Şimdi Ara

Uzman Çavuşa İftira Atan Doktora Soruşturma Başlatıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
6
Favori
10.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bloklama işi iyice çoluk çocuk eğlencesi oldu. Karşıt görüşlü birini bloklayan kendini zafer kazandım havasına sokuyor.

• Bir doktor olarak , bu doktor arkadaşımızın normal bir psikolojide olmadığı çok açık hem kadinla tartışmasında hem uzman çavuşla tartışmasında sıkıntı var.

Öfke kontrolü problemi olduğu çok açık. Haklı olsa davasında 100% desteklerdim ama çok fatal hatalar yapmış.

zaten toplumun doktorlardan nefret ettiği bir dönemde meslektaşlarına ihanet etmiş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haksız yere alkışlayıp linç girişiminde bulunanlar ve iftira atanlar umarım hak ettikleri cezaları alırlar. Bir insanın onuruyla, gururuyla, ekmeğiyle, hayatıyla oynamak bu kadar kolay olmamalı.

• Doktorlar ve sağlık çalışanları baş tacıdır ancak her konuda olduğu gibi bu konuyu da suistimal edenler çıkıyor.

Kendisi darp edilmediği halde 'bana darp etti'' diyerek bir insanın hem onuru hem gururu nasıl ayaklar altına alınır?

Eğer şu güvenlik kamera kayıtları ortaya çıkmasaydı Uzman Çavuş üstüne atılan bu iftirayı temizleyemezdi bile...Dahası o hastane çalışanlarına da yazıklar olsun.Neyin ne olduğunu bilmeden hemen Uzman Çavuşu linçlediler üstüne bu linçe ortak oldular.Uzman Çavuş'un yerinde olsam oradaki herkesten ayrı ayrı davacı olup yüklü miktarda manevi tazminat almaya çalışırdım.Bir insanın onuru ve gururu böyle kolayca ayaklar altına alınmamalı.

Dahası böyle sorunların olmaması için askeri hastanelerin tekrar açılması gerekiyor.2016 darbe girişiminden sonra bilindiği üzere askeri hastaneler sivilleştirildi.Askeri hastanelerin tekrar ve acilen açılması şart.

• Türk tabipler Birliği derhal kapatılmalı..

• retro61 R kullanıcısına yanıt
    Darp edilmiş ne iftirası dldşdş videoda ve fotoğraflarda belli ztn

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu yorumlar şaka mı ya biri algı yratıyor yem atıyor herkes balık sürüsü gibi taşlıyor doktoru. Mantığınızı ve empati yeteneğinizi kullanarak olayın gercek yuzunu algılayabilirsiniz zaten

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uzman Çavuşa İftira Atan Doktora Soruşturma Başlatıldı

Doktorda hiç normal değilmiş. Kendi boğazını sıkıp kızartmış ve kendi gözlüğünü kırmış.

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Soruşturma sürecinde adli kontrolün devam etmesi gayet normal.

Suçlu ya da suçsuz olduğunu göstermez adli kontrol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4h062020 -- 19 Mart 2022; 19:38:2 >

Bir daha bana iftira atma!

Ben açmadım diyorsam ben açmadım.

Daha kaç kere söyleyeceğim?

Kendin gündem yaratmak için konu açıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4h062020 -- 19 Mart 2022; 19:40:15 >

Bir iftiracı hekim adayı da burada var.

Sana da soruşturma açılmasını talep ediyorum. Uzman Çavuşa İftira Atan Doktora Soruşturma Başlatıldı 

Peşimi bırak.

Kendin konu açıp ters psikoloji ile doktor propagandası yapmaya çalışıyorsun.

• Surpentor kullanıcısına yanıt

Her şey iyi güzeldi, o kayıt ortaya çıkınca bi çuval incir berbat oldu...

Şimdi o doktora darp raporu veren doktorda da sıkıntı basmıştır...

Ortalık sütliman olunca o kamera kayıt odasının sorumlusunun vay haline...

Evet, yine başlamışsın aralardan mesajlar alıp konuyu çarpıtmaya ve beni karalamaya çalışmaya.

Uzman Çavuşa İftira Atan Doktora Soruşturma Başlatıldı
  • "Doktor ne yapsa haklıdır", "öğetmenlik kutsaldır", "kadının beyanı esastır" gibi saçmalıklar artık bitmeli.

Birilerini toplumun üzerinde gören, birilerinin kulu köpeği olmaya meyilli zihniyetten nefret ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.