Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
5.814
Cevap
151
Favori
1.029.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yusufsk kullanıcısına yanıt
    Yine tükenmiş. Az az mı getiriyorlar Almanya'dan, yoksa çok mu satıyorlar ben de anlamadım.

Turbo başlık satışa girdiğinin 3. günü tükeniyor Miele Türkiye shop sayfasında. Garip bir durum.
  • Okan Turkoglu O kullanıcısına yanıt
    Mail attım bakalım.
  • Arkadaşlar süpürge gelmeden turbo başlık geldi. Fakat bu turbo başlık çok basit duruyor yorumlarda anlatıldığı gibi hakkını verirmiş bilemiyorum. Yani görünüş itibariyle 298TL edecek birşeye benzemiyor bu birincisi, ikinci olarak normal süpürge başlığından pek bir farkı yok gibi ama dediğim gibi görünüş olarak o şekilde. Alman mühendislerinin vardır umarım bir bildigi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faatih F kullanıcısına yanıt
    resmini atabilir misiniz ?..

veya ürünün linki de olur ...

@faatih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 23 Mart 2018; 19:38:50 >
    philips süpürge için internetten 45 liraya aldığım turbo başlıktan çok farklı görünmüyor ama alman mühendisliğinin farkı detaylarda gizli olabilir ...

@faatih
    Şimdi baktım da bu model turbo başlık, üretildiği Almanyada 70 euroymuş:

https://www.miele.de/haushalt/bodenbuersten-und-duesen-2203.htm?mat=07250040&name=STB_205-3

340 TL ediyor şu anki kurdan. Türkiyede 298 lira.

699 liraya satılan C3 Limited edition ise 209 euro, şimdiki kurdan 1,015 TL.

https://www.miele.de/haushalt/staubsauger-1784.htm?mat=10679530&name=Complete_C3_Limited_Edition_PowerLine_-_SGSF3

miele bu ürünlerde Avrupadaki ve üretildiği almanyadaki fiyatların aşağısına satış yapıyormuş. Şahsen takdir ediyorum ve Türkiyedeki fiyatların sürmesini diliyorum.

• @leventsr uzun yıllardır miele cat&dog kullanıyormuş o bilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faatih

https://m.miele.com.tr/domestic/elektrikli-suepuerge-fircalari-ve-basliklari-2203.htm?mat=07250040&name=STB_205-3&mat=07250040&name=STB_205-3#

@Bayberty

İki cat and dog daki turbo başlığımızda aynı ürün,eğer plastik kalitesinde şuan bir değişiklik olmadı ise son derece kaliteli bir başlık emin olun,

Eskiden iki turbo başlık oluyordu hem halı turbo hem koltuk turbo çıkmakta idi sonra teke düşürdüler,

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    Uzun yıllardır kullanıyorsunuz sanırım. Ben filtre tercihinizi öğrenmek istiyorum:

Cat&Dog taki Active Carbon filtreyi mi alıp kullanıyorsunuz ?
    Hepa filtreye mi geçtiniz?
    Filtre tutucu ile, toz torbasından çıkan bedava filtre bezini mi kullanıyorsunuz ?

Hangisini tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimurat34

Uzun yıllardır kullanıyorsunuz sanırım. Ben filtre tercihinizi öğrenmek istiyorum:

Cat&Dog taki Active Carbon filtreyi mi alıp kullanıyorsunuz ?
    Hepa filtreye mi geçtiniz?
    Filtre tutucu ile, toz torbasından çıkan bedava filtre bezini mi kullanıyorsunuz ?

Hangisini tavsiye edersiniz ?

Annemlerdeki makinada 3 4 yıl carbon filtreyi kullandık sonra indirimden hepa alıp taktım,indirim olmasaydı hepa alıp takmazdım onu söyleyim,şuan evimdeki makinada carbon fiştreyi kullanıyorum,geçen aylarda 8 torba ve hepayı 98 den sattı miele o ürünleri aldım ama hepayı hala makinaya takmadım ,gerek duymadım,
    Diyeceğim şu,zaten makinanın torbası son derece iyi filtreleme yapıyor ayrıca makinanın sızdırmazlığıda çok iyi olduğu için dışarıya farklı bölgelerdende toz sızmıyor,
    Ayrıca yazayım bilgi olsun,süpğrgenin torbasının erken dolması istenmiyor ise evdeki çer çöp makinaya çekilmemeleri ,büyük barçalar,kağıtlar vb. anlaşılmıştır,makinanın işi tozu süpürmek,uzun süre kullanılır ozaman torba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam dostlar süpürgeden falan hiç anlamam markaları bile bilmyorum. Anneme süpürge almak istiyorum 500-600 tl ye tavsiyesi olan varsa çok makbule geçer

• Arkadaşlar cihaz geldi kullanmaya başladım ve oldukça başarılı. Yalnız şöyle bir sorum var. Cihaz üzerinde toz torbası değişim göstergesi var. Bunun üzerindeki gösterge cihaz çalışırken turuncu oluyor yani değişim yap uyarısı gibi. Fakat kapattigimda o turuncu yok oluyor. Ben şimdi toz torbasını ilerleyen zaman da değiştirip degistirmeyecegimi nasıl anlayacağım. Uzun süre kullananlar konu hakkında bilgi sahibi ise bilgi verirlerse iyi olur. Eğer torba tam dolu olsa idi cihaz kapalı iken de torba değişim göstergesi yine turuncu olacak mı.?

Birde turbo başlık olayını söylemek gerekirse kesinlikle alınmalı cooooook fark ediyor. Bizzat denedim.bilgilerinize

• quote:

Arkadaşlar cihaz geldi kullanmaya başladım ve oldukça başarılı. Yalnız şöyle bir sorum var. Cihaz üzerinde toz torbası değişim göstergesi var. Bunun üzerindeki gösterge cihaz çalışırken turuncu oluyor yani değişim yap uyarısı gibi. Fakat kapattigimda o turuncu yok oluyor. Ben şimdi toz torbasını ilerleyen zaman da değiştirip degistirmeyecegimi nasıl anlayacağım. Uzun süre kullananlar konu hakkında bilgi sahibi ise bilgi verirlerse iyi olur. Eğer torba tam dolu olsa idi cihaz kapalı iken de torba değişim göstergesi yine turuncu olacak mı.?

Birde turbo başlık olayını söylemek gerekirse kesinlikle alınmalı cooooook fark ediyor. Bizzat denedim.bilgilerinize

O uyarıyı çok kaale almayın ,belli zamanlarda torbayı elle yoklayıp bakın ona göre değisim yapın,ben sürekli öyle yapmaktayım,torba az dolu dahi olsa dahi dolfu uyarısı veriyor ara ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Arkadaşlar cihaz geldi kullanmaya başladım ve oldukça başarılı. Yalnız şöyle bir sorum var. Cihaz üzerinde toz torbası değişim göstergesi var. Bunun üzerindeki gösterge cihaz çalışırken turuncu oluyor yani değişim yap uyarısı gibi. Fakat kapattigimda o turuncu yok oluyor. Ben şimdi toz torbasını ilerleyen zaman da değiştirip degistirmeyecegimi nasıl anlayacağım. Uzun süre kullananlar konu hakkında bilgi sahibi ise bilgi verirlerse iyi olur. Eğer torba tam dolu olsa idi cihaz kapalı iken de torba değişim göstergesi yine turuncu olacak mı.?

O uyarıyı çok kaale almayın ,belli zamanlarda torbayı elle yoklayıp bakın ona göre değisim yapın,ben sürekli öyle yapmaktayım,torba az dolu dahi olsa dahi dolfu uyarısı veriyor ara ara.

Birde cihaz üzerinde takılı olarak gelen tuz torbasını incelerken içinde yaklaşık avuç içi büyüklüğünde içinde nem.aliciya benzeyen minik minik boncukların olduğu bir paket var. Bu standartmi her toz torbası içinde var mı yoksa ilk kullanımdan önce içinden çıkarmak mi gerekiyor anlayamadim

Fotoğraf paylaşabilir misiniz ?
  • mhmtylc M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bir yerde hoover tavsiyenizi gördüm, özellikleri iyi gibi ama sizden başka kimse kullanmıyor sanırım. İnternette atos at70_65 in videosu bile yok. Daha eski modeller var. Ürün nasıl? Başlıkları, malzemesi vs. kaliteli mi? Halı üstünde takılma yapıyor mu? Kolay süpürülüyor mu? Bir inceleme video çekip gönderseniz süper olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borab -- 25 Mart 2018; 18:58:54 >
  • Merhaba,

Kalitesine güvenip Miele C3 Limited Edition süpürge aldım ancak çekim gücü iyi olmasına rağmen başlığı halıda kaymıyor. Ben erkek halimle en güçlü ayarda itip çekmekte çok zorlandım.Eşim ise sadece en düşük güçte süpürme yapabildi. Bu konuda bir önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeroseven

Merhaba,

Kalitesine güvenip Miele C3 Limited Edition süpürge aldım ancak çekim gücü iyi olmasına rağmen başlığı halıda kaymıyor. Ben erkek halimle en güçlü ayarda itip çekmekte çok zorlandım.Eşim ise sadece en düşük güçte süpürme yapabildi. Bu konuda bir önerisi olan var mı?

Tuttuğunuz yerdeki plastik kapağı biraz açın sürekli yüksek modda kullanıyorsanız,ben yüksek modda kullanmıyorum hiç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.