Şimdi Ara

< UZAY GÖZLEMLEME Programları (Teleskop) > (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
6
Favori
71.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Astronomi programı denilirde Starrynight söylenmez mi?
    http://www.starrynight.com/
    1999 dan beri bilgisayarımda muhakkak durur. Bir çok çeşidi var fakat ben Starry Night Enthusiast Digital Download tercih ediyorum kullanımı daha kolay.http://store.starrynightstore.com/dd4-core-esd.html
    Birde 1 gb üzerinde bir versiyonu vardı, paylaşanı az emulede 1 ayda indirdim fakat kullanamadım. Çok teferruatlı.

< UZAY GÖZLEMLEME Programları (Teleskop) >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 15 Haziran 2006; 10:01:35 >

• teşekkürler Technics bu programlara ek olarak Celestia programını önerebilirim.

< UZAY GÖZLEMLEME Programları (Teleskop) >

programı ücretsiz olarak >> Buradan << bu link çalışmazsa da >> Buradan << indirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barlas -- 15 Haziran 2006; 10:59:42 >

• Nasanınki hoşuma gitti. teşekkürler indiriyorum şimdi
  • burada bir sürü şey var bunların hangisine bakalım? biraz anlatırmısın hangisi nedir ? screnshotları falan varsa elinde bizlerde ona göre çekelim..

quote:

Orjinalden alıntı: Akinci

Astronomi programı denilirde Starrynight söylenmez mi?
    http://www.starrynight.com/
    1999 dan beri bilgisayarımda muhakkak durur. Bir çok çeşidi var fakat ben Starry Night Enthusiast Digital Download tercih ediyorum kullanımı daha kolay.http://store.starrynightstore.com/dd4-core-esd.html
    Birde 1 gb üzerinde bir versiyonu vardı, paylaşanı az emulede 1 ayda indirdim fakat kullanamadım. Çok teferruatlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 15 Haziran 2006; 10:04:57 >

• Digital Download en kullanışlısı. Kurulu hali 66 MB civarında ve formattan önce klasörü yedeklemek yeterli. Tekrar install istemiyor.
    Yakın bir zamanda fırsat bulursam bir yere upload ederim (38mb). Dediğin gibi bir sürü çeşidi var.
    Alternatif olarak P2P programları ile de arama yapabilirsin.
    Sitesinden çekme bir kaç gün bekle
  • ok bekleyelim en iyisi..

quote:

Digital Download en kullanışlısı. Kurulu hali 66 MB civarında ve formattan önce klasörü yedeklemek yeterli. Tekrar install istemiyor.
    Yakın bir zamanda fırsat bulursam bir yere upload ederim (38mb). Dediğin gibi bir sürü çeşidi var.
    Alternatif olarak P2P programları ile de arama yapabilirsin.
    Sitesinden çekme bir kaç gün bekle
  • Değişik ve güzel bir topic olmuş. Deneyeceğim bu programları...

Ellerine sağlık Technics
  • eyvallah kardeşim
    quote:

Orjinalden alıntı: boldshark
    Değişik ve güzel bir topic olmuş. Deneyeceğim bu programları...
    Ellerine sağlık Technics
  • muhah hemenyaylaş güzel olmuş :)

programa baktım gayet başarılı evet, başta verdiğimiz stellarium programıyla çok yakınlar birbirlerine biraz daha professyonel belki ama sanırım stella daha güzel kullanım kolaylığı açısından... Uploadladığın için teşekkür ederim...ekliyorum başlığa

quote:

Dosya burada
    http://www.hemenyaylas.com/download/974883/Starry_NightDD.rar.html
    Bir deneyin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 16 Haziran 2006; 9:00:05 >
  • Technics , sen başkasın yav...
  • tşk
    güzelmiş....
  • Ellerine sağlık, Süperler
  • Programlar çok güzel. Özellikle de STELLARIUM'u yıllardır kullanırım.
    Yalnız bir sorunla karşılaştım son iki sürümünde.

Tazeleme hızı 60 HZ üstüne çıkmıyor ve bu çok rahatsız ediyor. Bir türlü 1024*768*85HZ ayarlayamadım.

Bu sorunla karşılaşan ve çözebilen arkadaş var mı acaba?
  • Evet timur bi önceki sürümde olmuyodu son sürümde bendede oluyo o olay mutlaka vardır çaresi vaktim olduunda bakıcam

quote:

Orjinalden alıntı: Timu®

Programlar çok güzel. Özellikle de STELLARIUM'u yıllardır kullanırım.
    Yalnız bir sorunla karşılaştım son iki sürümünde.

Tazeleme hızı 60 HZ üstüne çıkmıyor ve bu çok rahatsız ediyor. Bir türlü 1024*768*85HZ ayarlayamadım.

Bu sorunla karşılaşan ve çözebilen arkadaş var mı acaba?
  • eyvallah arkadaşlar..

quote:

Orjinalden alıntı: bekir__
    Technics , sen başkasın yav...

quote:

Orjinalden alıntı: pıquant
    tşk
    güzelmiş....

quote:

Orjinalden alıntı: cemalettin1
    Ellerine sağlık, Süperler

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Evet timur bi önceki sürümde olmuyodu son sürümde bendede oluyo o olay mutlaka vardır çaresi vaktim olduunda bakıcam

Teşekkürler.

Ben de araştırıyorum. Bulabilirsem buraya mutlaka yazarım.
  • bu konuyu kültür bilimde éDDy nickli arkadaş sayesinde görmüştüm cidden süper. teşekkürler
  • emeğine sağlık Technics
  • teşekkürler ama ben yazıların yarısı reklamlar ın arkasında kaldığı için okuyamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.