Şimdi Ara

Uzman Yardımı lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birkaç gün önce forum da bir arkdaştan Assasins
    Origin aldım pri hesap olarak. Makineye indirdim kurdum önce kendi hesabımdan oynadım ,10 dakika sonra kapattım bir işim çıktı. Daha sonra tekrar açtım fakat yanlışlık ile kendi hesabıma geçmeden, indirdiğim hesaptan oynadım. 4 yada 5 saat kadar. Tabii akşam sec hesap sahibi oyuna girince beni attı oyundan.Bende durumun farkına varıp kendi kullandığım sabit hesabımdan oynamaya devam etmek istedim. Gelgelelim oyuna başladım fakat Save olarak daha önce oynadığım 10 dakikalık kayıt var.Diğer save kaydı yok.Cihaz depolama alanına baktım tek kayıt görünüyor oda 10 dakikalık kayıt.Diğer oynadığım oyunun kaydını geri getirmenin bir yolu var mı ?
    Baştan oynarım tekrar hiç sıkılmadım sorun değil ama bir yolu varsa da zaman kazanmak için denemek isterim.

İlginiz ve sabrınız için şimdiden teşekür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merkingtr -- 23 Aralık 2017; 18:20:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yokmu yahu kimse ?

• Her kayıt dosyası hesaba özeldir. Aldığınız hesabı ps4 ünüzde pri hesap olarak tanıtıp kendi hesabınızda oyunu oynamalısınız. O hesaba girerseniz sec sahibi hesaba girişinde hesaplar çakışır ve hesaptan düşersiniz. Hem siz boşa oyunu oynamış olursunuz hem de sec sahibine rahatsızlık vermiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Her kayıt dosyası hesaba özeldir. Aldığınız hesabı ps4 ünüzde pri hesap olarak tanıtıp kendi hesabınızda oyunu oynamalısınız. O hesaba girerseniz sec sahibi hesaba girişinde hesaplar çakışır ve hesaptan düşersiniz. Hem siz boşa oyunu oynamış olursunuz hem de sec sahibine rahatsızlık vermiş olursunuz.

Cevap için teşekürler hocam fakat zaten bunu birinci elden öğrendim zaten :-) meram'ım oynadığım zamanı geri getirmenin bir yolu var mı yoksa yokmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: merkingtr

quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Her kayıt dosyası hesaba özeldir. Aldığınız hesabı ps4 ünüzde pri hesap olarak tanıtıp kendi hesabınızda oyunu oynamalısınız. O hesaba girerseniz sec sahibi hesaba girişinde hesaplar çakışır ve hesaptan düşersiniz. Hem siz boşa oyunu oynamış olursunuz hem de sec sahibine rahatsızlık vermiş olursunuz.

Cevap için teşekürler hocam fakat zaten bunu birinci elden öğrendim zaten :-) meram'ım oynadığım zamanı geri getirmenin bir yolu var mı yoksa yokmu ?

Her kayıt dosyası hesaba özeldir. Geri getirmenin yolu yok.
  • Teşekürler Hocam. Aksam biraz uykusuz kalıp telafi ettim :-)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.