekiş kuvveti toz toplama kalitesi cguzel ama inanin max hızda 4m2 haliyi erkek gücü ile yaptım ama zorlandım turbo başlık 100 150 lira olsa alınır da yeni fiyatlar cidden şaşırtıyor , ayrıca 500w ile duvar testi yaptım cidden duvara yapisiyor ve düşmüyor çekiş kuvveti çok iyi

Turbo başlıkta kendi mi hareket ediyor acaba bir de ben bu Halida sürtünme olayında var olan zorluğu sikayetvars yazmayı düşünüyorum bir kullanımdan sonra belkixfiyatlamalari yaparken adamlar hep turbo başlık koyarlar (tabi turbo başlık işi kolaylastiriyorsa)

• edsamu kullanıcısına yanıt
    Yeni ve kaliteli süpürgelerin tamamı halıya yapışıyor. Halıda toz toplama etiketi için sanırım vakumu herkes iyice abartmış. Tüm markalar böyle. Halıda turbo başlık almak dışında hiç bir çözüm yok. Ben de ayrıca aldım 205 turbo başlığı ve halıda mükemmel gidiyor. Allahtan eski fiyattan alabilenlerdenim. Fahiş zam yedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bokumon

miele gibi karcher'ın süpürgeleri de şahane bence. evladiyelik, dayanıklı, kendi içinde -burada üretilenlere göre- daha yüksek standartlarda optimize edilebilmiş falan filan.

tabi ilk olarak karar verirken kullanım alanına, özelliklerine, kullanacak kişiye vs göre alınmalı diye düşünüyorum.

derdim kıyaslama yapmak değil ama mesela;

karcher vc2'de kablo uzunluğu 7.5 metre, torba hacmi 2.8 litre ve ağırlığı 5.1 kg.

miele c3'te ise bu değerler; 8.5 metre, 4.5 litre ve 7.41 kg.

turbo başlık olmadığında süpürgelerle birlikte verilen başlıklar sürtünmeden ötürü bazen ciddi anlamda rahatsız edici olabiliyor malsf.

karcher için de ayrıca turbo başlığı varmış.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler valla bizimkiler şu an dyson almaya kafalarına koymuşlar. 3 bin lirayı gözden çıkarttılar. Umarım memnun kalırız.

Ama dyson içinde yeni modellerinin emiş gücü düştü deniliyor. 270 den 150 civarına düşmüş. Ab yasaları gereği.

• Vatandan fibabank kredisi ile 24 ay 137 lira ödeyerek toplam 3300 liraya animal pro 2 aldım. Şu an ürünü evde test ettik halıdan çektiklerine cidden insan inanamıyorum.
  • Elektrik süpürgesi alacağım ve miele üzerinde düşünürken 500 TL bütçeli bir makinaya daha ihtiyaç olduğunu öğrendim. bu konuda önerileriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

Elektrik süpürgesi alacağım ve miele üzerinde düşünürken 500 TL bütçeli bir makinaya daha ihtiyaç olduğunu öğrendim. bu konuda önerileriniz var mı?
    Bende 400-500 tl arasinda makina arayisi icindeyim.

Rowenta ro3751 nasil tavsiye eder misniz?

Genelde yorumlar olumlu.

Ya da baska bir onerisi olan var mi?

Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.